Jump to content
Dogomania

Staruszek szuka DT lub DS,do czasu znalezienia potrzebne wsparcie finansowe na karme.


DORA1020

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Becia Lublin']byłam u niego w sobotę, [B]zawiozłam podest i puszki[/B] od Ali123 oraz [B]dary dla opiekunów[/B]... niestety było już późno, a [B]szakal spał w domu[/B], nie chciałam go budzić[/QUOTE]

.... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Wpłynęło na mojego Pay Pala 20 zł od Olgi W. Gdzie mam je przelać?[/QUOTE]
Doszly pieniazki od Olgi W , bardzo dziekuje:)
Dzisiaj Szakal dostal 4 batony.A p.Beata pyta o pralke franie,ktora jej ktos obiecal.Ale ja nic o tym nie wiem,
ja nie mam takiej pralki,zeby jej podarowac.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

[quote name='rudakacha']Dawno nie zaglądałam na wątek więc powtórzę za róża35: co u psiaka?[/QUOTE]
Przepraszam,ze odpisuje dopiero teraz,ale nie chcialam zagladac na ten watek...z wiadomych powodow.....
Szakal-staruszek nie ma sie dobrze,ten wspaniale wygladajacy psiak,z nadwaga jest chory,ma zachwiania rownowagi,przewraca sie.
Kobieta mnie o tym poinformowala i czeka na pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='róża35']To smutna wiadomość:( i co teraz będzie? a piesio dalej w domu mieszka?[/QUOTE]
Tak,nadal tam mieszka,szukalam mu domu,bo wiedzialam,ze kiedys zachoruje,a ta rodzina nie zajmie sie leczeniem go.
Kobieta poinformowala mnie,ze Szakal jest chory i ,zeby mu pomoc.
Wczoraj pojechalam tam z wetka,balam sie najgorszego,okazalo sie,ze psiak ma chore stawy,dostal zastrzyk przeciwbolowy,ktory ma dzialc tydzien,pozniej bedzie musial brac leki,tylko nie wiem kto bedzie te leki podawal.
Spi na dworze,na cemencie,ala123 zalatwila swgo czasu drewniany podest i on sobie tam przez jakis czas spal,a pozniej podest spalili,pewnie nie mieli opalu, i teraz Szakal z chorymi stawami znowu spi na cemencie.
Szakal nigdy nie spal w domu,czasami ta kobieta zabierala go do domu,ale na krotko,przewaznie w budzie,ale on w tej budzie nie chce spac,woli na cemencie.
Wczoraj jak pojechalam z wetka tez tam lezal.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Ty$ka']Przeczytam jeszcze raz ten wątek, bo mnie przez długi czas nie było i nie wiem jak wygląda sytuacja Szakala... :([/QUOTE]
Sytuacja Szakala wyglada tak jak wygladala,nic sie nie zmienilo.
Szukalam mu domu,zalozylam watek,ale pojawilo sie na nim sporo zametu,wiele osob martwilo sie o psiaka,ale i wielu szukalo niezdrowych atrakcji.
Teraz Szakal jest chory,p.Beata liczy na moja pomoc,a ja po prostu nie moge wszystkim pomoc.
Psiak wymaga leczenia i cieplego domu.Poprosilam wetke,zeby zajrzala do Szakala.Dostal zastrzyk.
Nie zaplacilam za to,bo kto zaglada na moj watek,wie w jakiej jestem sytuacji.
Wetka powiedziala,ze Szakal musi dostawac leki,trzeba je wykupic,ale ja nie moge mu wykupic i codziennie tam byc i mu podawac,a wiem,ze p.Beata mu tez nie poda.
Ala123 mowila,ze przywiezie mu kolejny,drewniany podest,zeby nie lezal na tym cemencie,buda dziurawa,rozlatuje sie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...