Jump to content
Dogomania

AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.


mestudio

Recommended Posts

[quote name='mestudio']rudakacha,dziękujemy za odwiedziny :-).

Dziś pojechał transport do Radys, ast też miał jechać,[B] ale obiecałam, że go zabiorę....[/B][/QUOTE]

Ciekaw jestem gdzie i za co???
Mało ci 12 psów na głowie????
[IMG]http://www.uufoh.com/files/graphix/crazy_smiley.gif [/IMG]

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę zadeklarować na stałe 15 zł. Przepraszam, że tylko tyle, ale zawsze trochę bliżej do pełnej kwoty, prawda? Tylko ja mam skłonność do demencji i sklerozy, więc w razie czego bardzo proszę o przypominajkę (może być brutalna ;-) ) pod koniec miesiąca... Jakoś po 28 będę wpłacać, jak pensja mnie zaszczyci.

Edit: Jedna fundacja już mi odpisała: nie mają miejsc. Poprosiłam chociaż o udostępnienie. Jaki mogę podać telefon kontaktowy i adres email do ogłoszenia? Jakby co - może być mój publicznie i będę przekierowywać po odsianiu.

Edited by kcd
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kcd']J[B]a mogę zadeklarować na stałe 15 zł.[/B] Przepraszam, że tylko tyle, ale zawsze trochę bliżej do pełnej kwoty, prawda? [B]Tylko ja mam skłonność do demencji i sklerozy[/B], więc w razie czego bardzo proszę o przypominajkę [B](może być brutalna ;-) )[/B] pod koniec miesiąca... Jakoś po 28 będę wpłacać, jak pensja mnie zaszczyci.

Edit: Jedna fundacja już mi odpisała: nie mają miejsc. Poprosiłam chociaż o udostępnienie. Jaki mogę podać telefon kontaktowy i adres email do ogłoszenia? Jakby co - może być mój publicznie i będę przekierowywać po odsianiu.[/QUOTE]

[B]Pięknie dziękuję!!![/B]:loveu:
Spróbuję się upominać jakby co, ale cienias ze mnie w temacie molestowania zapominalskich.
Co do danych pomyślę, zapytam Murki jak to ogarnąć bo w sumie jeśli piesek tam trafi to Murka będzie wiedziała najwięcej o nim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']
Spróbuję się upominać jakby co, ale cienias ze mnie w temacie molestowania zapominalskich.
[/QUOTE]

No to możemy spotkać się w pół drogi... zamiast brutalnego przypomnienia poproszę miłą wiadomość o psiaku. Albo jakiś kawał - powinnam skojarzyć fakty ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...