Jump to content
Dogomania

Puszek wyrwany ze schronu został u Pani Uli:)


ewu

Recommended Posts

[quote name='iwonamaj']Ja tez nie potrafię robić ogłoszeń... Znalazłam taki bazarek ogłoszeniowy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242706-Bazarek-ogłoszeniowy-dużo-możliwości-)-do-25-05-2013[/URL][/QUOTE]
O to wykupię Puszeńkowi ogłoszenia.
On jest śliczny , naprawdę śliczny.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 503
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam natychmiastowe skierowanie na operację chyba że chce załapać sepsę :( ubłagałam ze względu na prace że operacja odbędzie się we wtorek. Nie będzie mnie około 2 tygodni. Dziewczynki boje się niemiłosiernie ale wierzę że dam radę ;) Do zobaczenia i usłyszenia :*
Puszeńku mam nadzieję że zanim ciocia wróci Ty już bedziesz w nowym domku :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Dostałam natychmiastowe skierowanie na operację chyba że chce załapać sepsę :( ubłagałam ze względu na prace że operacja odbędzie się we wtorek. Nie będzie mnie około 2 tygodni. Dziewczynki boje się niemiłosiernie ale wierzę że dam radę ;) Do zobaczenia i usłyszenia :*
Puszeńku mam nadzieję że zanim ciocia wróci Ty już bedziesz w nowym domku :lol:[/QUOTE]
Trzymaj się, będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Jutro mam wizytę więc dowiem się o terminie operacji. Mam nadzieję że jakoś to przetrwam i wrócę cała i zdrowa ;)
Wizyta Puszka oczywiście aktualna.[B] 24 maj godzinka 15.00[/B] wszystko ustaliłam z Panią Ulą. Osobiście dowiezie Puszka na zabieg.[/QUOTE]

Tak jak pisałam wcześniej nic się nie zmieniło. Puszka na zabieg dostarczyła Pani Ula osobiście. Najpierw komplet badań potem zabieg czyszczenia ząbków. Chłopak będzie do odbioru wieczorem. Pani Ula go odbierze. Lekarz przygotuje dla mnie rachunek za badania i zabieg. Jak tylko będę na chodzie pobiegnę i wszystko ureguluje. Tak się umówiliśmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Dostałam natychmiastowe skierowanie na operację chyba że chce załapać sepsę :( ubłagałam ze względu na prace że operacja odbędzie się we wtorek. Nie będzie mnie około 2 tygodni. Dziewczynki boje się niemiłosiernie ale wierzę że dam radę ;) Do zobaczenia i usłyszenia :*
Puszeńku mam nadzieję że zanim ciocia wróci Ty już bedziesz w nowym domku :lol:[/QUOTE] Będę myśleć intensywnie o Tobie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Będę myśleć intensywnie o Tobie:lol:[/QUOTE]

ciocia kochana ...DZIĘKUJĘ :* ja właśnie wróciłam z dyżuru od weterynarza :( wróciłam do domu a moja Aisha sika z krwią :( oszaleć dosłownie można :( do tego zrobiło jej się jakieś znamie barwnikowe na gałce. Ja oczywiście panikarz już wmówiłam sobie że to czerniak. tfu ...tfu ...tfu ...w poniedziałek jesteśmy umówione z okulistą. Oby do poniedziałku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']ciocia kochana ...DZIĘKUJĘ :* ja właśnie wróciłam z dyżuru od weterynarza :( wróciłam do domu a moja Aisha sika z krwią :( oszaleć dosłownie można :( do tego zrobiło jej się jakieś znamie barwnikowe na gałce. Ja oczywiście panikarz już wmówiłam sobie że to czerniak. tfu ...tfu ...tfu ...w poniedziałek jesteśmy umówione z okulistą. Oby do poniedziałku.[/QUOTE]
Trzymajcie się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][SIZE=3][B]Wpłynęło 5 zł od b-b oraz 15 zł od Barbary B.( hi , hi - mam takie same inicjały:)) .
Obie wpłaty z bazarku Ewy Gonzales:)
Dziękuję:):):)[/B][/SIZE][/QUOTE]
:loveu::loveu:ciociu ewu , Barbara B:loveu: to cioteczka barb:loveu: dziekuje barbiniu pięknie dziekuje i sciskam ogromnie ogromnie za Puszenka cudnego:iloveyou::iloveyou::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243493-koniec-Rozliczamy!-dla-Puszeczka-pieknie-od-18-05-29-05-godz-22-00?p=20922507#post20922507[/URL] ciociuniu ewu potwierdz bardzo proszę na bazareczku:ylsuper::B-fly:ze pieniazki od barb i b-b już sa na koncie:loveu:dziekuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243493-koniec-Rozliczamy!-dla-Puszeczka-pieknie-od-18-05-29-05-godz-22-00?p=20922507#post20922507[/URL] ciociuniu ewu potwierdz bardzo proszę na bazareczku:ylsuper::B-fly:ze pieniazki od barb i b-b już sa na koncie:loveu:dziekuje[/QUOTE]
I cancer :)
Potwierdzę zaraz:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...