Jump to content
Dogomania

Biszkoptowy Lary & Spleśniała Ziva


Fauka

Recommended Posts

Sorry, że tak ni z gruchy ni z pietruchy, ale ostatnio weekendami jestem poza netem i nadrabiam :P

[quote name='Fauka']Ale jakby nie patrzeć bordery są trudne. W sensie że zapalony, oświecony psiarz sobie poradzi natomiast laik albo osoba bez motywacji może mieć problem. Chociażby wczorajsza historia którą opowiedziała Anka, jak to pewien borderek (posiadający blogaska) [B]zaatakował sędziego na ringu, atakuje inne psy i zagania samochody[/B]. Założę się że ma za mało pracy, nie ma dobrej socjalki i co z tego że ładnie chodzi w kontakcie, jak nie jest socjalny i nie jest bezpieczny. Ale jak już się coś wie, umie i chce pracować to borderek jest idealnym pieskiem, bo nawet jak pojawia się problem to trzeba potrafić zdusić go w zarodku.[/QUOTE]

Whaaaaaat? I to jest właśnie absurd piesecka do sportuuuu, który w robocie jest super, a poza placem szkoleniowym jest takim deklem, że trudno z nim żyć wśród ludzi i psów. I jeśli właściciel się uważa za świadomego psiarza to gratulujemy :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Sorry, że tak ni z gruchy ni z pietruchy, ale ostatnio weekendami jestem poza netem i nadrabiam :P



Whaaaaaat? I to jest właśnie absurd piesecka do sportuuuu, który w robocie jest super, a poza placem szkoleniowym jest takim deklem, że trudno z nim żyć wśród ludzi i psów. I jeśli właściciel się uważa za świadomego psiarza to gratulujemy :grins:[/QUOTE]

ale to wcale nie jest odosobniony przypadek, może nie w temacie BC, ale u piesków które są super na placu na IPO, takie akcje tez uświadczysz poza ringiem, na zwykłym spacerze :loveu: Ale pieski som do sporu, no i rasa jednak ciut większa i silniejsza niż burdelki, co tam, ważne ze pasji nie zabija w przewodniku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B]a Ty co? w związku z Olkiem?[/B] :diabloti:
i Ty zdrajczynio przeciwko mnie? :-([/QUOTE]

niech mnie PanBuk broni :diabloti: Penisa mam tylko od czasu do czasu, wiec jestem poza sfera zainteresowania :-(

i masz za swoje, skoro się z moich fociszków smiejesz :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']niech mnie PanBuk broni :diabloti: Penisa mam tylko od czasu do czasu, wiec jestem poza sfera zainteresowania :-(
[/QUOTE]


miewasz penisa? :mdleje: jak to się robi? Sadzi czy coś? :hmmmm: A może taki sztuczny :razz:

Witam się ładnie w galerii ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']miewasz penisa? :mdleje: jak to się robi? Sadzi czy coś? :hmmmm: A może taki sztuczny :razz:

[/QUOTE]

o jakby Ci to wyjaśnić...jak jest kobieta i mężczyzna, to oni czasem sobie ten tego-myją naczynia na ten przykład, i jakby spojrzeć na to filozoficznie to kobieta wtedy miewa penisa. I to nawet między nogami! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']o jakby Ci to wyjaśnić...jak jest kobieta i mężczyzna, to oni czasem sobie ten tego-myją naczynia na ten przykład, i jakby spojrzeć na to filozoficznie to kobieta wtedy miewa penisa. I to nawet między nogami! :diabloti:[/QUOTE]

to było pisać że miewasz ino nie swojego :shake: nie każdy w te klocki wtajemniczony wiesz... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']ale o jest moj :diabloti: a przynajmniej mam współwłasność :eviltong:[/QUOTE]

Współwłasność się nie opłaca :lol: lepiej mieć na stałe, wtedy nikt nie zabierze ani nie odmówi użyczenia :siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Jagna ty masz naryte:lol:[/QUOTE]

Bo Rinusiową zawołam i będzie wpierd*l, jak chcesz to może byc nawet w krzakach :evil_lol:

[quote name='Luzia']w razie rozwodu dzielicie się po połowie jak mniemam? :razz:[/QUOTE]

jeszcze ślubu nie było :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...