Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku


Javena

Recommended Posts

[quote name='majowa']ja tez się melduje, trafiłam przez banerek Javeny
myślę, ze w kwietniu mogłabym kupić więcej żwirku i od razu przesłać kurierem[/QUOTE]

Bardzo dziekujemy. Jutro to troche ogarnę. Kto chetny do pomocy ,kto juz pomógł i to bardzo dużo.

DZIEKUJE.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majowa']napiszcie tylko jaki żwirek czy eko drewniany lub mineralny, silikonowy, czy inny[/QUOTE]

Jakikolwiek ,zeby nie musieli po wióra jeżdzic .Nawet nie wiedziałam ,ze tyle jest rodzajów. Ja używam drzewnego.:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']tak czy siak poproszę nr konta
niewiele bo niewiele ale chociaż kilka zł wpłace[/QUOTE]
Ktoś zbliżony do skarbnika na pewno wyśle.

[quote name='3 x']jakis masakryczny finansowo marzec mi wychodzi :oops:[/QUOTE]
Witaj w klubie. I niedługo święta...

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']W miesiącu lutym Fundacja zapłaciła za zakup karmy na faktury dla stadka z Metkowa kwota,[B] 200 zl.[/B][/QUOTE]
[quote name='Javena']
Podkłady by sie przydały dla Filomenki. Nie wiadomo jak długo będzie jeszcze żyła ,ale póki co, niech sobie leży na tym oknie ,jak jej tak wygodnie. Lekarka nie bardzo chciała sie podejmowac leczenia ,bo twierdzi ,ze to starość.

Jak narazie ,sa zaopatrzeni ,ale w kolejnych miesiącach ,trzeba bedzie pomysleć.


Jeszcze jedno. Fundacja wysłała Pani Danusi 300 zł zaległe i dołozyła jeszcze 200 zł . Pani była bardzo zdziwiona.

[B]Chciałam z tego miejsca podziekować Fundacji w ich imieniu i Ada-jeje ,pani prezes.[/B][/QUOTE]

Tak ,juz meldowałam o tym fakcie i jeszcze raz dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam wiadomosć przed chwila ,że doszła paczka od Cisowianki . Z legowiskiem ,lekami i róznymi smakołykami . Państwo są tak zaskoczeni ,że nie umiem opisać. Bardzo dziekują za wszystko. Jak miło słyszeć w głosie tą radość.

Jestem Wam bardzo wdzięczna.

[B]Kochana skarbniczko,jak dojda pieniążki na konto,prosze odnotować to na bazarku[/B].;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239776-Zakończony-do-usunięcia[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Własnie mi zameldowano ,że doszła paka 80 l żwirku,śiczna obroża,sucha karma puszki i coś tam jeszcze . Przeżyli szok. Pani bardzo ubolewa,że nie może podziekować osobiście. Domyslam się ,ze to od majowej? Miejscowość ,chyba Klembów ,o ile dobrze odczytali.

Dziekuję jeszcze raz . Jeśli ktos ma nr tel. moze osobiście porozmawiać ,zeby usłyszeć tą radosc i zaskoczenie w głosie.

Mysle ,że narazie są zabezpieczenie na dłużej.

Zaraz uruchamiam skarbonkę.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Hmm, nie wiem czy cos wyslac, czy poczekac az panstwu sie cos pokonczy,[/QUOTE]
Olena ,narazie sie wstrzymaj . Moze w póżniejszym czasie . No chyba,że chcesz jakąś niespodziankę Świateczną zrobić?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majowa']oj nie nie to nie ode mnie:) ode mnie pójdzie ze sklepu internetowego, po co dwa razy wysyłać
zamówię w kwietniu, zresztą adresu nie mam[/QUOTE]

[SIZE=4]Nie? to mówic tu zaraz ,kto to uczynił?[/SIZE]:lol:

[B]Do cioteczki [/B][COLOR=#000000] [/COLOR][B]jkp wysyłałam adres. Pewnie ona.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...