Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy/Lublinianie


Alimka

Recommended Posts

  • Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rybka.']Wyrwasa wiem gdzie jest, ale nie wiem czy znajdę strzelnicę...
To jest na początku, tzn. jak się kończy Sikorskiego czy gdzieś dalej? Rozumiem, że po prawej stronie...[/quote]

Strzelnica jest po prawej stronie wyrwasa na samym początku ulicy...wjeżdża się na taki plac..znajdziesz bez problemu. To jest właśnie strzelnica..

Link to comment
Share on other sites

Hej Lidka, ja się dowiem i Ci powiem. Bo na Głębokiej codziennie siedze po kilka godzin :)
Mam Twój numer kom, więc zadzwonię... i tak mam dług wdzięczności u Ciebie :)

Przepraszam, że nie doszłam na spotkanie spacerowe ale mam staż na klinikach i niestety musiałam siedzieć cały dzień na dyżurze :)
Ale następnym razem jestem na 100%

Link to comment
Share on other sites

ja mam wielce ambitny paln :) moze ktoregos dnia wybierzemy sie na wielka wyprawe dookola zalewu z psami? co prawda slysze ze tu sa same "wielkoludy" a Figa jest nieduza, ale moze jakos damy rade? poza tym na spokojne spacery dobre sa tereny tam gdzie rzeka wpada do zalewu nie wiem jak to opisac na piechote jest to spory kawalek ale samochodem nie, chyba ze od Krężnicy autobusem podjechac

Link to comment
Share on other sites

Ja jutro prawdopodobnie będę szła na spacer z LSM przez wąwóz do ścieżki rowerowej, która biegnie nad sam zalew. Jeżeli ktoś chętny to zapraszam na gg 3616813.
Niestety to już ostatnie nasze spacery, ponieważ piesek jest u mnie na tymczasie i już znalazł nowy dom, do którego jedzie w najbliższy weekend.

Link to comment
Share on other sites

Skoro mamy tu samych lublinian to pozwolę sobie na wklejenie wątku Wonderka- to psiak, któremu szukamy domku- choćby tymczasowego [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104886[/url]
Jeżleli potraficie pomóc lub znacie osoby, które mogłyby go przygarnąć do czasu, aż znajdzie dom to proszę o kontakt.
Przepraszam za off topic ale sprawa dość ważna :)

Link to comment
Share on other sites

dzięki Rybka. za linka zaraz postaram sie z nim zapoznać.
słuchajcie jest tez pomysł na zrobienie koncertu charytatywnego dla EMIR-a ( [url]www.fundacja-emir.org[/url]) w którym jestem wolontariuszka. może jakieś ulotki trzeba by było zrobić Wonderkowi i przy okazji porozdawać. koncert w klimacie punk/hard core może nie dla wszystkich - kolokwialnie pisząc - "leży" taki rodzaj muzyki ale serdecznie zapraszam 08.03.08 miejsce TEKTURA
więcej informacji po niedzieli jak już na 100% będzie wiadomo co i jak i czy w ogóle (choć na dzień dzisiejszy wszystko wskazuje że się odbędzie bez zakłóceń)

Link to comment
Share on other sites

jak bedzie cieplej to sie wypuscimy dalej pozatym woda w zalewie bedzie cieplejsza... nie dalmnie ale moja Corida to w kazda wode wejdzie. wtedy jakos podjade czy sie zbierzemy :D ale jak minie ta okropa pogoda prroszee

teddy nie ma twojego gg widocznego
wiec odezwij sie :)
lsm mam blisko weiec chcetnie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jak już jest taki topik to korzystam z okazji i wklejam link o petycji

[url]http://hf.org.pl/chiny/[/url]
[B]Petycja w sprawie wizyty w Lublinie ambasadora ChRL[/B]

Szanowny Panie Rektorze
Szanowny Księże Rektorze
Prosimy o zajęcie zdecydowanego stanowiska w sprawie dwóch konferencji dotyczących Chin organizowanych przez koła naukowe Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II i Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej. Na obie konferencje został zaproszony ambasador Chińskiej Republiki Ludowej. Od kilkudziesięciu lat w Chinach na masową skalę są łamane prawa człowieka a wszelkie próby protestu są brutalnie tłumione. Represje rządu spowodowały śmierć ponad miliona Tybetańczyków.
Obecnie trwa dramatyczna walka o prawo do pokojowej egzystencji. Na całym świecie rodzi się spontaniczny ruch wsparcia dla Tybetańczyków oraz protestu przeciwko łamaniu praw człowieka w Chinach.
Nasz apel nie ma na celu zaprzeczenia idei dialogu. Uważamy jednak, że spotkanie społeczności studenckiej z przedstawicielem reżimu nie wpłynie na przestrzeganie praw człowieka w tym państwie, ale wręcz może zostać odebrane jako przyzwolenie na utrzymanie status quo. W tym świetle zaproszenie ambasadora ChRL wydaje się być głęboko niestosownym.
Zależy nam by Lublin zaistniał na mapie Polski jako miasto, które nie pozostaje bierne w sytuacji jawnej niesprawiedliwości. Zaproszenie ambasadora na pewno nie będzie działaniem, dzięki któremu dołączymy do światowego ruchu solidarności z prześladowanymi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...