Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

Trzeba zacząć rozgłaszać info do przygranicznych schronisk, oraz tych za granicami Polski (nie wiadomo, czy nie poszedł na zachód od ostatniej wiadomej lokalizacji). Wczoraj czytałam o odnalezieniu haskiego co zaginął 80 km od miejsca znalezienia... I powiadomić - lub przypomnieć info o Dropiatym - te trzy największe komercyjne schroniska w Polsce. Wojtyszki, Miedary i Radysy ... Nawet ten schron z Mazur ma podpisaną umowę z gminami ze Śląska...

Link to comment
Share on other sites

Niby Drops ma czip, ale czy ktoś odczyta i wysili się na tyle by poszukać po bazach lub nawet wklepać w głupie google? Przecież ostatnio czytałam o weście z hiszpańskim czipem... niby zastrzeżonym ale po wklepaniu numeru w googlach wyskakiwały info o zaginionym takim psie. Właściciele (Polacy) znalezieni ale psa odzyskać nie mogą - bo do dalszej adopcji (w Polsce) już poszedł...
No i oczywiście, czarniejszy scenariusz to taki, że psiak za TM, zgarnięty z pobocza przez jakieś służby porządkowe - a oni nie mają nawyku sprawdzać czy znaleziony pies był zaczipowany...

Link to comment
Share on other sites

Czy nie nalezy jeszcze raz zajrzec do schronisk ,przytulisk,gdyz ostatnio czytajac posty o schroniskach wszystko u nas w kraju jest mozliwe.
Ludzie szukaja psow np.boksera ,ktory byl zaczipowany a ,pracownicy schroniska mowia szukajacym ,ze takiego w schronisku nie ma.
Moze nalezy sie nie pytac tylko dokladnie przyjzec sie psom schroniskowym.
Poza tym mysliwi maja tez duzo na sumieniu.
Moze jeszcze raz popytac sie odzialom komunalnym czy nie trafily miedzy przejechanymi zwierzetami ,na ulicach ,pies podobny do Dropsa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewunian']Niby Drops ma czip, ale czy ktoś odczyta i wysili się na tyle by poszukać po bazach lub nawet wklepać w głupie google? Przecież ostatnio czytałam o weście z hiszpańskim czipem... niby zastrzeżonym ale po wklepaniu numeru w googlach wyskakiwały info o zaginionym takim psie. Właściciele (Polacy) znalezieni ale psa odzyskać nie mogą - bo do dalszej adopcji (w Polsce) już poszedł...
.[/QUOTE]
jak to nie mogą?
przeciez podobno do dwóch lat "rzecz" należy do właściciela o ile ten potrafi udowodnić, że to jego własność;
pamiętacie historię pieska którego pokazali w programie o szczęśliwej adopcji ze schroniska? jakiś facet zobaczył go i poznał w nim swojego psa; pies był jakis czas w schronie, gośc go wcale nie szukał, ale jak zobaczył w tv to sie upomniał; nie ważne, że pies miał już swoja nową wspanialą rodzinę, a on innego psa; i postawił na swoim niestety; i był do tego tak wspaniałomyślny, że zaproponowal im tego swojego yorka w zamian, co dobitnie świadczyło o jego stosunku do psów, a co niestety na wyrok sądu nie miało żadnego wpływu...

Link to comment
Share on other sites

No i oczywiście, czarniejszy scenariusz to taki, że psiak za TM, zgarnięty z pobocza przez jakieś służby porządkowe - a oni nie mają nawyku sprawdzać czy znaleziony pies był zaczipowany...[/QUOTE]

W takim wypadku- jak myślicie, jaka jest szansa, że sie tego dowiemy???:(

Link to comment
Share on other sites

Nadzieja powinna umierać ostatnia i ZAWSZE należy trzymać się tych optymistycznych wersji...


Kakadu, masz FB? Tu masz info o tym weście
[url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=327210777385167&set=a.151631934943053.26540.105887446184169&type=1&theater[/url]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][B]Proszę o uwagę! Mam bardzo ważne informację do przekazania otóż......[/B][/SIZE]
[B]stał się cud...[/B]
[COLOR=#800080]
[SIZE=5][B]Mamy DRANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pinczerka właśnie wiezie [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=5][B]DROPSA[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800080][SIZE=5][B] do mnie!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/SIZE][/COLOR]
[B]
Cieszycie się? Bo my bardzo!![/B]:multi::multi::multi:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522'][CENTER][SIZE=3][B]Proszę o uwagę! Mam bardzo ważne informację do przekazania otóż......[/B][/SIZE]
[B]stał się cud...[/B]
[COLOR=#800080]
[SIZE=5][B]Mamy DRANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pinczerka właśnie wiezie [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=5][B]DROPSA[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800080][SIZE=5][B] do mnie!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/SIZE][/COLOR]
[B]
Cieszycie się? Bo my bardzo!![/B]:multi::multi::multi:
[/CENTER]
[/QUOTE]

aaaaaaaaale informacja!!!!!!! Jak na niego trafiłyście??????????????

Link to comment
Share on other sites

Lili, zmieniaj tytuł wątku xD ja od dwóch godzin chodzę dosłownie pijana ze szczęścia a teraz poprawiam swój stan winiaczem :)

Kamień z serca i - jak pisałam - nadzieja dla innych...
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Chyba zaraz zemdleję :evil_lol::multi: Jesooooo, jak się cieszę :multi::multi::multi::multi::multi:
Jeszcze dzisiaj wieczorem, wracając z działki, przemawiałam do jego plakatów (kilka jeszcze u nas wisi), żeby się nie wygłupiał i wreszcie się ujawnił. Chyba wysłuchał :evil_lol:

Edited by zula131
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...