Jump to content
Dogomania

Kudłata bida jest kochana w swoim nowym domu :).


Onaa

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pani dzwoniła już do mnie dwa razy, dużo i z miłością opowiada o psiaczku, mówi że on był jej przeznaczony :).
Nico zachowuje sie jakby kiedyś był domowym pieskiem, wet pani mówi że on może mieć te 8 lat a nie jak początkowo sądziliśmy 2-4 lata, ale pani to nie przeszkadza.
Nico cały czas prawie by się przytulał, i ciągle chodzi za swoją panią.
W jego życiu ostatnio było przecież tyle zmian, tyle nowych osób, rzeczy się działo.
Narazie jeszcze nie szczeka w domu, i nie potrafi się bawić.
Ma swój fotel gdzie lubi sobie polegiwać :).

Serdecznie dziękujemy za przekazanie pieniążków i deklaracji z Nico na Bezie :).

Mam zdjęcie domowe Nico ale na komórce, jeśli ktoś potrafiłby z komórki dać tutaj na wątek to mogę je komuś przesłać.

Link to comment
Share on other sites

Jak ja się bardzo cieszę,że Nico jest w swoim już na zawsze domku.Tyle bidulek się wyczekał.Jak może zmienić życie psa zabranie go do TD.Nico przez tyle czasu był ogłaszany jak siedział w schronie i nic,zero odzewu,nawet był dokoptowany do wątku dwóch bid,które znalazły domy,a Nico dalej czekał.
Bardzo się cieszę,a tym bardziej,że wiadomości z domku są bardzo fajne.

Link to comment
Share on other sites

W czerwcu przyszły jeszcze pieniążki od Rolanda_De i Dulskiej na Nico :). Przekażemy to na Bezie.
I zapraszamy na watek sunieczki:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242556-Sunia-nr-11-bidula-na-co-czeka[/url].

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

NICO w domku, w łozeczku. Zawsze mnie sie wzruszam jak widze pierwszy post ze zdjeciem i potem ostatni po adopcji :) Wręcz niewiarygodne.
Zawsze załuje ze nie jestem aktywny na wątkach , ale jak sie jest niewolnikiem z wyboru ... przyajmniej moge wspierać psie dusze.
Deklaracje z NICO przeniose na BEZIE, zmienie tylko tytul przelewu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roland_De']NICO w domku, w łozeczku. Zawsze mnie sie wzruszam jak widze pierwszy post ze zdjeciem i potem ostatni po adopcji :) Wręcz niewiarygodne.
Zawsze załuje ze nie jestem aktywny na wątkach , ale jak sie jest niewolnikiem z wyboru ... przyajmniej moge wspierać psie dusze.
Deklaracje z NICO przeniose na BEZIE, zmienie tylko tytul przelewu[/QUOTE]

Dziękujemy :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...