Jump to content
Dogomania

Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!


Gabi79

Recommended Posts

Wesolych Swiat

 

 

Bardzo dziękujemy!!!

 

Powtórzę to nie wiem już który raz, tak się cieszę Pani Aniu, że wypatrzyła Pani Cindunię, że maleńka ma teraz raj na ziemi i ukochanych ludzi oraz braciszka!!!

Właśnie przeczytałam o piesku, który po roku od adopcji ma zostać oddany do schroniska.... KOSZMAR!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam Pani Gabrysiu ojj to straszne ,ale ludzie sa tak malo odpowiedzialni  biora pieska i nie mysla o tym ze trzeba z takim pieskiem poukladac sobie zycie .Ja swoja decyzje przmyslalam i byla ona pewna czasami jak spi moja Sindunia obok mnie takim slodkiem snem wtedy ja wracam w pamieci co by bylo dzis gdyby ja ktos adoptowal w polsce jakie byly by jej losy.Ona jest taka slodka i taka madra wiele sie nauczyla przez rok bycia z nami .Bylysmy ostatnio w odwiedzinach u Bogusi wiec miala okazje zobaczyc Sindunie w realu .Teraz moje psiaki juz spia po spacerze  kazde na swoim miejscu .Picko ma duzy materac a Sindunia wlasnie dostala nowe lozko i chyba bardzo jej sie podoba bo go nie opuszcza

Link to comment
Share on other sites

Pancia kupila mi nowe lozko i jak wam sie podoba ,bo mnie bardzo Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

 

Cinduniu, Królewno Kochana, łóżeczko super!!!

 

Masz najwspanialszą Pancię na świecie!!!

 

Pozdrawiamy i ślemy buziaki dla najpiękniejszej psiej pary!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam Pani Gabrysiu ojj to straszne ,ale ludzie sa tak malo odpowiedzialni  biora pieska i nie mysla o tym ze trzeba z takim pieskiem poukladac sobie zycie .Ja swoja decyzje przmyslalam i byla ona pewna czasami jak spi moja Sindunia obok mnie takim slodkiem snem wtedy ja wracam w pamieci co by bylo dzis gdyby ja ktos adoptowal w polsce jakie byly by jej losy.Ona jest taka slodka i taka madra wiele sie nauczyla przez rok bycia z nami .Bylysmy ostatnio w odwiedzinach u Bogusi wiec miala okazje zobaczyc Sindunie w realu .Teraz moje psiaki juz spia po spacerze  kazde na swoim miejscu .Picko ma duzy materac a Sindunia wlasnie dostala nowe lozko i chyba bardzo jej sie podoba bo go nie opuszcza

 

Witam Pani Aniu. Tak się zapatrzyłam w fotki, że nie zauważyłam Pani posta.

Cindunia to kochana, inteligentna sunia, tak właściwie, to chyba wszystkie psiaki są mądre i kochane, tylko ludzie czasami są koszmarni.

Ja wierzę w przeznaczenie, w to, że Cindunia miała trafić akurat do Pani.

Czasem się zastanawiam, co by było gdybyśmy jej nie wzięli na tymczas.

Pewnie by została adoptowana przez ludzi ze wsi i tkwiła na łańcuchu, albo w kojcu. Lub też do tej pory tkwiła by w schronisku. 

Proszę wycałować i wyściskać Cindunię i Pico ode mnie i od Michała.

Tak się cieszę, że jest Pani na dogo!!!

Link to comment
Share on other sites

Piękne wieści i foteczki :) A łoże iście królewskie,bo przecież dla królewny :) Pani Aniu,to widać jak bardzo pani ją kocha i jak bardzo ona Panią.Bardzo ciesze się,że w końcu los sie do niej uśmiechną  :)

 

Bogusiu Twój udział w tej adopcji był ogromny!!!

 

Nigdy nie zdołam Ci się odwdzięczyć

Link to comment
Share on other sites

Bogusiu Twój udział w tej adopcji był ogromny!!!

 

Nigdy nie zdołam Ci się odwdzięczyć

 

Gabrysiu,obie przez to przechodziłyśmy i martwiłyśmy się,czy  decyzja podjęta została słusznie....Ale na całe szczęście jednak intuicja nie myliła i Cindunia ma wspaniały domek! :) Ja bym jej nigdy nie pozwoliła skrzywdzić i gdyby okazało się,że domek jednak nie spełnia oczekiwań,to bym pojechała i zabrała ją do siebie.Myślę,że ta alternatywa pomogła i Tobie i mnie :) Komuś się wydaje,że bez sensu "wlec" psa set kilometrów,w nie znane,skoro mozna mu szukać domu na miejscu.Ale to nie tak!Gdy okazuje się,że ktoś zakocha się ujrzawszy zdjęcie i mając wcale niezachęcające wiadomości o charakterze nie zniechęca się,a wręcz przeciwnie dąży do spełnienia celu,to warto!

Warto pokonać tą milowa drogę by móc cieszyć się szczęściem Cinduni i Pani Ani :) Obie za sobą przepadają!
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pani Aniu!!!

 

Bardzo serdecznie dziękujemy za cudne foteczki!!!

 

Cindunia i Piko przecudni!!! Pozdrawiamy gorąco!!!

 

Bardzo proszę o fotki i informacje, co jakiś czas. Dobre wieści dają siłę i motywację do działania i pomocy kolejnym bezdomniakom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...