Jump to content
Dogomania

Rudy i Pysia już w DS :) Bury za TM :(


Mortes

Recommended Posts

[quote name='Mortes']Wieści z frontu ;) ...jak na razie pozytywne :)
Pysiunia z apetytem zjadła miske ryżu z mięskiem i uwielbia bawić sie piłeczką :) . (Zdjęcie nie ostre ale i tak Pysiunia wygląda na szczęsliwą ...)

[IMG]https://ud.interia.pl/html/getattach,mid,17431,mpid,6,uid,fcf4d24c7557f85c?f=Zdjęcie0914.jpg[/IMG][/QUOTE]

to pewnie pytanie retoryczne, ale Państwo wiedzą, że psy po przejściach potrzebują trochę czasu i nie można ich skreślać przy ierwszym problemie?

Link to comment
Share on other sites

Obieżyświat czy widzisz juz zdjęcia? U mnie sa ...
A jeśli chodzi o psią edukację rodzinki która wzięła Pysie to zrobiłyśmy co było w naszej mocy aby ich szybko przeszkolić . Mam nadzieję że dadzą Pysi wystarczająco dużo czasu aby sie zaklimatyzowała ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Wieści z frontu ;) ...jak na razie pozytywne :)
Pysiunia z apetytem zjadła miske ryżu z mięskiem i uwielbia bawić sie piłeczką :) . (Zdjęcia nie ostre ale i tak Pysiunia wygląda na szczęsliwą ...)

Jak Mortes dodaje zdjęcia na dogo kopiuj-wklej to tak to jest,ze nikt ich nie widzi:eviltong:

[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8256/zdjcie0914t.jpg[/IMG]

[IMG]http://img837.imageshack.us/img837/8969/zdjcie0913z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]Obieżyświat jesteś aniołem[/B] ...Każdy boi sie białogonków bo jest ich bardzo dużo ... Nie wiadomo jak sie zabrac za to pomaganie ... Może Ty zapoczątkujesz dla nich dobrą passę...:)

U Pysi wszystko w najlepszym porządku :) Pysiunia grzecznie czekała na rodzinkę gdy byli w pracy i w szkole . Nic nie nabroiła i bardzo się cieszyła gdy chłopcy wrócili do domu . Rozmawiałam też przez telefon z 11-stoletnią córką Pani i byłam mile zaskoczona że jest to taka dojrzała osoba . Obiecała mi że jak kiedyś ich odwiedzę to będą juz z Pysią najlepszymi przyjaciólkami :) Trzymajmy mocno kciuki...

Edited by Mortes
Link to comment
Share on other sites

U Pysi wszystko jak najlepiej . Jest grzeczna i uwielbia bawic się z dziećmi . Najbardziej lubi najstarszego syna . Nie brudzi w domu i grzecznie czeka na pania albo dzieci gdy sa w pracy i w szkole. Pani jest zaskoczona że tak sie interesuję Pysią i cieszy sie że ma takie wsparcie :)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o ogrodzenie to od tygodnia trwaja intensywne rozmowy z Castoramą na temat rabatu jaki mogą udzielić na wyliczone przez nas przęsła . Na razie powiedzieli 1200 zł a mamy 1000 zł . Dziś powiedzieli że na dniach maja przyjśc tańsze przęsła ( niewiele ponad 40 zł za szt) Czekam w takim razie na te przęsła . Bardzo się juz tym wszystkim denerwuję bo chciałabym żeby Bury i Rudy nie musieli być na łańcuchach ... A z drugiej strony chciałabym aby parę groszy zostało to wzięłabym Burego do weta ... Z której strony by nie ciągnąc to przysłowiowa kołdra za krótka ...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Jesteś niesamowita!!! Jeszcze raz bardzo Ci dziękuje :) Nie znam sie na ogłoszeniach , jest to moja słaba strona... ale pewnie taka promocja Pysi była własnie potrzebna :) i już nie płacz tylko trzymaj kciuki żeby wszystko skończyło się po naszej mysli ;););)[/QUOTE]

Potwierdzam, ciocia Obiezyswiat jest niesamowita, pomaga w każdy możliwy sposób, Elu ja Cię uwielbiam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Pysi i jest bardzo dobrze . Dzieci ją uwielbiaja i chętnie sie z nią bawią . Pysia jest wniebowzięta . Jest tylko problem z mama Pani ktora mieszka w osobnym mieszkaniu na dole domu , która jak dotąd nie zaakceptowała Pysi ... Pani ogólnie ma problem z kontaktami z mamą ... Mam ogromną nadzieję że wszystko się ułoży i Pani Mama zaakceptuje w końcu to przesłodkie stworzenie . Pani też tego bardzo chce bo dzieci bardzo pokochały Pysię i nie wyobrażaja sobie bez niej życia ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Jeśli chodzi o ogrodzenie to od tygodnia trwaja intensywne rozmowy z Castoramą na temat rabatu jaki mogą udzielić na wyliczone przez nas przęsła . Na razie powiedzieli 1200 zł a mamy 1000 zł . Dziś powiedzieli że na dniach maja przyjśc tańsze przęsła ( niewiele ponad 40 zł za szt) Czekam w takim razie na te przęsła . Bardzo się juz tym wszystkim denerwuję bo chciałabym żeby Bury i Rudy nie musieli być na łańcuchach ... A z drugiej strony chciałabym aby parę groszy zostało to wzięłabym Burego do weta ... Z której strony by nie ciągnąc to przysłowiowa kołdra za krótka ...:([/QUOTE]

Ja zapłacę za weta, oczywiście jeżeli nie będzie to np 1000 zł....

Link to comment
Share on other sites

Obieżyświat jesteś niesamowita :) W takim razie na początku tygodnia biorę Burego do weta :) Cyknę mu fotkę z panią weterynarz i postaram sie o diagnozę :) On ma coś nie tak z dupką ... Jeszcze raz dziękuje w imieniu swoim i Burego :)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zadzwonili do mnie opiekunowie Burego i Rudego że Bury bardzo żle sie czuje . Są przerażeni i nie maja jak go zawieżc do jakiegoś weterynarza ( zrozumiałam też że nie maja za co) Pędzę tam zaraz tylko tez nie wiem gdzie go zawieżc bo juz po 14 a dzis sobota... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...