Jump to content
Dogomania

Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo


Franca81

Recommended Posts

mi tam jeszcze ciężko stwierdzić co lepsze. Zawsze miałam samców... Żaden nie myślał kulkami i kredką. :diabloti:

A tak trochę w temacie kilka dni temu zobaczyłam jak Sintra gwałci dużego pluszowego misia..... :razz:

Wczoraj dałam jej do gryzienia rabarbar. Oczywiście polubiła go od razu i do samego końca. :roll:

Link to comment
Share on other sites

W tym wieku i już ma jakieś niezaspokojone popędy:evil_lol: Co to się będzie działo dalej:diabloti:
U mnie już się zaczęło zrywanie jabłek z drzewa i dziada pilnuję na każdym kroku bo chwila nieuwagi a ten już pod jabłonką :mad:
Jeszcze cwaniak te większe wybiera:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']duzo sie tu gada i fajnie ale ja nie mam teraz tyle czasu na czytanie, za to zdjec jak na lekarstwo[/QUOTE]
tylko fotki i fotki.... szczeniakiem czasem trzeba sie zajac hahahhahaha

na szczescie mam juz w domu neta. Ostani fachowcy jacy u mnie byli stwierdzili ze nie mam neta bo mam zwarcie w gniazdku telefonicznym i on pali wszystkie liveboxy (przyniesli swojego i tez im podobno spalil)... I fachowcy sobie poszli a w domu oczywiscie neta niet... Jakiez bylo moje zdziwienie jak z rana okazalo sie ze net jest! Takich mamy w naszym kraju fachowcow... Przez dom przewinelo sie ich z 7 czy 8 kazdy stawial inna "diagnoze" i smial sie z poprzednikow ze sie nie znaja ale neta zaden nie przywrocil.... i trwalo to okolo 2 tygodni..... cuda wyczyniali, porty zmieniali, do centralki glownej zagladali, itp, itd....

Oczywiscie wina byla po ich stronie skoro nagle po nocy wielmozny necik wrocil do gniazdka... co bylo przyczyna, nie wiem. I nawet nie chce wnikac. Wazne ze jest! I to nawet nie jak wczesniej zabojcza predkosc wiejska 1mb a super hiper turbo predkosc (uwaga, uwaga, tadadadam) 2 mb.......

dziekuje za uwage.....

Link to comment
Share on other sites

Teoretycznie jest szansa i na 20mb tylko trzeba przelaczyc nas do nowszej centralki (ktora nawet jest blizej niz ta do ktorej obecnie jestesmy podpieci). No ale w tpsa sie "nie da" z powodow technicznych..... Szkoda ze nie wiedzialam, ze lenistwo i niechciejstwo jest problemem technicznym. Mialabym za dzieciaka wytlumaczenie dla rodzicow dlaczego nie jest posprzatane. Hahahah ;)

Jutro powesze tu i owdzie u was!

Link to comment
Share on other sites

To sie pochwale..... Dorobilysmy sie leku separacyjnego..... Mloda zrobila siku w klatce po 5 minutach od mojego wyjscia. Nie zainteresowala sie napchanym kongiem. Przed zostawieniem jej samej biegalam z nia dlugo. Byla padnieta a mimo to podczas mojej nieobecnosci malo spala.

W sumie moglam sie tego spodziewac bo za mna lazi krok w krok no i do pracy ze mna chodzi.

Tak wiec zmienilam zasady. Jak ide do lazienki czy innego pokoju to jej nie wpuszczam za mna. Jak siedze w salonie to oddelegowuje ja na "miejsce" do kuchni. Niech sie uczy spedzac czas nie widzac mnie. Nowe zasady mala wpoila w mig. Po spacerku poszlam do salonu, mloda poszla za mna ale nie polozyla sie obok mnie a poszla na dywanik do lazienki.

Dodatkowo uczymy sie od nowa siedzenia w klatce za dnia (bo w nocy chetnie spi w otwartej klatce).

Szybko wylapalam i mam nadzieje ze w miare szybko (na ile to mozliwe) oduczymy sie stresowania z powodu samotnosci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...