Jump to content
Dogomania

Rudy i Pysia już w DS :) Bury za TM :(


Mortes

Recommended Posts

ciotki pomocy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243484-Przera%C5%BCony-Tajson-potrzebuje-wsparcia-inaczej-nie-doczeka-kolejnej-wiosny-Pom%C3%B3%C5%BCci"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243484-Przera%C5%BCony-Tajson-potrzebuje-wsparcia-inaczej-nie-doczeka-kolejnej-wiosny-Pom%C3%B3%C5%BCci[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']ile będzie kosztował miesiąc diety małego i olej ?[/QUOTE]

Jeżeli kupowałabym puszki w promocji ( o ile będą) tak jak teraz , czyli po 3.19 za szt i olej po wielkiej znajomości za 12 zł za butelkę 800 ml ( na miesiąc Bury potrzebuje dwóch takich butelek ) i nie trzeba by kupować ryżu ( na ten miesiąc pani ma ryż z darów) to wyniosłoby to 72 zł . Niestety nie zawsze uda mi się kupić puszki w takiej korzystnej cenie i nie wiem czy zawsze będe miała dostęp do tego niedrogiego oleju ... no i pewnie ryż tez trzeba by zakupić więc trzeba by liczyć średnio 100 zł za miesiąc diety dla Buraska ratującej mu życie .

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panem i powiedział że faktycznie przydałoby sie mu 4 worki cementu , przede wszystkim na zalanie słupków ... Jeśli chodzi o przestrzenie między ogrodzeniem a ziemia to będa wypełnione kamieniami i ziemia . Za kilka dni podjade to sprawdzę jak to wyglada :) U Burego bardzo dobrze . Kupka śliczna :)

Link to comment
Share on other sites

Jak Bury ma co jeść a Rudy jest "biedniejszy" to mogę mu wysłać 6 kg. suchej karmy PUFFY i kilka puszek Pedigry Pal. Dostałam to od kogoś żeby dalej przekazać według uznania. Wiem, że to niższa półka ale dla tych psiaków to i tak chyba lepiej niż teraz mają. Choć na kilka dni by było... Jak się przyda to poproszę adres do wysyłki na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']AlfaLS bardzo dziękuję :) Nie wiem tylko czy nie zbankrutujesz na przesyłkę ...:/[/QUOTE]
Jeśli na stronach poczty polskiej jest aktualny cennik to przeżyję ;). Napisałam do Ciebie długie PW ale mi się skasowało przed wysłaniem ... Cóż, napiszę następne, ale krótsze :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...