Jump to content
Dogomania

Puszek wyrwany ze schronu został u Pani Uli:)


ewu

Recommended Posts

  • Replies 503
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martika@Aischa']Kochana ta nasza Pani Uleńka :) niebawem będziemy ruszały z bazarkiem dla kociaków więc trzeba założyć osobny wątek dziewczynkom ;)[/QUOTE]
Martika dzisiaj wieczorem to zrobię.
Non stop gdzieś jeżdżę w psich sprawach...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

opis Azulki - musimy ją intensywnie ogłaszac ...

Azunia, 4 lata, znaleziona przywiązana do śmietnika z listem 4 listopada 2012 roku szuka
domu...
Psiak ideał, w liście napisane, że wysterylizowana, wierna, domatorka.
Poprzedni właściciel ze względu na wiek i stan zdrowia nie mógł zapewnić suni właściwej opieki. Azunia zgadza się z innymi psami i kotami. Pani Ula bardzo ją kocha, jednak jako osoba samotna w trudnej sytuacji finansowej, mająca pod opieką 13 letniego Puszka, 6 swoich kotów i 6 bezdomnych chciałaby, żeby Azunia znalazła nowy dom. Gdybym mogła zabrałabym ją do siebie bez wahania. Azunia to psiak, który natychmiast każdego łapie za serce. Zawsze wita, chce być blisko człowieka, miła, bezproblemowa sunieczka...

Dziewczynki czy ktoś nam może pomóc z ogłoszeniami ???
Dobrze by było zrobic Azulce FB
jestem załamana :(
Aktualnie domów szukają : 3 koty Pani Uli i Aza :(

Link to comment
Share on other sites

Martiko, Azunia jest śliczną sunieczką, więc może szybko znajdzie nowy, "młodszy" wiekiem domek stały. Pani Ula miała szczere chęci ale pewnie sił jej brakuje, bo nie chodzi o brak środków finansowych?....bo tutaj można przecież pomagać wspólnymi siłami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Martiko, Azunia jest śliczną sunieczką, więc może szybko znajdzie nowy, "młodszy" wiekiem domek stały. Pani Ula miała szczere chęci ale pewnie sił jej brakuje, bo nie chodzi o brak środków finansowych?....bo tutaj można przecież pomagać wspólnymi siłami...[/QUOTE]
ciocia Pani Ula znalazła się w fatalnej sytuacji ....w mieszkaniu w którym aktualnie przebywa nie ma nawet światła ...zwierzaki są zdezorientowane ...wieczory spędzają przy świeczce ....Pani Ula chce się wyprowadzic tylko gdzie ??? :( Będę z nią jeszcze rozmawiała. Fakt faktem 3 koty oraz Azunia pilnie szukają swojego miejsca na ziemi :(

Link to comment
Share on other sites

wątek kotek do adopcji Pani Uli:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250450-Dramatyczna-sytuacja-Pani-Uli-i-jej-zwierzak%C3%B3w-pomocy[/url]
Musimy zrobic lepsze zdjęcia ...dodatkowo domu szuka jeszcze młodziutki Pan Kot. Pani Ula ma już kupon na bezpłatną kastrację więc trzeba chłopaka szybciutko ciachnąc i zacząc ogłaszac.
Zdjęcia są teraz priorytetem.

Link to comment
Share on other sites

Dawno nie zaglądałam na wątek.

Na pewno rozstanie będzie bolesne dla obu stron, ale to dobrze, że Pani Ula zdecydowała, że odda Azunię.

Samotnej osobie musi być trudno z taką gromadką zwierzaków.

Może trzeba zamówić pakiet ogłoszeń na bazarku, tylko kto sfinansuje.

Ja w tym momencie jestem spłukana do zera:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Gabi79, ja sfinansuję, tylko nie umiem zamawiać, robić, więc do tego mnie nie zmuszajcie...[/QUOTE]

Super, w takim razie poszukam bazarku z ogłoszeniami.

Znalazłam tylko 1

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251587-Ogłoszeniowy-3zł-przy-5-pakietach-6-pakiet-GRATIS[/url]!!!!!

Na drugim zalożycielka się nie odzywa.

Marticzko, zamawiamy???

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam na spokojnie z Panią Ulą. Sytuacja jest wręcz beznadziejna. Lokal który wcześniej zajmowała został zalany więc przeprowadziła się piętro wyżej. Jak się okazało jest "dzikim lokatorem". W poniedziałek dostała pisemko że ma bezwzględnie opuścic obecny lokal do 31.03.2014 r. do godziny 10.00 !!!

Pani Ula jest optymistką i mówi że nie da się wyrzucic na ulicę jednak ja jestem załamana. Ma szukac mieszkania do wynajęcia. Tylko kto ją przyjmie z taką ilością zwierząt ??? Naprawdę nie wiem już co robic :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Gabi kochana nasza kochana bashla z Krakowa już tworzy ogłoszenia naszej Azulce :)
Bardzo Wam dziękuję że z nami jesteście *[/QUOTE]

Ok. w takim razie trzymam mocno kciuki za Azunię!!!

[quote name='Martika@Aischa']Rozmawiałam na spokojnie z Panią Ulą. Sytuacja jest wręcz beznadziejna. Lokal który wcześniej zajmowała został zalany więc przeprowadziła się piętro wyżej. Jak się okazało jest "dzikim lokatorem". W poniedziałek dostała pisemko że ma bezwzględnie opuścic obecny lokal do 31.03.2014 r. do godziny 10.00 !!!

Pani Ula jest optymistką i mówi że nie da się wyrzucic na ulicę jednak ja jestem załamana. Ma szukac mieszkania do wynajęcia. Tylko kto ją przyjmie z taką ilością zwierząt ??? Naprawdę nie wiem już co robic :shake:[/QUOTE]

Faktycznie, sytuacja nieciekawa:-(

Link to comment
Share on other sites

FB Azuni
[URL="https://www.facebook.com/iwona.majerska/media_set?set=a.621722791232816.1073741853.100001853015846&type=3&uploaded=7"]https://www.facebook.com/iwona.majer...e=3&uploaded=7[/URL]
Iwonka w tej chwili zajęta ....czy mógłby ktoś zostać drugim adminem ???Ja się na tym kompletnie nie znam ..nie mam FB.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania75']właściwie to szukamy teraz domu dla pani Uli i jej zwierzyńca ? :roll:[/QUOTE]

szukamy domu dla 2 kotek i Pana kota oraz Azuni :) zadzwonię w tygodniu do Pani Uli i zapytam jak się mają sprawy z jej mieszkaniem. Pani Ula miała szukać jakiegoś lokalu do wynajęcia w Będzinie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...