Jump to content
Dogomania

***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***


Majkowska

Recommended Posts

No ja ją widziałam już ho ho czasu temu, jak chyba dopiero ją wprowadzali, to uz wtedy mnie cena nie odstraszyła. Ale to jak juz bede na swoim ( czyli jakbede stara i niedołężna, dzieci wyfruna, wnuki beda miec włąsne dzieci a prawnuki nie beda mnie takiej starej i niedołęznej odwiedzać :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

Heheh,
widywałam takie rozwiązania w kuchni np do przepisów, sama pomyślałam czy nie trzasnąć sobie tego na lodówkę do czasu jak nie kupimy sobie mniej antycznej ;)

Ogólnie mam trochę ciekawych rozwiązań, aleee , trzeba to realizować, a my dopiero mamy zrobione jedno pomieszczenie...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Heheh,
widywałam takie rozwiązania w kuchni np do przepisów, sama pomyślałam czy nie trzasnąć sobie tego na lodówkę do czasu jak nie kupimy sobie mniej[B] antycznej[/B] ;)

Ogólnie mam trochę ciekawych rozwiązań, aleee , trzeba to realizować, a my dopiero mamy zrobione jedno pomieszczenie...:roll:[/QUOTE]


No co Ty- antyki w modzie i w cenie! :D :evil_lol:

Ja przepisy mam w swoim magicznym zeszyciku. Dzisiaj debiutuje w mojej kuchni bakłażan. Pani w wiejskim warzywniaku musiała specjalnie dla mnie przywiesc i miała przy tym niezły ubaw :roll: Nie wiem co śmiesznego jest w kupowaniu/jedzeniu bakłażana.

Link to comment
Share on other sites

Nie nie, dziękuję, za dużo mam tego w domu.
Ciotka też nagromadziła tam w mieszkaniu różnych rzeczy, poobklejała jakimiś ludowymi naklejkami co się da (że taki niby decoupage miał chyba być), trzeba to wszytsko wyprostować.
Napewno spróbuję sił w samodzielnej odnowie, coś poobklejam, żobaczymy jak wyjdzie.
W każdym razie mieszkanie tam jest wmiarę schludne ( ja cały czas to przeżywam że tam mieszkało dwóch studentów i jest tak czysto:D ), a po remoncie będzie jeszcze lepsze.
Wczoraj nawet poruszyliśmy kwestię porządku i stwierdziłam dlaczego mamy z tż tak odmienne jego definicje - dla tż sczytem porządku są przetarte blaty i pusty zlew, a ja zaglądam zaraz w kąty czy za szafą nie ma kurzu :evil_lol:
To jest cała moja przewrotność, bo bałagan się mnie trzyma, ale powierzchowny, gruntownie za to lubię mieć czysto i zawsze jak sprzątam to jakbym remontowała od nowa :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Pani porządnicka :P Mogła byś mi trochę dokładności odstąpić. Ja lubię porządek, ale jestem bardzo roztrzepana i zdarza mi się coś przeoczyć albo o czymś zapomnieć zupełnie nieświadomie :P[/QUOTE]Nie mów tak o mnie. Ja właśnie mam skłonności do bajzlu ale powierzchownego. Jak wejde do kuchni to tajfun, ale jak już się biorę za sprzątanie to stawiam dom na głowie. Lubię sobie totalnie wszystko odświeżyć. U mnie sprzątanie to cały dzień...Muszę pochwalić Warchla - rozżarł się nam.Zmieniłam miskę na większą i zjada rano jakieś pół kubeczka karmy i wieczorem uwaga 2 KUBECZKI!Kupy robi ładne, żebra sie schowały, zobaczymy jeszcze co będzie jak wrócimy do biegania,ale póki co karma bardzo fajnie się sprawuje.

Link to comment
Share on other sites

Majkowska, byłaś u mnie - wytłumacz, proszę, cioteczkom, co to znaczy niechlujstwo i armagedon w mieszkaniu :evil_lol:
ja się nie chcę przyznawać, ale mi jest totalnie obojętne, czy jest czysto, sterylnie, lekko brudno czy absolutne demolium... gdyby nie to, że przychodzą do mnie non-stop ludzie, to bym miała pewnie burdel na kółkach :oops:
w opozycji do tego stoi za to mama, która kiedy do mnie przyjechała, to zapytała gdzie mam szmatkę i płyn do kurzu :D (a chata była wg. nas wysterylizowana do cna).


a propos zabawek, to wiecie czym się bawiłam za małolata? mam nawet fotki :D
dostałam wózek i lalę, lala poszła w kąt, wygrzebałam za to z szafki... ubijaczkę do piany, taką starą, ze "sprężyną" i tą właśnie ubijaczkę zawijałam w tetrową pieluchę i woziłam w wózku :grin: mam nawet fotę z "bździągwą" :grin:

Link to comment
Share on other sites

Baski - HD Lamb&Rice.PP- masz kijowe panele, nie do psa, ot tyle.Jesus, ja mam taką ciotkę, co jak przyjeżdza do nas na wakacje (ODPOCZĄĆ defacto) to się od razu przebiera w ciuchy robocze , szmata w dłoń i pucuje nad dom. Sterylizacja to mało. Czyści mojemu ojcu narzędzia robocze na błysk, pierze psu szmaty (teraz korzysta, bo jak był Am to się nie zapędzała w jego kącik ) , a ostatnim razem przyłapałam ją że myje naszym kotom kilka razy dziennie kuwety ( my zmieniamy tylko żwirek). Szok to mało...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Baski - HD Lamb&Rice.PP- masz kijowe panele, nie do psa, ot tyle.Jesus, ja mam taką ciotkę, co jak przyjeżdza do nas na wakacje (ODPOCZĄĆ defacto) to się od razu przebiera w ciuchy robocze , szmata w dłoń i pucuje nad dom. Sterylizacja to mało. Czyści mojemu ojcu narzędzia robocze na błysk, pierze psu szmaty (teraz korzysta, bo jak był Am to się nie zapędzała w jego kącik ) , a ostatnim razem przyłapałam ją że myje naszym kotom kilka razy dziennie kuwety ( my zmieniamy tylko żwirek). Szok to mało...[/QUOTE]

taka Ciocia Jadzia z Rodziny Zastepczej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie się boję że jak wrócimy do normalnego trybu to będzie za mało. Sam fakt że tyle aż je jest dla mnie zaskakujący, on nigdy tyle nie żarł...:crazyeye:

Następną mam zamiar spróbować TOTW jak polecałyście.
A skądś jest najkorzystniej zamówić?

Link to comment
Share on other sites

Majkowska, ja zawsze jestem wierna allegro, chyba że macie jakieś zniżki i karty stałego klienta do zoologów - kupuję wszystko na all, co tylko potrzeba psu i nigdzie nie znajduję taniej, nawet hurtownie mają na all nieco niższe ceny, niż na stronach domowych.

mogę Ci zamówić z allegro jakby co, mam konto przecież.

Link to comment
Share on other sites

Znaczy Totw mogę sobie zamówić w moim Nakarm Pupila, nie ma problemu, nie wiem tylko jak z cenami, bo ostatnio mocno przepłaciłam.

Ciebie bym prosiła o kagan i o saszetkę, na odbiór kasy można się nawet umówić dziś, bo widzę że przyjemnie będzie jak ulewa skończy się ;)

Link to comment
Share on other sites

dziś to ja odpadam, bo jeszcze melinuję na dogo trochę a później mam robotę :( dostałam do ogarnięcia jakieś tabelki, mówiłam Ci o tej nowe niby-pracy i muszę to zrobić dzisiaj :(

kasa przecież nie zniknie ;) a kagana mi podaj, proszę, jaki to ma być model, to kliknę gdzieś najtaniej.
saszetki zaraz poszukam, bo sobie też chcę kupić nową do noszenia na co dzień - tamta została przeznaczona dla pieseczka :diabloti:

aha, tż kłania się w pas za sokowirówkę - narobił parę butelek soku a ja mam zamrożone 1,5kg pulpy owocowej dla pieseczka :loveu: z czego się niezmiernie cieszymy.
działa! :D głośna jak cholera, faktycznie, ale to przecież nie problem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor']
kasa przecież nie zniknie ;) a kagana mi podaj, proszę, jaki to ma być model, to kliknę gdzieś najtaniej. [/QUOTE]
eymmm...ymmmm...ummm....
:???:


Ratunku!!!!!!


Hehehe, 10 złotych się należy :evil_lol:


Cieszę się, no cóż, huczy jak kombajn, ale rżnie :lol:
Jak zrobisz nią placki to mi napisz jak wyszło, bo może sama wkońcu ten sposób aktywuję...

Link to comment
Share on other sites

placki się robi tak, że wyciskasz sok z ziemniaków :diabloti: a później łączysz z papką z drugiej komory, na oko - ja odlewam 1/2 soku, więcej nie trzeba wg. mnie bo przecież ziemniaki i tak się powinno odcisnąć z soku przy robieniu na tarce.
bełtasz z jajkiem i cebulą normalnie i smażysz, robiłam tak w domu na tej sokowirówce ;) więc teraz zrobię z tą tak samo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Cotta']Placki z sokowirówki :O Genialne!
W pracy robiłam w termomixie, ale nie stac mnie na niego do domu :roll:[/QUOTE]

babcia tak robiła i faktycznie daje radę :D zależy, czy wolisz trzeć ziemniaki na tarce przez godzinę, czy przez godzinę czyścić sokowirówkę i blaty :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']
Następną mam zamiar spróbować TOTW jak polecałyście.
A skądś jest najkorzystniej zamówić?[/QUOTE]

W zooplusie są nieraz promocje na TOTWa, teraz też kosztuje coś około 169zł za duży worek. Następny worek karmy moim burkom też zamierzam kupić, więc jak znajdziesz gdzieś taniej, to prosiłabym o info :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...