Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku


Javena

Recommended Posts

[quote name='mestudio']Śliczna koteczka:-(.

Javeno, gdyby Państwo potrzebowali funduszy na szczepienia to daj znać prześlę pieniążki żeby nie zakładali ze swoich.[/QUOTE]
Okazało sie ,ze szczepienia dopiero w lipcu, wiec spokojnie . Myśle ,ze narazie jest wszystkiego pod dostatkiem . To sa kotki starsze ,wiec jedza mało. Jedynie apetyty dopisują pieskom .Dolar i Misiek ,jedza podwójnie ,kotom tez potrafią pozjadać ,jak nadarzy sie okazja.:)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie pomyślałem, że jakby ktoś miał gumofilce, kalosze do oddania to na pewno by się przydało. U nas na wsi teraz to wariant obowiązkowy. Nie ma mowy aby normalnie przejść.
Tylko rzeczywiście nie znamy rozmiaru buta. Ani rozmiaru pani buta.

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

bardzo prosze o ustalenie tego męskiego rozmiaru i dopytanie czy potrzebne - zimowe i jesienno-wiosenne (co to oznacza, nie wiem).
po weekendzie będe mieć gotową paczkę, ok 5kg, także z wędliną zapakowana próżniowo, chcę to szybko wysłac. czy jest planowany jakiś transport z wawy? jeśli nie, to czy mogę prosić na pw adres do wysyłki paczki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']bardzo prosze o ustalenie tego męskiego rozmiaru i dopytanie czy potrzebne - zimowe i jesienno-wiosenne (co to oznacza, nie wiem).
po weekendzie będe mieć gotową paczkę, ok 5kg, także z wędliną zapakowana próżniowo, chcę to szybko wysłac. czy jest planowany jakiś transport z wawy? jeśli nie, to czy mogę prosić na pw adres do wysyłki paczki?[/QUOTE]

Postaram sie dowiedzieć o nr buta Państwo sa raczej niskiego wzrost .160, 165 cm,więc nie sadzę żeby były stopy duze,ale sie dowiem. Mysle ,ze napewno by się przydały ,bo błota im nie brakuje.

Adres wyślę. Dziekuję bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Trochę martwię się tak małymi potrzebami Państwa. Czy może jestem przewrażliwiony?

TZmestudio[/QUOTE]
[B]Dotarła paczka ze żwirkiem i jakies saszetki z karmą. Pani Danusia bardzo dziękuje.
[/B]
Napewno potrzeb jest wiecej ,ale nie wiadomo ,czy byłoby to zgodne z regulaminem.

Myślę ,że w maju można by kupić nieco karmy dla kotków ,ale mokrej.

[quote name='sleepingbyday']bardzo prosze o ustalenie tego męskiego rozmiaru i dopytanie czy potrzebne - zimowe i jesienno-wiosenne (co to oznacza, nie wiem).
po weekendzie będe mieć gotową paczkę, ok 5kg, także z wędliną zapakowana próżniowo, chcę to szybko wysłac. czy jest planowany jakiś transport z wawy? jeśli nie, to czy mogę prosić na pw adres do wysyłki paczki?[/QUOTE]

Jesli chodzi o buty .Pan nosi 42 ,Pani 36 .Buty właśnie by sie przydaly .

Wybaczcie ,że tak rzadko tu wpadam ,ale musze kończyć bazarek ogłoszeniowy..

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena'][B]Dotarła paczka ze żwirkiem i jakies saszetki z karmą. Pani Danusia bardzo dziękuje.
[/B]
Napewno potrzeb jest wiecej ,ale nie wiadomo ,czy byłoby to zgodne z regulaminem.

Myślę ,że w maju można by kupić nieco karmy dla kotków ,ale mokrej.

Jesli chodzi o buty .Pan nosi 42 ,Pani 36 .Buty właśnie by sie przydaly .

Wybaczcie ,że tak rzadko tu wpadam ,ale musze kończyć bazarek ogłoszeniowy..[/QUOTE]

To poproszę o listę nieregulaminową na PW.

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

dzięki za info.

pytałam o nr buta, bo przyjaciółki facet ma do oddania, ale własnie przed chwila okazało się, że to nr 45, więc o wiele za duży, nei ma co.
mam jakąś kilkukilowa paczkę, wiem, że chca dołączyć wędliny, ale się waham, bo w 1 dzień musiałoby to być dostarczone a nie widze szans, nawet z kurierem (zreszta na taki kurierski ekspres mnie nie stać). może ktoś tam jedzie niedługo?

Edited by sleepingbyday
Link to comment
Share on other sites

dpd odpadło, bo nie przyjmują od osób prywatnych, co prawda paczka to dary od firmy, ale specyficznej i z pewnych względów nie chciałam im zawracać głowy załatwianiem kuriera. wysłalam wczoraj pocztą, 12 kg żarcia, myślałam, ze się zarwę niosąc to pudło! babeczkiz tej firmy są super, jest tam wszystko, od kaszy i śledzi po salami i rodzynki ;-).
paczka z moim adresem nadawcy, ale tak naprawde to dary od firmy [B]prokonsument[/B].
plis, dajcie znać, jak zaraportują odbiór - nie ufam poczcie polskiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']dpd odpadło, bo nie przyjmują od osób prywatnych, co prawda paczka to dary od firmy, ale specyficznej i z pewnych względów nie chciałam im zawracać głowy załatwianiem kuriera. wysłalam wczoraj pocztą, 12 kg żarcia, myślałam, ze się zarwę niosąc to pudło! babeczkiz tej firmy są super, jest tam wszystko, od kaszy i śledzi po salami i rodzynki ;-).
paczka z moim adresem nadawcy, ale tak naprawde to dary od firmy [B]prokonsument[/B].
plis, dajcie znać, jak zaraportują odbiór - nie ufam poczcie polskiej.[/QUOTE]

W ogóle nie rozumiem problemu :-). Wchodzi się na stronę [URL="http://www.sendit.pl"]www.sendit.pl[/URL], zakłada się konto i potem już tylko się korzysta. Chcąc wysłać paczkę wypełnia się dane - 2 minuty - klika jaki kurier (dpd czy ups) i drukuje się u siebie druczek no i płaci się przelewem. Koszt 16 zł. Jestem osobą prywatną i ciągle korzystam z ich usług.

Polecam wszystkim, naprawdę.

Edited by mestudio
Link to comment
Share on other sites

o send it nie wiedziałam, dzwonilam do dpd, o tym pisaliście.
poza tym wyjasnianie sytuacji dość złożonej logistycznie (miejsce wysyłki, czas, zaangażowane osoby i ich lokalizacja, godziny i parę innych) jest mało ciekawe, a długie,co będe pisać 10 linijek? ale jak chcesz, to wykonam ten wysiłek:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']dpd odpadło, bo nie przyjmują od osób prywatnych, co prawda paczka to dary od firmy, ale specyficznej i z pewnych względów nie chciałam im zawracać głowy załatwianiem kuriera. wysłalam wczoraj pocztą, 12 kg żarcia, myślałam, ze się zarwę niosąc to pudło! babeczkiz tej firmy są super, jest tam wszystko, od kaszy i śledzi po salami i rodzynki ;-).
paczka z moim adresem nadawcy, ale tak naprawde to dary od firmy [B]prokonsument[/B].
plis, dajcie znać, jak zaraportują odbiór - nie ufam poczcie polskiej.[/QUOTE]
Paczka dotarła wczoraj. Same pyszności . Bardzo dziekują za wszystko. Naprawdę są oszołomieni taką ilością paczek. Dziekuję ,dziekuję i jeszcze raz dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...