Jump to content
Dogomania

Staruszek szuka DT lub DS,do czasu znalezienia potrzebne wsparcie finansowe na karme.


DORA1020

Recommended Posts

Psiak ma na imie Szakal i mieszka w rodzinie patologicznej.Od kilku lat pomagam tej rodzinie,bude,ktora widac na zdjeciu podarowala ala123,ale w tej chwili buda ta jest juz dziurawa.Rodzina ciagle sprowadza nowe zwierzeta.Zabralam od nich juz niejednego pieska i kotka.Kilka nie przezylo.Na interwencji byla tam LSOZ i policja.Sytuacja sie nie zmienila.Rodzina ma kuratora.Kobieta ostatnio powiedziala mi,ze kurator kazala jej uspic Szakala.Boje sie,ze moga cos mu zrobic i nigdy nie dojde prawdy,jak w pozostalych przypadkach.Szakal nie widzi na jedno oko,jest psiakiem lagodnym i dobrym,lubi wszystkich,ludzi,inne psiaki i koty.Mieszka w Szczebrzeszynie i szuka nowego domu.


Szakal pojechal do DT,z ktorego wrocil.
Wplaty dla psiaka:[INDENT][INDENT]1. Cioteczka [B]obiezyswiat75 [/B]30 puzzli[B] - 300 zł[COLOR=#2f4f4f], wpłacone[/COLOR]
[/B]2. Wujaszek [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [B]Radek[/B] 1 puzzel - [B]10 zł[COLOR=#2f4f4f], wpłacone[/COLOR][/B]
3. Cioteczka [B]bela51[/B] 1 puzzel - [B]10 zł[COLOR=#2f4f4f], [/COLOR][/B][B][COLOR=#2f4f4f]wpłacone
[/COLOR][/B]4. Cioteczka [B]Livka[/B] 1 puzzel - [B]10 zł[COLOR=#2f4f4f], [/COLOR][/B][COLOR=#2f4f4f][B]wpłacone[/B][/COLOR]
5. Cioteczka [B]mdk8[/B] 2 puzzle - [B]20 zł[COLOR=#2f4f4f], [/COLOR][/B][COLOR=#2f4f4f][B]wpłacone[/B][/COLOR]
6. Cioteczka [B]paula_t[/B] 1 puzzel - [B]10 zł[COLOR=#2f4f4f], [/COLOR][/B][COLOR=#2f4f4f][B]wpłacone[/B][/COLOR]
7. Cioteczka [B]ona03[/B] 2 puzzle - 20 zł wplacone
------------------------------------------------------
8.PANNA MARPLE----------100zl
9.ewu---------------------50zl

Rozliczenie:Wydatki

transport---Guciek-----360zl
tabletki od robakow-----28zl
fiprex-------------------24zl
karma,batony 4 x 3.80zl=15.20zl


Wplaty;
--luty,marzec
zwrot z transportu od Guciek---90zl
rudakacha---20zl
Olga W -----20zl


[/INDENT]

[IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9679/misiozeszczebrzeszyna.png[/IMG]


[/INDENT]

Edited by DORA1020
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tymuś']jestem więc .................... co tu zrobić no co? cholera...................:roll:[/QUOTE]
Szukamy DT i tak psiak dlugo czeka,jak drugie oczko zaatakuje zacma?Boje sie,ja juz do tych debili nie mam sily.
Szkoda,ze nikt nie moze im zabronic posiadania zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

Wiola jest w trakcie rozmów z dt, a my musimy szukać deklaracji na karmę,ewentualne leczenie szakala oraz oczywiście transport.
Becia,kochana,Ty śmigasz na fb,może tam poprosić o wsparcie chociaż na transport i pierwszy zakup karmy,wizytę u weta,bo psina w życiu pewnie nie miała z nim do czynienia:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Jestem na zaproszeni Ali. I jak tu pomóc, kiedy tonie sie w deklaracjach :-([/QUOTE]
Wiem Belu kochana,ale może chociaż pozapraszajmy ludzi;im będzie nas więcej, tym większe szanse na pomoc. DT ma być bezpłatny,jedynie karma i koszty weta,szkoda byłoby stracić taką szansę dla psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...