Jump to content
Dogomania

Zosia zasnęła na zawsze :((. Dziękuję Hope2 za miłość i wspaniałą opiekę.


toyota

Recommended Posts

[quote name='Energy']Wiedziałam, że będziesz wcześniej, a nie wieczorem:eviltong:

Już się poznała na Tobie, żeś dobry Ludź i przylatuje:loveu:[/QUOTE]
Mam chwilę na kawkę to se zaglądam na dogo:evil_lol:
Noszę ją na rękach,pychola całuję,drapię za uszkem...jakoś trzeba ją przekonać,że ludź nie zawsze równa się bicie....

Link to comment
Share on other sites

Jutro zakupię u wetki karme dla małej...chyba,że uda mi się wysępić próbki na tydzień np :D i zamówię spokojnie przez neta-zawsze to taniej jest :)
Dzisiaj dała jej trochę od moich futer-przeca nie będę jej głodem morzyć:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']A jak dojdziesz do formy,to Cię oddam do DS:diabloti: takiego bez dogo:eviltong:[/QUOTE]

:eek2: e coś Ty:placz:takie ds jest nie fajne:diabloti: a najgorsze to takie co udaje, że go na dogo nie ma:eviltong:

Ja do życia potrzebuję dogo, to gorzej uzależnia niż używki wszelkie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Że co?:crazyeye: e...:scared:[/QUOTE]
No i parę innych rzeczy też Cię mogę nauczyć :) A pasty już robiłaś? ja jutro machnę rybkową :)
A Zojka dostanie jeszcze ryż z mięskiem z rosołku :)...niestety marchewki mi wyżarli :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']:eek2: e coś Ty:placz:takie ds jest nie fajne:diabloti: a najgorsze to takie co udaje, że go na dogo nie ma:eviltong:

Ja do życia potrzebuję dogo, to gorzej uzależnia niż używki wszelkie:evil_lol:[/QUOTE]
a dogo nie dla Cię ino dla DS by było:eviltong: co by się fochać mógł:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']:eek2: e coś Ty:placz:takie ds jest nie fajne:diabloti: a najgorsze to takie co udaje, że go na dogo nie ma:eviltong:

Ja do życia potrzebuję dogo, to gorzej uzależnia niż używki wszelkie:evil_lol:[/QUOTE]
Uzależnia, oj uzależnia.....:)

Link to comment
Share on other sites

Witam, Zojciu:)
zapoznam się z sunieczką... ale już.... musiałam uciec z pierwszej strony:-(....wygląda, że mała przeszła koszmar.....:-(!
[B]..Hope[/B].... troszkę zaniemówiłam... nie wiem z płaczu?!...z szacunku dla Ciebie?!... nie wiem co powiedzieć?....ale chyba?... Ty jesteś naszą [B]Matką od trudnych przypadków[/B]:saint1::glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Witam, Zojciu:)
zapoznam się z sunieczką... ale już.... musiałam uciec z pierwszej strony:-(....wygląda, że mała przeszła koszmar.....:-(!
[B]..Hope[/B].... troszkę zaniemówiłam... nie wiem z płaczu?!...z szacunku dla Ciebie?!... nie wiem co powiedzieć?....ale chyba?... Ty jesteś naszą [B]Matką od trudnych przypadków[/B]:saint1::glaszcze:[/QUOTE]
doopa tam! i z czarnej owcy zrobiłam się świętą:mad: zdecydowanie to pierwsze wolę:lol:
Ale Ciocię witam,ino niech mi takich durnot nie pisze,bo się fochnę:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

mnie tylko zastanawia jak mała miała być dowodem w prawie o znęcanie, skoro nie wykonano żadnych badań, nie ma żadnej dokumentacji medycznej?
jak chcą udowodnić, że ją bito? że wymagała leczenia? że urazy jakie ma to w wyniku tłuczenia o mur?

Hope, może poproś wetkę o jakieś pismo, podeślij Toyocie i niech to pójdzie do tego policjanta co sprawę prowadzi? cieszymy się że malutka bezpieczna, ale nie zapominajmy o tej sprawie

jaki jest status prawny małej? któraś z was ma doświadczenie? czy koszty leczenia małej można przerzucić na właściciela?


ciekawa jestem co badania pokażą- RTG i USG



Hope, pisałaś że mała usiadła pupencją do Ciebie- podobno psy tak okazują szacunek :cool3:
głaski dla psinki i mizianka dla Cioteczek:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Policja bardzo chce ukarania sprawcy, ale nie ma wpływu na to, że wet schroniskowy wystawił opinię tylko na podstawie oględzin. Schronisko nie wykonuje żadnych badań. Mam już opinię od mojej wetki z wczoraj.
Właściciel oczywiście nie poniesie kosztów leczenia dopóty, dopóki nie zostanie skazany, a takie sprawy mogą się ciągnąć nawet 2 lata.

Zoja jest w bardzo ciężkim stanie. Oprócz problemów z chodzeniem, ma bardzo złe wyniki wskazujące na uszkodzoną wątrobę oraz dużo poniżej normy czerwone krwinki co może wskazywać na krawawienia wewnętrzne spowodowne urazami.
Najbardziej niepokojące są jednak jej problemy z sercem (krztusi się, charczy oraz serce jej łomocze).

Na już konieczna jest dieta wątrobowa typu hepatic.

Zojka na pewno nie pije ze zdenerwowania, bo to są straszne ilości wody, ona chciałaby pić bez przerwy, mogłaby wypić całą michę bernardyna na raz. Wetka to widziała i stwierdziła, że to jest nienormalne.


Zoja została wydana pod opiekę Fundacji Mondo Cane do domu tymczasowego.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Biedna mała :-(
Tyle złych emocji budzi kanalia, która tak strasznie traktowała to maleńkie stworzenie.
Czy uda się doprowadzić do poprawy jej zdrowia fizycznego i psychicznego ??? Biedactwo. Dobrze choć, że jej gehenna już się skończyła.

Link to comment
Share on other sites

u ludzi ogromne pragnienie zazwyczaj wiąże się (w takich przypadkach) z utratą krwi, uszkodzeniami nerek i wątroby
jeżeli utrata krwi to także na skutek krwawień wewnętrznych, ale gdyby było coś tak poważnego, to suni już by raczej z nami nie było

martwię się o nią coraz bardziej, czas działa na naszą niekorzyść
tu nie chodzi o to, że wreszcie trafiła w dobre ręce, ale że z pewnymi rzeczami może być po prostu za późno

mam nadzieję, że wszystko będzie ok, ale przed sunieczką jeszcze długa droga

Link to comment
Share on other sites

[h=5][COLOR=#333333]Księżniczka Zoja mówi DOBRY WIECZÓR :)[/COLOR][/h][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=520966084612097&set=oa.446108325463147&type=1&relevant_count=1&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/602209_520966084612097_883907492_n.jpg[/IMG][/URL]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2'][B][COLOR=#333333]Księżniczka Zoja mówi DOBRY WIECZÓR :)[/COLOR][/B]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=520966084612097&set=oa.446108325463147&type=1&relevant_count=1&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/602209_520966084612097_883907492_n.jpg[/IMG][/URL]
[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
biedne ,sponiewierane psie cudenko....az serce boli,jak sie o niej czyta.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...