Jump to content
Dogomania

MIELEC – zbiór linków wątków na dogo, psów ze Schroniska w Mielcu


Recommended Posts

[quote name='Filipki']Dziękujemy za Manfreda, rozczulający jest w tych pieleszach, po tylu latach w boksie. takie adopcje to "miod na nasze zbolałe serce" , Zwłaszcza po tych historiach z Bajką i Brawurką.[/quote]
No nacieszcie sie Filipki tymi zdjęciami, bo juz niedlugo nie bedzie ZADNYCH zdjec na dogomanii. Kogos zazdrosc kluje i nienawisc rozpiera. To forum robi sie naprawde nieprzyjemne dla normalnych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']No nacieszcie sie Filipki tymi zdjęciami, bo juz niedlugo nie bedzie ZADNYCH zdjec na dogomanii. Kogos zazdrosc kluje i nienawisc rozpiera. To forum robi sie naprawde nieprzyjemne dla normalnych ludzi.[/quote]
Nie jestem w stanie zrozumieć głupoty i chyba zawiści innych ludzi.
Chyba forum jest po to, żeby pomagać, a nie przeszkadzać ciągle?
Chyba, że ja się już nie znam.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Nie jestem w stanie zrozumieć głupoty i chyba zawiści innych ludzi.
Chyba forum jest po to, żeby pomagać, a nie przeszkadzać ciągle?
Chyba, że ja się już nie znam.[/QUOTE]Tak Ocelot, nie znasz sie, tak jak ja i inne dogomaniaczki :eviltong: Nam chodzi o rzeczywiste ratowanie psow, a nie klapanie dziobami i pisanie szkalunkow do urzedow. Zreszta szkalunki niepoparte zadnymi przepisami, bo takie w PL nie istnieja, sprawdzalam, obdzwanialam. Szkoda, ze ci zawistni maja takie 'powazanie' w urzedach, ze donosow chetnie sluchaja panstwo zza biurek, zamiast ruszyc doopska i sie przejsc do schroniska i wlasnorecznie kilka psow uratowac. Naprawde cos zrobic wlasnymi rękami, cos dobrego.

Link to comment
Share on other sites

TO już ręce i nogi opadają, a tak się cieszyłam czytając dobre wieści. Zawsze podziwiałam to forum jako wyjątkowo sympatyczne i bezkonfliktowe. Ci ludzie chyba powariowali do reszty. Nie przeszkadzają im schroniska -umieralnie, jakieś fałszywe adopcje itd , tylko konstruktywna pomoc? To już słów brakuje.

Link to comment
Share on other sites

[B]Raduniu[/B], ale wynik :crazyeye::multi::crazyeye: Super :klacz:
Masz na mysli mieleckie psiaki hotelikowe czy schroniskowe?
Wiem, ze Rufi jest zawsze na minusie oraz Brawurka nam jutro wpadnie jako zwrot z adopcji. Tak bym typowala jesli chodzi o hotelikowe. Jesli o schroniskowe to sterylki, sterylki, sterylki. Bud przyjechalo ostatnio duzo, a sterylki stoja.

[COLOR=seagreen][B][I]Paulchen w paskudnym niemieckim domu :evil_lol: Normalnie klęska adopcyjna. [/I][/B][/COLOR][COLOR=darkslategray][B][I]Chyba tych zdjec ci piszący donosy w ogole nie ogladaja[/I][/B] :mad:[/COLOR]
[COLOR=seagreen][quote] [COLOR=seagreen][B]Paulchen geht es gut.[/B] Zwar macht ihm seine Hüfte ein paar Probleme, aber das haben wir mit Medikamente gut im Griff. Er ist so ein toller und treuer Hund, man kann es gar nicht beschreiben.[/COLOR] [B][COLOR=darkgreen]Wir lieben Ihn alle so sehr.[/COLOR][/B] [COLOR=seagreen]Wir fahren morgen in Urlaub, danach melden wir uns wieder. [/COLOR]
[COLOR=seagreen]Bis dahin schöne tierische Grüsse Fam. K. [/COLOR][/quote]
[/COLOR][COLOR=black][URL="http://img132.imageshack.us/i/pict0065c.jpg/"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1593/pict0065c.jpg[/IMG][/URL][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Agusiu - dane prześlę wieczorem :)
Co do psiaków - co prawda wpisałam, że na hotelikowanie, ale przecież sterylki są ważniejsze. Na hoteliki zawsze jakoś się uzbiera... :roll:
Decyzję pozostawiam Wam :) ale jak dla mnie najważniejsze, że Mieleckie psiaki dostaną wsparcie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Filipki, na schronisko ;) Znane na tym forum monopolistki na wszechmądrosc :diabloti: Szkoda sie nawet odzywac i schodzic na ten poziom.

[B][COLOR="Navy"]Sheltik swietlicowy juz kilka miesięcy w domu [/COLOR][/B]:loveu:
[URL=http://img143.imageshack.us/i/93frxhakle4v08r00cjldvi.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1254/93frxhakle4v08r00cjldvi.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img143.imageshack.us/i/foto00141.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7623/foto00141.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ale świnie, żeby tak na chama ukraść:angryy:
Halcia zdjęcia mam przygotowane,szelki pomierzone, oprócz rzeczy od Doktora mam 16 par nowiutkich skarpetek, może pójdą:cool3:Pisać że na sterylki, hotelik u Murki i na coś jeszcze dzielić? jeszcze dołożę kilka ciuszków na niemowlaki. Mam nadzieję że mi się uda, jutro powinien być gotowy:roll:
Nawet nie wiem o czym można pisać już na wątku:shake:żeby komuś w oczy nie kłuło:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Wszystko od doktora na budy,musze jeszcze cos wymyslic,potrzeba mi na 3 duze/ok 1300zł a mam dopiero 100zł:shake:/wiem,ze sterylki strasznie potrzebne,ale zawsze mówiłam,ze przykro mi jak jedne psiaki maja juz ciepło inne jeszcze nie.Kasia,wiem ostatnio na dogo które miało byc pomoca dla psiaków zle sie dzieje:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Wszystko od doktora na budy,musze jeszcze cos wymyslic,potrzeba mi na 3 duze/ok 1300za mam dopiero 100zł:shake:/wiem,ze sterylki strasznie potrzebne,ale zawsze mówiłam,ze przykro mi jak jedne psiaki maja juz ciepło inne jeszcze nie.[/quote]

Masz 600 zł Halciu, nie 100... :p

Link to comment
Share on other sites

Pomysł z kalendarzami bardzo fajny, w razie potrzeby mogę podesłać kilka fajnych zdjęć Kolusi czy Emi
[*]. Takie duże z numerem KRS i konetm bardzo fajne by były, ja próbuje sie dowiedziec, czy znalazłaby sie w NS ktoś, kto po kosztach zrobiłby większą ilość takich malutkich kalendarzyków wielkości karty kredytowej, ile by to kosztowało i żeby na początku grudnia zrobić takie Allegro cegiełkowe - zrobiłabym na swoim koncie allegrowym. Tylko najpierw muszę wiedzieć, czy to by miało sens finansowy, bo myślę, że więcej niż 5 zł za tak kalendarzyk kieszonkowy nie byłoby sensu wystawiać nawet w allegro cegiełkowym. Poza tym zrobiłam wczoraj przegląd farb, trochę z nich - niestety - czas wysuszył, więc będę musiała uzupełnić zapasy, ale myślę że na początek grudnia powinno mi się udać namalować kilka ładnych obrazków na szkle - zimowo - świątecznych i nie tylko :). No tylko najpierw muszę w poniedziałek zdać te nieszczęsne testy w Ministerstwie, a za 2 tyg. jeszcze bardziej nieszczęsny egzamin praktyczny, potem czas mi zeżre przygotowywanie konspektów na wykłady do Szczecina, pierwszy tydzień listopada spędzę właśnie tam - ale potem wieczory będą już tylko dla mnie i farbek :)

Link to comment
Share on other sites

Kazdy pomysł sie liczy.Ja tez obiecywałam spróbowac i ew.zapłacic kalendarze,ale mimo to wazniejsze dla mnie te 4 duze budy i Lori.Wiec pewnie nie wyrobie.Ale Yoko /albo Kasia/ miały znajomego ,który obiecał/nie wiem czy nie wirt.opiekun Karmelka i Wanili/.Niech pilnuja,zapytaja ,bo to juz czas przypomniec.

Link to comment
Share on other sites

Czy mogłabym wam podesłać na bazarek ręcznie robione kartki świąteczne? Mam tego z 40 sztuk, w tym że połowa bożonarodzeniowe, więc na czasie , a reszta wielkanocne:evil_lol:. Ładnie wykonane z kopertami. Mój syn kupił je w szkole to tez była zbiórka charytatywna. Podajcie mi na PW do kogo przesłać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...