Jump to content
Dogomania

Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo


Franca81

Recommended Posts

[quote name='Kaaasia']Jak ja się cieszę że nie mam nic wspólnego z tepsą :diabloti:
Ci z kablówki są troszkę lepsi ;)[/QUOTE]

Oj miałam kablówkę..... I złego słowa powiedzieć nie mogę. Ale na wsi kablówki nie ma..... :shake:



Wczoraj mała miała w końcu spotkanie ze starą głuchą i schorowaną ( na stawy) Onką, która mieszka u nas na "podwórku" (pies teściów). Onka nie toleruje innych psów w tym szczeniaków..... No ale nie mogę cały czas wychodzić z Sintrą na własne podwórko na smyczy.... Więc wykorzystałam sposobność i zapoznałam bliżej panny. :razz: Teściowie byli w szoku jak zobaczyli że się zaczęły bawić. :lol: Co prawda młodą muszę pilnować by nie skakała na onkę ale udało się przełamać owczarzycę. Jestem baaaardzo zadowolona. Opłacało się przesiadywać z młodą w pobliżu Kory.... Bo co tylko widziałam że sobie leży i nas obserwuje to starałam się podchodzić z Sintrą jak najbliżej ale by mała nie nakręcała się i nie skakała.

Miałyśmy wczoraj też jeszcze jedną niecodzienną sytuację. Dałam Sintrze jeść i wyszłam na taras. Po chwili patrzę a kotka przegoniła Sintrę i zaczęła jeść z jej miski. Sintra grzecznie położyła się obok.... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Super że dziewczyny się dogadują. Z czasem powinno być lepiej :multi:

Sintra jest super wychowaną panienką. Braciszek łatwo michy nie odpuszcza (zołzol jeden). Potrafi na Olka burknąć jak ten wsadzi łeb do jego miski lub kopie w jego kretowisku :evil_lol:. Na mnie też chciał jak zabierałam mu kość ale już mu przeszło ;)

Link to comment
Share on other sites

No bo boksery samce to "ukryte" cholery... Skorupki mają słodkie, kochane, dzidzi tju tju tju a jak inny pies podejdzie do michy to skorupka pęka i wychodzi bestia:diabloti:
Ciesz się Franiu że masz sucz;)
Ale mój kiedys tam kolejny bokser też będzie miał jajka:evil_lol: Mimo charakteru wole chłopów:p
PS: Wiedziałam że ten kaganiec to do niecnych celów wykorzystywany:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja też wolę chłopaków, więc mam półtora darmozjada w domu :evil_lol:
Nie jest tak źle, oni potrafią jeść/pić z jednej michy. Tylko przy czymś ekstra mały pokazuje wąbki. Trzeba go będzie kilknąć parę razy i mu przejdzie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Ja też wolę chłopaków, więc mam półtora darmozjada w domu :evil_lol:
Nie jest tak źle, oni potrafią jeść/pić z jednej michy. Tylko przy czymś ekstra mały pokazuje wąbki. Trzeba go będzie [B]kilknąć[/B] parę razy i mu przejdzie :cool3:[/QUOTE]
klikierem czy szmatką przez łep?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='(:Buńka:)']:roflt::roflt::roflt:
A tak serio to któraś z was zauważyła żeby pies w ogóle reagował na ten cały klikier?
Moja Lea zlewa go totalnie sikiem prostym...[/QUOTE]

Mój poprzedni pies (miał adhd) reagował..... nauczył się nosem zapalać i gasić lampke dotykową i zabawki schować do pudełka... Pani szkoleniowiec tylko tego zdołała go nauczyć. Na dwór wyszła z nim raz i powiedziała nigdy więcej... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='(:Buńka:)']:roflt::roflt::roflt:
A tak serio to któraś z was zauważyła żeby pies w ogóle reagował na ten cały klikier?
Moja Lea zlewa go totalnie sikiem prostym...[/QUOTE]
Kiedyś klikalam z Olim ale mi się znudziło. Np na spacerze smycz, smaczki, rozglądać się i jeszcze klikać. Jakoś to nie dla mnie ;)

W domu tak ale tam jest inny rodzaj zabawy.

Link to comment
Share on other sites

Wiejski burek
[IMG]http://img546.imageshack.us/img546/7095/eqew.jpg[/IMG]


[IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6589/lmaz.jpg[/IMG]

[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7323/pzu2.jpg[/IMG]


[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9061/lttk.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='(:Buńka:)']No bo boksery samce to "ukryte" cholery... Skorupki mają słodkie, kochane, dzidzi tju tju tju a jak inny pies podejdzie do michy to skorupka pęka i wychodzi bestia:diabloti:
[/QUOTE]

Wcale nie :P :P mam jajecznego i nie jest pierdołą :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Nie znoszę suk, są za miękkie, cóż zależy od rasy, ale ja zawsze będę miała samce:p[/QUOTE]
To dziwne ale znów się muszę z tobą zgodzić:evil_lol:
Nigdy nie miałam suki nie biorąc pod uwagę Leokadii ale w hoteliku się dość napatrzyłam i na porównywałam i psy zdecydowanie górą:multi:
Dla mnie suki to takie mośki, drobno zbudowane, ze zbyt delikatnym charakterem. Brak im mocy jaką posiadają psy...
I g**no prawda że suki są wierniejsze, znam takie zołzy że czasami zachowują się jakby specjalnie robiły człowiekowi na złość . .. wrrr
Zdecydowanie psy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']JAK można woleć samce:lol: To jest durne ,bezmyślne ,myśli kulkami i kredką ,ew.hormonami:lol:
Zdecydowanie wole suczki:loveu:[/QUOTE]
Napisał ten co miał dwa samce :eviltong:
Miałam 16lat pełnojajecznego psa i nigdy nie myślał kulkami i kredką :lol:

Link to comment
Share on other sites

O tak w budowie zdecydowanie królują samce!
Chociażby przykład boksera . . . jak mój Rokulec stanie koło np swojej siostry Saby to się zastanawiam czy to ta sama rasa:evil_lol:
Potężne cielsko i wielki łeb kontra jej smukłe delikatne ciałko i dużo mniejsza główka . . . no prosze...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...