Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku


Javena

Recommended Posts

[quote name='jkp']To moja paczka doszła , szybko dotarła !! bardzo się cieszę. Tym razem wszystko było dla kotów następnym razem wyślę dla psiaków:)[/QUOTE]

Pani Danusia o mało nie płakała. Oczywiscie ze wzruszenia. :cool3: Dziekuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Hmm, nie wiem czy cos wyslac, czy poczekac az panstwu sie cos pokonczy,[/QUOTE]
Olena - jak mogę coś doradzić - ślij teraz. Bądą wiedzieli jak i co dzielić. Wiem to po sobie jak było bardzo beznadziejnie. Nawet nie chcę tego tłumaczyć. Po prostu ślij. I inni też. Nawet się nie zastanawiajcie.
Javena raz na jakiś czas się dowie co jeszcze potrzeba. Niech Ci ludzie zaczną dbać w końcu o siebie !

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Pani Danusia o mało nie płakała. Oczywiscie ze wzruszenia. :cool3: Dziekuję.[/QUOTE]
Javena zrob zestawienie co juz pojechalo do Panstwa, najlepiej w jednym poscie, to pozwoli na uporzadkowanie i orientacje co jeszcze potrzeba albo kiedy znowu bedzie potrzeba wyslac np. karme dla kotow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Javena zrob zestawienie co juz pojechalo do Panstwa, najlepiej w jednym poscie, to pozwoli na uporzadkowanie i orientacje co jeszcze potrzeba albo kiedy znowu bedzie potrzeba wyslac np. karme dla kotow.[/QUOTE]

Zrobiłam w pierwszych postach,ale w niektórych paczkach nie jestem w stanie wymienić co było.
MUSI SIE KAŻDY PRZYZNAĆ:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Ktoś zbliżony do skarbnika na pewno wyśle.
[/QUOTE]

na podane konto posłałam 20 zł
miało iść na kuriera ale nikt nie chcial powiedziec ile ten kosztował
więc obojetne na co pojdzie tzn czy dla ludzi czy zwierzat :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Javena, dowiedz się proszę co potrzeba. Będziemy robili w tym tygodniu wysyłkę.

TZmestudio[/QUOTE]

Narazie nic nie potrzeba.
Wybaczcie,zepsuł mi się komputer poraz drugi. U syna nie dośc ,że nielegalnie :angryy: ( bedzie się pieklił .) ,to jeszcze nie umiem tego obsługiwać. Od rana nie było tez internetu. Siedziałam do 4 - robiłam ogłoszenia .internet padł ,komputer padł.Zaraz postaram się wpisać wpłaty.

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

[B]Melduję się po przymusowym wygnaniu.
[/B]
[quote name='Olena84']Czy jakis pies lub kot potrzebuje ogloszen bo wykupilam i poszedl dzis psiak do domu, wiec podeslalabym tekst psiaka lub kota Panstwa.[/QUOTE]

Są dwa pieski do ogłoszeń. Jeden jest w trakcie leczenia. Narazie nie ogłaszamy. Misia ma ogłoszenia ,ale jesli możesz zrobić wiecej ,byłoby fajnie. Koty ,to staruszki . Podesle Ci ogłoszenie ze zdjeciami .Ok?

Zadzwonie dzisiaj do Państwa,dowiem sie ,jak ze zdrowiem Dolara. Robione miał badanie moczu.

[quote name='jkp']Wysłalam dzis paczkę ,głownie z lekarstwami dla Państwa + trochę swiatecznych dodatków:).[/QUOTE]
Bardzo dziekuje . Dowiem się ,czy dotarło

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...