Jump to content
Dogomania

NADZIEJA dla KUDŁACZA! 2013 - pomoc dla kudłaczków i szorściaków w potrzebie.


Onaa

Recommended Posts

[SIZE=3][COLOR=#008000][B] Kochani :).[/B][/COLOR]
Postanowiliśmy otworzyć skarpete dla potrzebujących pomocy kudłaczków i szorściaków, zgodnie z naszym profilem fb Kudłacze do Adopcji.
Bardzo prosimy Was o pomoc, abyśmy mogli wspierać i pomagać kudłatym psiakom i szorściakom w potrzebie.
Prosimy gorąco o:
wpłaty, stałe bądź jednorazowe,
bazarki, fanty na bazarki,
banerek,
reklamę :) :) :).[/SIZE]
[SIZE=3]
Dziekujemy.

Konto jest nowe, podajemy na pw.
[/SIZE]

Edited by Dogo07
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie.Kudłacze zawsze były i są bliskie mojemu sercu.Na dzień dzisiejszy mam fanty na bazarek,chętnie zrobię paczuszkę i komuś wyślę jeżeli ten ktoś podejmie się zrobienia bazarku na ten cel.Może w maju uda mi się zasilić Nadzieję dla Kudłacza.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie. Tak na szybko banerek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242042-NADZIEJA-dla-KUDŁACZA!-2013-pomoc-dla-kudłaczków-i-szorściaków-w-potrzebie?p=20702921"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6666/980144949fb1918fm.jpg[/IMG][/URL]
Może z czasem ktoś zrobił ładniejszy. Proszę tylko zapisać go sobie na komputerze bo pewnie ja jakiś czas zniknie. Nie znam niestety serwera, który by za darmo długo przechowywał zdjęcia. W miarę możliwości będę coś pomagać ale niestety na chwilę obecna nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Dziękuję za zaproszenie i cieszę się bardzo,że "działalność" została wznowiona :smile: Po 20 coś wpłacę do skarpety kudłaczków...[/QUOTE]
Dziękujemy :). Konto jest nowe , podamy na pw.

Link to comment
Share on other sites

jestem i ja na zaproszenie. Wpłacałam do poprzedniej skarpety regularnie co miesiąc 20 zł i póki co mogę robić to nadal.Proszę wobec tego o nr konta.
Z bazarkami teraz gorzej , bo muszę bazarkować na rzecz sterylki Myszki z niedorozwojem móżdżku, kudłątej zresztą.Znajduje się pod moim patronatem w BDT u pani Kasi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']jestem i ja na zaproszenie. Wpłacałam do poprzedniej skarpety regularnie co miesiąc 20 zł i póki co mogę robić to nadal.Proszę wobec tego o nr konta.
Z bazarkami teraz gorzej , bo muszę bazarkować na rzecz sterylki Myszki z niedorozwojem móżdżku, kudłątej zresztą.Znajduje się pod moim patronatem w BDT u pani Kasi.[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy :) :) :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Dziękuję za zaproszenie.Kudłacze zawsze były i są bliskie mojemu sercu.Na dzień dzisiejszy mam fanty na bazarek,chętnie zrobię paczuszkę i komuś wyślę jeżeli ten ktoś podejmie się zrobienia bazarku na ten cel.Może w maju uda mi się zasilić Nadzieję dla Kudłacza.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję, przyszła spora paczuszka pełna róznych fajnych rzeczy na bazarek dla potrzebujących kudłaczków :) :) :).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Niestety, macie rację :(.

Jest wpłata z bazarku - 119zł:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242519-Du%C5%BCy-bazarek-dla-Kud%C5%82aczy-i-szor%C5%9Bciak%C3%B3w-w-Potrzebie-do-zamkni%C4%99cia?p=20756770#post20756770[/url].

Na wsparcie dla jakiegoś/jakiś kudłaczy/szorściaków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...