Jump to content
Dogomania

Maszka/Kama ma swój happy end!


Zuza35

Recommended Posts

Cudownie! I właśnie m.in. dlatego nie należy działać pod wpływem emocji ani ulegać. To, że byłaś twarda a nie miętka ;) oszczędziło Maszy kolejnych przykrych przeżyć.
Spokojnie - teraz szczepienie, sterylka i... domek, który już przecież jest zapisany w górze - ten najlepszy z najlepszych :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img109.imageshack.us/img109/4061/maszka21.jpg[/IMG][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2693/ksieczka.jpg[/IMG][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5897/ksieczka1.jpg[/IMG][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/1457/paragons.jpg[/IMG]

Edited by Elza22
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elza22']Tak to już dzisiaj za 2h.Wszystko przez cioteczkę malagos która zgłosiła Maszke do skarpety sterylkowej i połowę winy ponosi Zuza35 która przelała 125 zł potwierdzam że pieniążki doszły jeszcze raz bardzo dziękuję ;-) ;-);-)[/QUOTE]
Co sie odwlecze, to...

Link to comment
Share on other sites

Przez chwilę nawet pomyślałam, że Maszka ma pecha w życiu, ale ona chyba ma szczęście, że jeżeli już musi być bezdomnym psem to tak dobrze na Ciebie trafiła. I to nie słodzenie, tylko wyrazy uznania :) W dalszym ciągu mam wyrzut sumienia za to kukułcze jajo... Nawet do diabła nie spojrzałam co tam jest wklejone w książeczkę. Zwariuję, nawala pies, którego miałam za grzecznego, weterynarz, którego miałam za fachowca i co jeszcze? Po prostu nie wierzę, że zaszczepiła źle psa. Muszę chyba pójść zażądać wyjaśnień...
Napisz proszę, ile dorzucić do sterylki i idę posypać ten swój głupi łeb popiołem. Byłoby mi łatwiej, gdybym była religijna czy coś.

Link to comment
Share on other sites

A ja myślałam,że Maszka grzeje już doopkę w DS. A tu kicha.
Ja po trosze rozumiem tych ludzi.Rozumowali ,ze Masza wróci po krótkich wakacjach do Elzy, a astka w tym momencie była bez szans. Lepiej przyjąć wersję pozytywną.
Masza ewidentnie nie chce opuścić DT i wcale się jej nie dziwię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza35']Przez chwilę nawet pomyślałam, że Maszka ma pecha w życiu, ale ona chyba ma szczęście, że jeżeli już musi być bezdomnym psem to tak dobrze na Ciebie trafiła. I to nie słodzenie, tylko wyrazy uznania :) W dalszym ciągu mam wyrzut sumienia za to kukułcze jajo... Nawet do diabła nie spojrzałam co tam jest wklejone w książeczkę. Zwariuję, nawala pies, którego miałam za grzecznego, weterynarz, którego miałam za fachowca i co jeszcze? Po prostu nie wierzę, że zaszczepiła źle psa. Muszę chyba pójść zażądać wyjaśnień...
Napisz proszę, ile dorzucić do sterylki i idę posypać ten swój głupi łeb popiołem. Byłoby mi łatwiej, gdybym była religijna czy coś.[/QUOTE] Zuza możesz mi przesłać tą brakująca kwotę po zabiegu bo ja nie wiem czy uda mi się za dwa tygodnie bo ten termin mi strasznie nie odpowiada, akurat wtedy wyjeżdża mój mąż, dlatego chciałam to teraz zrobić. Postaram się coś wymyślić bo wet mówił ,że ze sterylką można poczekać no ale te mleczaki trzeba usunąć powinna mieć to zrobione jak skończyła 6 miesięcy bo teraz mogą się złamać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']A ja myślałam,że Maszka grzeje już doopkę w DS. A tu kicha.
Ja po trosze rozumiem tych ludzi.Rozumowali ,ze Masza wróci po krótkich wakacjach do Elzy, a astka w tym momencie była bez szans. Lepiej przyjąć wersję pozytywną.
Masza ewidentnie nie chce opuścić DT i wcale się jej nie dziwię.[/QUOTE]

Teraz jak już mi nerwy przeszły, staram się sobie to tłumaczyć, kosztem Maszki została uratowana sunia i kolejne pieski nie przyszły na szczęście na świat.Zrobili sterylke aborcyjną na co ich namówiłam jakby jej pozwolili urodzić to bym się załamała.Zainteresowanie Maszką jest zerowe, wiec ma duże szanse że zostanie w DT. Ogłoszenia nawet nie są oglądane po 4 odsłony z żadnym psem jeszcze tak nie miałam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Może za dużo się działo w krótkim czasie. Bała sie pewnie ,że ją gdzieś wywozicie i zostawicie. Po prostu pokochała Was.
Ma ogłoszenia?[/QUOTE]
Ma ogłoszenia,podesłałam jej kandydaturę gdzie tylko mogłam. Wysłałam masę wiadomości do ludzi którzy szukają małego pieska kilka namiarów dostałam z dogo resztę z FB.Nawet w sobotę pojechałam z nią do Komorowic. Zadzwoniłam do mnie Pani zainteresowana małym pieskiem, który uwielbia dzieci no przecież to Maszka a ,że pani nie była zdecydowana to pojechałam ją pokazać, żeby dzieci ją poznały. I znowu domek idealny Pani architekt, pracuje w domu wiec Maszka nie zostawała by sama,dwójka dzieci tak na oko 7-letni chłopczyk i 4-letnia dziewczynka zapomniałam jak mają na imię;-) Bardzo fajni ludzie. Oczywiście opowiedziałam o Maszki zachowaniu.Dzieci na początku troszeczkę się bały bo to będzie pierwszy piesek,oczywiście dziewczynka zamiast robić dobre wrażenie to przyczepiła się do mnie i cały czas na kolanka wszędzie za mną.Po 15 minutach zapadła decyzja żeby została. Maż patrzył na mnie błagalnym wzrokiem zostaw ją;-) Oczywiście jej nie zostawiłam. Musiałam się nagadać o odpowiedzialności, decyzji na długie lata itd. Poprosiłam państwa ,żeby na spokojnie się jeszcze zastanowili.No i czekam na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']Witam,
To trzymam kciuki za pozytywny dla Maszki obrót sytuacji.. a ona jest sterylizowana?[/QUOTE]
Witam cioteczka nareszcie się ujawniła;-) Byłyśmy umówione na sterylke tydzień temu ale się okazało że została zaszczepiona szczepionką dla 5-tygodniowego szczeniaka i trzeba było ją zaszczepić.

Link to comment
Share on other sites

a no tak.. czytałam o tej szczepionce... zuza była zła o to.. zapomniałam:splat:
a jaki jest termin najszybszy po szczepieniu? ile trzeba odczekać?
Rozumiem Elza,że nawet jak domek się zgłosi to nie oddasz bez sterylki? czy oddasz ale z zapisem w umowie ze sterylka jest obowiazkowa (no ale gwarancja ze zrobią to żadna..:shake:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']a no tak.. czytałam o tej szczepionce... zuza była zła o to.. zapomniałam:splat:
a jaki jest termin najszybszy po szczepieniu? ile trzeba odczekać?
Rozumiem Elza,że nawet jak domek się zgłosi to nie oddasz bez sterylki? czy oddasz ale z zapisem w umowie ze sterylka jest obowiazkowa (no ale gwarancja ze zrobią to żadna..:shake:)[/QUOTE] Nie oddam jej bez sterylki. Wstępnie, umawiałam się z wetem na za dwa tygodnie tylko ,że termin mi strasznie nie pasuje bo akurat mój mąż wtedy wyjeżdża.Dzwoniłam dzisiaj do weta zapytać czy nie można tego zrobić jednak troszeczkę szybciej powiedział ,że to młody zdrowy pies nie ma problemu. Jak domek się zdecyduje to teraz ją ciachnę. Cały czas wpatruje się w telefon;-)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]a no tak.. czytałam o tej szczepionce... zuza była zła o to.. zapomniałam[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_tomato.gif[/IMG][/QUOTE]

Ale żeby nie było, ja zła byłam tylko i wyłącznie na moją panią weterynarz :) I się tym mocno zmartwiłam, że kolejny kłopot...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...