Jump to content
Dogomania

Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!


Gabi79

Recommended Posts

Pani Ania potwierdziła mi właśnie dzisiejszą wizytę :) Pozdrowię, a Cindunię wymiziam od Was :) A później zdam relację

 

Bogusiu, właśnie weszłam na wątek, aby sprawdzić, czy dzisiaj te wspaniałe odwiedziny!!!

 

Ale Ci zazdroszczę!!!

Link to comment
Share on other sites

Bogusiu, właśnie weszłam na wątek, aby sprawdzić, czy dzisiaj te wspaniałe odwiedziny!!!

 

Ale Ci zazdroszczę!!!

 

Gabrysiu,Cindunia jest wspaniała :) Fakt,że warkoliła na mnie,jak podeszłam do auta,ale przecież musiała "bronić" auta i Pani Ani przed intruzem.Wzięłam smaczka i jak wypakowywałyśmy fanty z bagażnika,to jej dałam.Wzięła i ze smakiem zjadła,choć ponoć nie od wszystkich chce brać.Na szczęście uznała,że intruz jednak nie jest taki najgorszy i już była wspaniała komitywa ze mną.W domu podchodziła do głaskania i chodziła za mną do kuchni,patrząc,czy czasem coś jej nie skapnie...:) Cindunia jest obecnie na dietetycznej karmie,bo ma nadwagę.Stało się to trochę z powodu odnowionej kontuzji kostki Pani Ani.Noga spuchnięta i boli,więc też długie spacery nie wchodzą obecnie w rachubę o bieganiu nie wspominając... Pani Ania jest w trakcie konsultacji specjalistycznej,co można jeszcze zrobić i jakie rozwiazanie będzie najlepsze,bo kostka jest i tak już po kilku interwencjach chirurgicznych.Cindunia zakochana w swojej Pańci,a Pańcia w niej,co widać na każdym kroku...:)

Dostałam całą masę fantów na bazarki,za co bardzo jeszcze raz  dziękuję.Pani Ania bardzo dziękuje za pozdrowienia i również prosiła pozdrowić Ciebie Gabrysiu i wszystkie osoby,które na watek zaglądają.Ja ze swojej strony wymiziałam Cindunię ile się dało! :

A teraz troszkę foteczek naszej królewny :)

 

113633587_dsc02670.jpg

 

113633580_dsc02669.jpg
 

 

113633579_dsc02668.jpg

 

113633575_dsc02667.jpg

 

113633570_dsc02661.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bogusiu, jestem zachwycona!!!

 

Widać, że Cindunia zakochana w swojej Pańci z wzajemnością!!!

 

Wiedziałam o tym, ale zobaczyć tę miłość na zdjęciach to powoduje dodatkowe wzruszenie.

 

Widzę, że nawet cudna Julisia się załapała na dwie fotki. A jak zareagowała na Cindunię?

 

Bogusiu, ale Ci zazdroszczę. Na pocieszenie kupię sobie coś z fantów od Pani Ani.

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu,ani Julika ani Cindunia nie wchodziły sobie w drogę :) Julika już prawie nic nie widzi i tylko raz się wystraszyła,jak Cindunia dotknęła ją z tyłu noskiem,chcąc tylko powąchać.Cindunia była bardzo spokojna i raczej ją tylko obserwowała :)

Bardzo przyjemne spotkanie :) A tym bardziej,że jak byłam na wizycie po/a to Cindunia podeszła tylko po smaczka i o głaskach nie było mowy.A dzisiaj!Przysiadła sobie przy moich stopach i noskiem podnosiła moja dłoń do mizianka :) Pani Ania mi mówiła,że albo zaakceptuje kogoś od samego początku,albo nie.Jeżeli kogoś nie "polubi" to nawet żadnego smaczka nie weźmie i tylko łypie,albo warczy.

Ja mam swoje metody postępowania z nowo poznanymi piesiami i na szczęście jakoś jak na razie,nie zawiodły...:)

Dzisiaj jeszcze porobiłam zdjęcia fantów,a jutro dokończę.Muszę się z tym uporać do czwartku,bo syn wyjeżdża w sobotę i jest okazja by wszystko zabrał do Polski.

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu,ani Julika ani Cindunia nie wchodziły sobie w drogę :) Julika już prawie nic nie widzi i tylko raz się wystraszyła,jak Cindunia dotknęła ją z tyłu noskiem,chcąc tylko powąchać.Cindunia była bardzo spokojna i raczej ją tylko obserwowała :)

Bardzo przyjemne spotkanie :) A tym bardziej,że jak byłam na wizycie po/a to Cindunia podeszła tylko po smaczka i o głaskach nie było mowy.A dzisiaj!Przysiadła sobie przy moich stopach i noskiem podnosiła moja dłoń do mizianka :) Pani Ania mi mówiła,że albo zaakceptuje kogoś od samego początku,albo nie.Jeżeli kogoś nie "polubi" to nawet żadnego smaczka nie weźmie i tylko łypie,albo warczy.

Ja mam swoje metody postępowania z nowo poznanymi piesiami i na szczęście jakoś jak na razie,nie zawiodły... :)

Dzisiaj jeszcze porobiłam zdjęcia fantów,a jutro dokończę.Muszę się z tym uporać do czwartku,bo syn wyjeżdża w sobotę i jest okazja by wszystko zabrał do Polski.

 

Kochana Królewna zna się na ludziach!!! Teraz chyba smaczków nie będzie, skoro w planie odchudzanie, ale to dla dobra Cinduni.

 

Maleńka, taka była grzeczna w gościach. To jest cudowna, inteligentna sunieczka. Z resztą zawsze mi się trafiały tylko wspaniałe, mądre psiaki na DT i DS. Czy istnieją w ogóle głupie zwierzęta, bo moim zdaniem tylko głupi ludzie.

Kajunia zwróciła moją uwagę, bo jest pomieszaniem dwóch sunieczek, jakie mieliśmy na tymczasie Nuteczki i Cinduni.

Link to comment
Share on other sites

Kochana Królewna zna się na ludziach!!! Teraz chyba smaczków nie będzie, skoro w planie odchudzanie, ale to dla dobra Cinduni.

 

Maleńka, taka była grzeczna w gościach. To jest cudowna, inteligentna sunieczka. Z resztą zawsze mi się trafiały tylko wspaniałe, mądre psiaki na DT i DS. Czy istnieją w ogóle głupie zwierzęta, bo moim zdaniem tylko głupi ludzie.

Kajunia zwróciła moją uwagę, bo jest pomieszaniem dwóch sunieczek, jakie mieliśmy na tymczasie Nuteczki i Cinduni.

Dokładnie tak Gabuniu, przede wszystkim są głupi ludzie

Link to comment
Share on other sites

Macie rację!Ile czyta się na forum zwrotów z adopcji,gdzie powodem jest "wina" psa bo...bo....To ludzie nie potrafią z psem sobie poradzić,oczekując,że dostaną idealnego,posłusznego i jeszcze nawet głosu z siebie niewydającego psa...:( Cindunia potrzebowała bardzo dużo czasu na adaptację w nowym miejscu i wiem,że i Pani Ani nie raz, nie było do śmiechu.Ale pokochała ją od pierwszego ujrzenia i dzięki temu,Cindunia zaufała jej całkowicie i otworzyła sie na świat :)

Gabrysiu,smaczek był tylko jeden,bo zbyt agresywnie zareagowała w samochodzie,a o ile wiem to w domciu ma czasowy zakaz wszelkich "dodatków"

Link to comment
Share on other sites

Macie rację!Ile czyta się na forum zwrotów z adopcji,gdzie powodem jest "wina" psa bo...bo....To ludzie nie potrafią z psem sobie poradzić,oczekując,że dostaną idealnego,posłusznego i jeszcze nawet głosu z siebie niewydającego psa... :( Cindunia potrzebowała bardzo dużo czasu na adaptację w nowym miejscu i wiem,że i Pani Ani nie raz, nie było do śmiechu.Ale pokochała ją od pierwszego ujrzenia i dzięki temu,Cindunia zaufała jej całkowicie i otworzyła sie na świat :)

Gabrysiu,smaczek był tylko jeden,bo zbyt agresywnie zareagowała w samochodzie,a o ile wiem to w domciu ma czasowy zakaz wszelkich "dodatków"

 

Niestety wielu ludzi traktuje zwierzęta, jak przedmioty. Nie nadaje się, trzeba zwrócić, ale nic na to nie poradzimy.

Najważniejsze, że psiaki, którym pomogłyśmy miały wspaniałe domy i cudownych ludzi, takich jak Pani Ania.

Jak sobie przypomnę, jak się bałam tej sdopcji i dręczyłam Panią Anię milionem pytań, to aż mi głupio....

Bogusiu, smaczek od Ciebie, to co innego, tak jak piszesz musiałaś Cindunię przekupić.

Już nie mogę doczekać się bazarku z rzeczami od Pani Ani.

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich starych i nowych znajomych Gorace Pozdrowienia dla Gabi od Cinduni

 

Witamy pani Aniu!!!

 

Ale cudowna niespodzianka!!!

 

Proszę z nami zostać i zaglądać do innych biedaczków.

 

Informacje prosto z DS to coś, co uwielbiam!!!

 

Pozdrawiamy serdecznie Pani Aniu Gabi, Michał Melunia i Kaja

Link to comment
Share on other sites

Ja też się cieszę.Uwielbiam jak adoptujący psiaka logują się na Dogo i piszą o nim a jeszcze bardziej jak co jakiś czas oglądam fotki.

 

Popieram, nowa Pani/Pan na Dogo, to coś wspaniałego!!!

 

Pani Aniu, pozdrawiamy serdecznie!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja też tu wchodzę, by poprawić sobie humor. Jest kilka takich pozytywnych wąktów!!!

Niestety nie widzę fotek z postu 1595.

 

Gabrysiu nie wiem czemu znikły.Ostatnio ciągle mam jakieś Komputerowe problemy....Zobacz,czy teraz są,bo ja widzę ale nie wiem czy znowu nie znikną...
 

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu nie wiem czemu znikły.Ostatnio ciągle mam jakieś Komputerowe problemy....Zobacz,czy teraz są,bo ja widzę ale nie wiem czy znowu nie znikną...
 

 

Bogusiu, teraz widzę 3, oprócz pierwszego, dziękuję. Pico i Cindunia to cudowna parka!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...