Jump to content
Dogomania

Nielegalne schronisko w Wólce Kozłowskiej. Zdjęcia strona nr.1


Recommended Posts

[quote name='beka']Lamia2 ja nie rozumiem, jak to jest z tą stodołą. Są tam psy czy nie...[/QUOTE]

Problem polega na tym, że p. Liliana jest mistrzynią w zniechęcaniu wolontariuszy do pomocy. Osoby które udzieliły mi informacji na temat stodoły, dziś nie mają już tam prawa wstępu, ale drążąć temat dotarłam do osób które tam jeździły jeszcze do niedawana (ostanie miesiące) i do jednej która tam jeszcze jeźdźi i stąd wiem, że temat stodoły po ostatniej nierwencji jest już nieaktualny.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 722
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']A co stwierdzono w wyniku interwencji w tej nieszcęsnej stodole? umieralnię? a gdzie teraz umieraja te biedaki?[/QUOTE]


W klatkach i kojcach, choć jak byłam tam ostatnio to widziałam tylko jednego pieska z guzem nowotworowym na grzebiecie. Pani Liliana nie usypia zwierząt nawet przy wskazaniach lekarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szybszy_od_dylizansu']No ludzie....
Nikt nie ma psa adoptowanego z tego "przytuliska"?
Nawet nie znacie nikogo kto słyszał o takiej osobie?
Może znajoma znajomej słyszała o adopcjach z Wólki???
;)[/QUOTE]


Ja znam tylko wolontariuszki które wzięły z tamtąd psy, mają je u siebie lub oddały do nowych domków.

Link to comment
Share on other sites

Po dzisiejszych rozmowach telefonicznych na temat "przytuliska" zaczynam rozumieć o co chodzi.
Osoba działająca w organizacji mówi mi że to co dzieje się w Wólce to standard w naszym kraju i nie należy tego ruszać...
Po namyśle zaczynam rozumieć , że gdyby nie daj Boże sytuacja zwierząt bezdomnych w Polsce zmieniła się na lepsze to takie organizacje i fundacje nie mają racji bytu i wszyscy "działacza" pójdą na bruk .
Więc ich zadaniem i celem jest nie pomoc zwierzętom lecz utrzymanie obecnej sytuacji.
Ciekawe jak by ta osoba zachowała się gdyby nagranie z tej rozmowy trafiłoby do programu telewizyjnego o zwierzętach bezdomnych.
Wstydzę się za takie osoby...

Link to comment
Share on other sites

Wracajac do ktorys z poprzednich postiw - w Ligocie udalo sie zostawic wszystkie psy na miejscu... szybszy... ja z mila checia zmkne AFN na klodke, jak juz nie bedzie komu pomagac ;) dasz jakies wiecej info? PW? tel? moze sie gdzies spotakmy, bo widze, ze mieszkasz "po sasiedzku" ?

moj tel: 501-293-791

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

Mi tez jest popoludniami wsio rawno, z tym, ze sadze, ze do piatku bede uziemiona w domu - rozlozyl mnie jakis bakcyl :(. Po drugie, jesli sprawa mialby sie zajac Emir, to obecnosc AFN-u a wiec moja, jest bezcelowa. Nie zrozumcie mnie zle, ale wspolpraca pomiedzy nami jest niemozliwa w takich sprawach.

pozdrawiam
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

Piatek, sobota? Wieczor? Gdzie?? Wilenski? Centrum ??
(miejscie litosc nad moimi celcjuszami ;) ale mam nadzieje, ze do pt juz bedzie ze mna dobrze :D )

a jesl chodzi o sprawe missieek, to jest obled... ide sie zglosic do powiatowego, z moimi 8 kotami :shake:

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

Chętnie spotkam się z każdym zainteresowanym sprawą przytuliska.
Po kilku rozmowach telefonicznych doszedłem , że nic one nie dają.
Te same słowa , że należy zastanowić i nie4 działać pochopnie słyszałem 4 miesiące temu gdy założyłem wątek.
Pora zacząć działać.
Czy ktoś może mi doradzić w sprawie wstawienia pism instytucji i osób prywatnych na forum. Czy to jest prawnie dozwolone?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...