Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy/Lublinianie


Alimka

Recommended Posts

  • Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

i jak lublinianie? chodzicie czasem na te spacerki??
Mam do zsocjalizowania z psami taka małą 4 miesięczną wredote...własciwie to juz nie taka mała, bo wazy ponad 15kg..:cool1:
Pilnie potrzebuję zebrania grupki chętnych spacerowiczów...oczywiscie z psami, bo moja młoda mysli ze jedyny warty szacunku pies to nasz 2 letni leonberger...inne są be :shake:
Obiecuję, ze z naszej strony nie będzie rozlewu krwi :lol: młoda jest taka cwana na smyczy i w bezpiecznej odległości od "intruza"...i jak narazie jej zrywy są zabawne,ale za jakiś czas moze być mniej śmiesznie :oops: szukamy psich towarzyszy:p
Najlepiej jakby psiaki mogly sie luzem wybiegać...

to jak? są chętni?

Pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

No ja raz byłam na takim wielopsiowym wypadzie i przyznam szczerze, że mój Mickey mnie zaskoczył, bo bardzo ładnie się zachowywał. Myślę, że może teraz też nie było by tak źle.
Można by spróbować, tylko przydała by się większa grupka :D
Trzeba by napisać do innych dogomaniaków lubliniaków. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

odkryłam, ze na dogo jest 120 dogomaniaków lubliniaków-jawnych:mad:więc mam nadzieję,ze znajdzie się ekipka chetna na spacerki....tylko niech nam się pogoda poprawi:placz: juz mam dosyć śnieżyc...w przeciwnieństwie do tego co myśla moje psy nt takiej zamieci :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madfre']odkryłam, ze na dogo jest 120 dogomaniaków lubliniaków-jawnych:mad:więc mam nadzieję,ze znajdzie się ekipka chetna na spacerki....tylko niech nam się pogoda poprawi:placz: juz mam dosyć śnieżyc...w przeciwnieństwie do tego co myśla moje psy nt takiej zamieci :roll:[/quote]
Nie no aż tyle dogomaniaków to się chyba już nie udziela...Jest kilku ale trzeba by ich zaprosić na wątek, może by się wybrali na taki spacerek :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Również chętnie się przyłączę do wielopsowego spacerowania, ale jeszcze chyba nie teraz. Mój Dropek ma mnie dopiero niecały tydzień, na razie nie puszczam go bez smyczy, nie wiem jak będzie mu się jeździło samochodem (żeby na taki multispacer dojechać), nie jest jeszcze szczepiony (ze względu na niedawno zakończoną kurację antybiotykową) i ogólnie na razie dużo niewiadomych jest. Ale na pewno przydałoby mu się takie zsocjalizowanie, bo póki co trochę szczeka na inne czworonogi, choć tylko w celach zabawowych, ale niektóre obszczekiwane psiaki chyba tego nie rozumieją albo Dropek niezbyt odpowiednio się wyraża :)

Link to comment
Share on other sites

A my ? :razz:
A może ktoś częściej ode mnie jeździ z psiskiem w okolice Chełma itp. to zawsze jesteśmy chętni ;)
Z psem dużo nie podróżuję ale jakbyście coś organizowali jak się cieplej zrobi w Lublinie to spróbujemy[jeśli to ważne mam tylko 14 lat :oops: więc nie wiem czy będziecie chcieli z nami spacerować ale Ronisław z pewnością tak :loveu:]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cordia']eej a powiedzcie czy jest ktos ze slawinka albo okolic bliskich ??[/quote]

:multi: przejezdzam kilka razy dziennie przez slawinek...a mieszkam za Snopkowem:p
moj 2letni samczyk tyz nie jest gentelmenem jeśli chodzi o te sprawy:roll:
ale nie połyka,a nawet nie kąsa,więc uwazam spacerek za obowiązkowy...
my mozemy zaproponowac "nasze tereny" mamy lasy i wąwóz w którym psiaki mogą bez ryzyka pobiegać...oczywiscie jeśli będzie inna propozycja to się dostosujemy;) oby mozna było spuscic psiska ze smyczy...

Agata_Roki a powiedz mi kobieto co złego jest w takim wieku??:cool1:
jesli tylko bedziesz się wybierała do lublina to daj znać...bo ja do chełma nie jezdzę...

niestety nie zawsze jestem "czasowa"...ale spróbuje się stawiac na kazdym "zlocie" mam nadzieję,ze spacerowiczów będzie nam przybywac...

werbujcie swoich znajomych psiarzy!!

Link to comment
Share on other sites

My bylibyśmy chętni. Tylko że mamy ostatnio problemy z wyrywaniem się do innych piesków :mad:Na szczęście najczęściej jest to w pokojowych zamiarach. No i suczkom zdarza sie obszczekiwać duże psy. Może sie za nich ze wstydu nie spale :oops: Mam nadzieje że was nie zniechęciłam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

hej Ziomale! ja co prawda się z Lublina wyniosłam na wichurę jakiś czas temu, ale bywam w stolicy jednak. Jak muszę...
Wolę spacery w mojej okolicy - niczym nie skrepowane piesy biegają po polach i kąpią się w rzece - nawet dziś wzięły kąpiel.... No i nikt nie krzyczy że pies kuuupę robi, bo sama na siebie krzyczeć nie mam zamiaru, że na moim trawniku to robi - wiecie jaki to luksus!!!! Przez rok ciężko mi się było przyzwyczaić, ze żaden babiszon za mną nie będzie krzyczał, ze pies bez kagańca (mam 2 labki....)
Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']hej Ziomale! ja co prawda się z Lublina wyniosłam na wichurę jakiś czas temu, ale bywam w stolicy jednak. Jak muszę...
Wolę spacery w mojej okolicy - niczym nie skrepowane piesy biegają po polach i kąpią się w rzece - nawet dziś wzięły kąpiel.... No i nikt nie krzyczy że pies kuuupę robi, bo sama na siebie krzyczeć nie mam zamiaru, że na moim trawniku to robi - wiecie jaki to luksus!!!! Przez rok ciężko mi się było przyzwyczaić, ze żaden babiszon za mną nie będzie krzyczał, ze pies bez kagańca (mam 2 labki....)
Pozdrawiamy![/quote]

haha.... ja wiem, bo też kilka lat temu wywiałam na wichurę z Lublina :cool3:

z tą jednak różnicą, że ja moim pajacom nie ufam na tyle, żeby luzem po polach latały, bo w naszym sąsiedztwie sarenki sobie spacerują :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...