Jump to content
Dogomania

Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką


Gabi79

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stefka już spakowana: książeczka, trochę karmy na początek,by brzuszek nie bolał, umowa adopcyjna, szelki, obróżka, smycz no i Kesh też spakowany w małą walizeczkę :evil_lol: a ja mam cieple portki i kurtkę na spacer ;) Planowo dojedziemy w ok godz 12-13, Pani Małgosia jest poinformowana i czeka na nas

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Stefka już spakowana: książeczka, trochę karmy na początek,by brzuszek nie bolał, umowa adopcyjna, szelki, obróżka, smycz no i Kesh też spakowany w małą walizeczkę :evil_lol: a ja mam cieple portki i kurtkę na spacer ;) Planowo dojedziemy w ok godz 12-13, Pani Małgosia jest poinformowana i czeka na nas[/QUOTE]

Wspaniale, powodzenia Michelle!!! Będziemy niecierpliwie czekać na wieści!!!!!!

Ile Ci przelać na paliwo???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Wspaniale, powodzenia Michelle!!! Będziemy niecierpliwie czekać na wieści!!!!!!

Ile Ci przelać na paliwo???[/QUOTE]
Dziękuję :loveu: Będę jechać ostrożnie z taką pasażerką:razz:
Co do kosztów napiszę jutro jak wrócę, gdy będę wiedziała ile realnie km przejadę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Stefka już spakowana: książeczka, trochę karmy na początek,by brzuszek nie bolał, umowa adopcyjna, szelki, obróżka, smycz no i Kesh też spakowany w małą walizeczkę :evil_lol: a ja mam cieple portki i kurtkę na spacer ;) Planowo dojedziemy w ok godz 12-13, Pani Małgosia jest poinformowana i czeka na nas[/QUOTE]

czekamy (NIE) cierpliwie na pełną relację z wizyty i podróży :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Michelle, Ty się nie wygłupiaj tylko pisz zaraz ile mam przelać za hotelik i paliwo.

[/QUOTE]
Jutro rozliczymy się, bo dzisiaj jestem już umęczona, ale szczęśliwa, że Stefka tak cudnie trafiła :multi: Pani Małgosia oraz Jej córka to bardzo cieple i wrażliwe babki i z takim samym podejściem do zwierzaków i niepotrzebnie Gabi martwiłaś o relacje Stefki z kotem, to raczej o Stefę trzeba było się martwić, gdyż omijała go szerokim lukiem z duuuużym respektem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...