Jump to content
Dogomania

Ukki musi mieć usuniętą resztę zębów...a nie mam ani grosza i mega dług u weta ;(


zerojeden

Recommended Posts

Wiem tylko że na dzień dzisiejszy nie wiemy nawet ile trzeba będzie mu tych zębów wyrwać...a także czy jest tylko jeden ropień pod klem czy jest rozlany na więcej wszystko wyjdzie w praniu dopiero więc pojęcia nie ma niestety ;( Ale za to muszę go pochwalić bo jest bardzo cierpliwy i super grzeczny i wszystko można mu zrobić :loveu: i wszędzie pól dnia za mną chodzi...wszędzie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam straszną słabość do staruszków. Niestety w najbliższym czasie finansowo nie pomogę. :( Co do zabiegu usunięcia kamienia/zębów, ostatnio taki sam zabieg robiliśmy na również starym jak świat Seiko [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237358[/url] i ciekawostka - wet wyjął ciało obce (prawdopodobnie patyk) które [b]przebiło się[/b] z jamy ustnej (tuż za kłem) [b]na wylot[/b] do przegrody nosowej. Nie wiadomo ile pies z tym cierpiał - ale najprawdopodobniej kilka lat, bo odkąd go poznałam w schronisku (2 lata temu) zawsze miał ropiejącą jedną dziurkę w nosie... Ale teraz pies śmiga jak nowy, ząbki chce wypróbować, a jeszcze nie może - niestety rana musi się zagoić, a do tej pory trzeba jeść papki (a on chce mięso).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']halo halo co z pay palem?

No i pytanie retoryczne. Jak Ukki będzie miał narkozę to czy zaraz trzeba rwać zęby? Nie można podczyścić a tylko ten z ropniem usunąć?[/QUOTE]

Niestety księgowy nie chce rozliczać wpłat innych niż na konto a że robi to za free to nie bardzo mogę stawiać warunki :( Jak mnie będzie stać to zmienię na innego :)

Bardzo proszę czy mógłby ktoś poprosić o użyczenie pay pala w moim imieniu...tak mi net muli od 3 dni że nie mogę żadnego pw wysłać, a każdy post wysyła się tak długo ze każą mi odświeżyć stronę :mad:

Dwa zęby są na 100% do usunięcia bo są całe brunatno siwe a resztę zobaczymy na miejscu, będzie wet próbował uratować jak najwięcej ale koleżanka jakiś czas temu usuwała kotce zęby i miał iść do wyrwania jeden...a podczas zabiegu okazało się że nie dość że trzeba wyrwać 3 to reszta sama jej wyleciała i teraz jest szczerbol ;)

Biedne są te staruszki tak cierpią w kącie nie mają praktycznie szans na dom a do tego siły przebicia żeby się pokazać gdzieś w boksie :angryy: W każdym schronie powinna być geriatria oddzielnie w cieple i z miękkim jedzonkiem to by chociaż głodne nie były.

Link to comment
Share on other sites

Trafiłam przypadkiem na wątek. Sama w sylwestra wyciągnęłam ze schroniska dwa takie biedaki, niestety, jednego nie dało się już uratować. Może ktoś zajrzy i do mnie (banerek)? Pomóc nie mogę, bo sama jestem w kiepskiej sytuacji: trzeba mojego staruszka też "postawić na nogi". Ale trzymam kciuki za psinkę, on nawet nie wygląda na bardzo wiekowego, po "remoncie" będzie jak nowy, wiem coś o tym, bo już takiego jednego wyremontowałam, a w ogóle mam 11 ogonów+dwa papuzie.

Link to comment
Share on other sites

Hałabajówka, napisałam do Avilii w sprawie pay pala, zobaczymy co odpisze :)

Edit: dostałam odpowiedź od Avilii, że dysponują Paypalem, który jest połączony z kontem Fundacyjnym, więc żeby skorzystać z pieniędzy z konta muszą mieć fakturę wystawioną na Fundację przez weta/za karmę/na hotel i jak faktura dotrze, to przelewają pieniądze gdzie trzeba.

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

Dzięki za taką szybką akcję :)
Z mojej strony nie ma problemu...poproszę weta o wystawienie dwóch faktur jedna dla Avilii na ich Fundację w kwocie wpłaty a drugą na mnie na resztę kwoty za zabieg. Teraz tylko musimy poczekać na decyzję ofiarodawczyni, co ona na to ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']Trafiłam przypadkiem na wątek. Sama w sylwestra wyciągnęłam ze schroniska dwa takie biedaki, niestety, jednego nie dało się już uratować. Może ktoś zajrzy i do mnie (banerek)? Pomóc nie mogę, bo sama jestem w kiepskiej sytuacji: trzeba mojego staruszka też "postawić na nogi". Ale trzymam kciuki za psinkę, on nawet nie wygląda na bardzo wiekowego, po "remoncie" będzie jak nowy, wiem coś o tym, bo już takiego jednego wyremontowałam, a w ogóle mam 11 ogonów+dwa papuzie.[/QUOTE]
oj jak mi przykro, że jednego biedaczka nie dało się uratować; a co do stadka 11 ogonów, to zazdroszczę, bo ja mam tylko 2;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']zazdroszczę 2 :)[/QUOTE]

Bo każdy chce mieć to czego nie ma, tak to z nami babami jest :D Ta co ma kręcone włosy, prostuje, ta co proste kręci:eviltong:
To poczekajmy na odzew ofiarodawczyni i jeśli się zgodzi, to napiszę do Avilii, bo jeszcze Jej nie odpisałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Bo każdy chce mieć to czego nie ma, tak to z nami babami jest :D Ta co ma kręcone włosy, prostuje, ta co proste kręci:eviltong:
To poczekajmy na odzew ofiarodawczyni i jeśli się zgodzi, to napiszę do Avilii, bo jeszcze Jej nie odpisałam.[/QUOTE]

Pewnie tak ;) Chociaż jak sie dobrze zastanowię to jednak wolę naście moich ogonków i naście tymczasów ;) Aczkolwiek czasem mam ochotę nie wstawać o świcie ;)

Czekamy czekamy ;)

Link to comment
Share on other sites

Na pewno Ciotki dojdzie, tylko już Hałabajówka, jak zobaczy co tam z wysyłaniem pw będzie musiała się skontaktować z Avilią :) Ja nawet nie wiem, jak działa Paypal, więc tylko wyślę odpowiedź otrzymaną od Avilii.[COLOR=#000000]

Dziękujemy pięknie Avilia[/COLOR]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka'] Aczkolwiek czasem mam ochotę nie wstawać o świcie ;)[/QUOTE]
Ja wolę wstac o świcie, im wczesniej wstanę, tym mniej doniczek mam rozkopanych przez milusią koteczkę :kociak: ,wziętą w tym roku z ulicy. Nie wiedziałam do tej pory, że reszta moich kotów to aniołki.:lilangel:

Link to comment
Share on other sites

Do Ukkisia sobie zaglądam. Jak to dobrze Hałabajówko, że tam jesteś i dziadeczka zabrałaś. Zapraszam do babuni, która na razie nie ma nikogo i szansy na życie też nie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/thread...9#post20333959"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...9#post20333959[/COLOR][/URL] , tylko bilet do "raju w Olkuszu" - bez powrotnego :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...