Jump to content
Dogomania

Krakvet styczeń 2013 - głosuj na SZCZECINEK Z FUNDACJĄ BONO


Czoko

.  

140 members have voted

  1. 1. .

    • Schronisko w Szczecinku w koalicji z Fundacją Na Pomoc Podhalanom " Bono"
      93
    • Fundacja "Zwierzaki w Potrzebie" z Wołomina
      2
    • Schronisko Fundacji Ostatnia Szansa w Boguszycach Małych k.Rawy Mazowieckiej woj. łódzkie
      38
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kaliszu
      7


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#0000ff][B]KANDYDAT NR 2 - Fundacja "Zwierzaki w Potrzebie"[/B] - [B]REZYGNACJA W DNIU 10.01.2013 O GODZ. 14:10[/B][/COLOR][quote name='katsu']Proszę o usunięcie z ankiety Zwierzaków w potrzebie.
Zrezygnowali z uczestnictwa w tym miesiącu.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Jestem prezesem Fundacji "Bono" i dziękuję mariamc za współudział :lol: , oraz wielu już użytkownikom ,którzy na nas zagłosowali
Działamy oficjalnie dopiero 2 lata ,zajmujemy się białymi psami (bo nie każdy z nich to podhalan;))
• działamy na podstawie wolontariatu i utrzymujemy się z datków ludzi dobrej woli i wrażliwego serca (często dogomaniaków:loveu:),
• Wyciągamy ze schronisk oraz odławiamy wałęsające się psy w typie owczarka podhalańskiego (bo to właśnie w wychowywaniu tej rasy mamy wieloletnie doświadczenie).
• Zabieramy je do domów tymczasowych, aby psiaki poznać i odbudować w nich zaufanie do człowieka, czasami korzystamy z hoteli znanych na dogo min. u Murki, u Ani w Brodnicy, korzystaliśmy też z gościnności Szczecinka.
• W rodzinnej atmosferze między dziećmi i innymi zwierzętami uczymy, że człowiek nie zawsze głodzi, a podniesiona ręka nie zawsze oznacza ból.
• Leczymy i diagnozujemy - przykładem jest Klara -sunia z pobocza drogi ,niestety za TM,Nana z choroba serca,Bella-sunia z guzami rakowymi listwy mlecznej,Julka z guzem jak jajo strusie, Mirabelka z "wyrokiem" za zbyt skomplikowane złamanie łapy, Dunaj z wypadającym odbytem, Cezar z chorobami skóry już za TM,
• sterylizujemy i kastrujemy (do tej pory nie mielismy przypadku i konieczności wykonywania sterylek aborcyjnych ,ale gdyby była potrzeba to zdecydowanie TAK, podobne stanowisko mamy ws. ślepych miotów)
• Znajdujemy im odpowiedzialne i kochające domy
• Nasi wolontariusze w swoich miejscach zamieszkania sa wolontariuszami w schroniskach .
• Jesteśmy przeciwni wykupywaniu psów z pseudohodowli czy od osób prywatnych.
nasza strona internetowa jest w fazie przemiany (ale historii trochę jest : [URL]http://fundacjabono.pl/index.html[/URL]) i mamy narazie problemy z jej prowadzeniem , więc zapraszam na nasz profil [URL]https://www.facebook.com/pages/Fundacja-BONO-Pomoc-podhalanom-w-potrzebie/159506617434811[/URL], mamy tez wątek ogólny na dogo :[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/200678-Owczarki-podhalańskie-szukają-domu-prosimy-o-pomoc!-Fundacja-BONO-i-jej-podopieczni[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Bardzo dziękujemy za głosy na Szczecinek i Bono.

prosimy o jeszcze !

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/34738-Ściana-psiego-płaczu-Białogard-reaktywacja?p=20087950#post20087950[/URL][/QUOTE]

Szczecinek jest warty głosów forumowiczów w ankiecie wewnętrznej jak i później w konkursie Krakvetu chociażby dlatego, że jako pierwszy dostrzegł, że wygranej wystarczy, żeby podzielić się nią z innym(tu Fundacja Bono). Jeżeli dodać do tego prowadzoną codziennie wzorcowa działalność, można pozostać w przeświadczeniu, że głos oddany na pewno nie będzie stracony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']zagłosowane

mam nadzieję , ze na Krakwecie tomczak znowu nie zgarnie kolejnej kasy[/QUOTE]
W Krakvecie wygrywa się karmę a nazwisko pisze się z dużej litery. Nie wiesz o tym?

[quote name='gregorsat']Szczecinek jest warty głosów forumowiczów w ankiecie wewnętrznej jak i później w konkursie Krakvetu chociażby dlatego, że jako pierwszy dostrzegł, że wygranej wystarczy, żeby podzielić się nią z innym(tu Fundacja Bono)...[/QUOTE]
Nieprawda. Wiele organizacji i osób, które wygrały ankietę dzieliło się z innymi. Sama część karmy przekazałam Hospicjum dla kotów i osobie prywatnej z liczną gromadą kotów. Koty.sos część wygranej przekażą osobie prywatnej prowadzącej azyl dla ptaków. W dodatku koty.sos wygrały karmę dla bydgoskich karmicieli, którzy nie mogli i nie będą mogli startować ankiecie KV.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za głosy.

Kiedy Szczecinek wygrał w 2011, już wtedy podzielił się z Wartą Goldena, która zajęła II miejsce.

Najlepszym przykładem współpracy schroniska w Szczecinku i Bono jest podhalanka Mirabelka. Wątek jest krótki, nie jest na bierząco, bo porozumiewamy się ostatnoi bardziej telefonicznie i przez FB.
Wpływ na brak aktualizacji ma mój wieczny brak czasu, bo prowadzenie schroniska jest dla mnie najważniejsze.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/199631-Ciezki-przypadek-wypadek-Mirabelka-na-kuracji-w-Szczecinku-[/url]!!!!!!!

Edited by mariamc
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Dziękuję za głosy.

Kiedy Szczecinek wygrał w 2011, już wtedy podzielił się z Wartą Goldena, która zajęła II miejsce.

Najlepszym przykładem współpracy schroniska w Szczecinku i Bono jest podhalanka Mirabelka. Wątek jest krótki, nie jest na bierząco, bo porozumiewamy się ostatnoi bardziej telefonicznie i przez FB.
Wpływ na brak aktualizacji ma mój wieczny brak czasu, bo prowadzenie schroniska jest dla mnie najważniejsze.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/199631-Ciezki-przypadek-wypadek-Mirabelka-na-kuracji-w-Szczecinku-[/URL]!!!!!!![/QUOTE]

dokładnie :cool2: i zawsze na Szczecinek oddam głos

poza tym po tej akcji na krakwecie nawet miałam fajny kontakt z ludźmi z Warty , zajęli się psiakiem którego podesłałam ... oni też się czegoś nauczyli przez ten incydent z głosowaniem , ale są też osobniki niereformowalne .... :roll: ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...