Jump to content
Dogomania

Maszka/Kama ma swój happy end!


Zuza35

Recommended Posts

[quote name='Poker']Cudownie ,że Maszka sie ogranęła (m musieli jej imię zmieniać?)
A skąd różowa panienka ma dojechać?[/QUOTE]

Widocznie Maszka im się nie podobało. Dziewczynka ma przyjechać z Kamiennej Góry ona jest z tej dużej interwencji gdzie 20 kóz i psów żyło w strasznych warunkach. Miała ją przywieźć Ulv ale coś nie pasował jej ten poniedziałek mam nadzieje ,że teraz już dojedzie. Ostatnie zdjęcie Maszki było robione w ogrodzie. Wyczuliłam Panią na ewentualną ucieczkę. Nutusia co do imienia to może masz racje przyjedzie to coś wymyśle.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']I co u Maszy? Dali sobie już radę ze sobą?[/QUOTE]

Bez zmian dziewczynka grzeczna,kochana i bawi się z dziećmi. W sobotę się tylko wytarzała ale to się nie liczy;-) Zapraszam wszystkie cioteczki do mojej nowej dziewczynki;-)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242356-Dafne-jest-w-BDT-u-Marcysia-%29Poszukiwany-DS[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cały czas mam kontakt z domkiem teraz już Kamy,płyną same dobre wiadomości jednak nie mogę się doprosić fotek zaczyna mnie to już denerwować muszę się wybrać do dziewczynki i się przekonać czy wszystko jest dobrze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Z fotkami bywa trudno - znam ten "ból"... Po roku pojechałam sama obfocić naszą boksię Frankę i... warto było! ;)[/QUOTE]

Ja wszystko staram się zrozumieć i jak adoptują psa starsi ludzie z góry mówią przykro nam ale na fotki nie ma co liczyć to oczywiście to rozumiem ale jak słyszę fotki wyśle za chwile jutro w poniedziałek i tak cały czas to zaczynam się niepokoić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...