Jump to content
Dogomania

Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)


koelka

Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='koelka']U małej cisza:( Ja mam dziś sajgon, od jutra 3 dni jestem na wyjeździe bez neta, a w poniedziałek muszę podjąć decyzję, czy może jechać do hoteliku. Wszystko jak zwykle rozbija się o kasę, której Dejzi wciąż ma za mało:([/QUOTE]

A gdyby poprosić o pomoc fundacje zajmujące się bullowatymi?

Link to comment
Share on other sites

dzieczyny zbierajmy na transport do jaworzna mamy hotel z behawiorysta i szkoleniowcem, u tej dziewczyny jest nasz molos na hotelu ze szkoleniem, mamy troche kasy po nim bo idzie do ds,wiec do 9.01 miala by hotel oplacony,a na ewentulany nasteepny miesiac by sie uzbieralo, a dziewczyna jest SUPER, nie trzesie sie o kase tylko spokojnie czeka az sie uzbiera! ona ja wyprostuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Jak będziecie robić bazarek , to uważajcie na zmiane wysyłki i opłat w PP , chyba tam gdzie działa inPost lepiej tym sposobem wysyłać[/QUOTE]
słyszłam o tych podwyżkach ale jeszcze nie patrzałam na ceny ... bardzo poszło w górę?

[quote name='ewu']Wpłaciłam 30 zł.[/QUOTE]
serdecznie dziękuję :multi: Ela jak wróci to uzupełni rozliczenie

[quote name='bluess']Zapisuję i jeszcze wrócę....[/QUOTE]
serdecznie witam :-)

[quote name='bora1']dzieczyny zbierajmy na transport do jaworzna mamy hotel z behawiorysta i szkoleniowcem, u tej dziewczyny jest nasz molos na hotelu ze szkoleniem, mamy troche kasy po nim bo idzie do ds,wiec do 9.01 miala by hotel oplacony,a na ewentulany nasteepny miesiac by sie uzbieralo, a dziewczyna jest SUPER, nie trzesie sie o kase tylko spokojnie czeka az sie uzbiera! ona ja wyprostuje[/QUOTE]
witałam na fb informację, poprosiłam o nr tel do p. Ławrynowicz, żeby koelka do niej zadzwoniła. Postaram się do niej dodzwonić i przedstawić jej tą propozyję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bora1']dzieczyny zbierajmy na transport do jaworzna mamy hotel z behawiorysta i szkoleniowcem, u tej dziewczyny jest nasz molos na hotelu ze szkoleniem, mamy troche kasy po nim bo idzie do ds,wiec do 9.01 miala by hotel oplacony,a na ewentulany nasteepny miesiac by sie uzbieralo, a dziewczyna jest SUPER, nie trzesie sie o kase tylko spokojnie czeka az sie uzbiera! ona ja wyprostuje[/QUOTE]

Super informacja. Ela bardzo się ucieszy po powrocie.

A ten hotelikj po molosie to opłacony do 9.01, czy 9.02, pytam, bo chyba tu pomyłka się wkradła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']słyszłam o tych podwyżkach ale jeszcze nie patrzałam na ceny ... bardzo poszło w górę? [/QUOTE]
Z tego co wiem to w kopercie można wysłać tylko kartki, a nie przedmioty. Czyli wyjdzie drożej. Można łatwo to obejść pakując przedmioty w ciasny kartonik i do koperty. Na poczcie nie mają prawa sprawdzić zawartości, a że nic nie grucha to się mówi, że to plik dokumentów;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Z tego co wiem to w kopercie można wysłać tylko kartki, a nie przedmioty. Czyli wyjdzie drożej. Można łatwo to obejść pakując przedmioty w ciasny kartonik i do koperty. Na poczcie nie mają prawa sprawdzić zawartości, a że nic nie grucha to się mówi, że to plik dokumentów;)[/QUOTE]


A to bardzo ciekawe........bo wszytsko co wystawiam na bazarkach przesyłam w kopertach bąbelkowych i nigdy nie miałam problemu z PP.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Ja się nie orientuje bo nic nie wysyłam:roll: Przeczytałem to na innym bazarku. To miało wejść od 1 stycznia.[/QUOTE]


To chyba tak nie jest.
W tygodniu wysyłałam kosmetyki z bazrku - luzem kilka rzeczy w kopercie bąbelkowej. Ne było problemu z wysyłką, nikt nie zwrócił mi uwagi. Ddyby nie było wolno tak wysyłać, to pewnie by mi o tym powiedziano.

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj wieczorem nie można się było zalogować na dogo!!!
Ale się wydarzyło - dziękuję za nową deklarację i wpłaty:) Zaraz uzupełnię w drugim poście.
Kajusza przekazała mi tel informacje o propozycji w Jaworznie - dobra oferta, rozmawiałam z p.Ławrynowicz i byłam za tak kombinując już transport, ale dzisiaj wszystko się pokomplikowało. Po południu zadzwoniła Pani, która ma Dejzi, że sunia znowu próbowała chwycić jej ojca - nic w efekcie nie zrobiła, ale ojciec nie pojawi się w domu, dopóki pies tam będzie, więc trzeba natychmiast Dejzi zabierać:( Koleżanka (trochę po znajomości) znalazła miejsce dużo bliżej koło Zielonej Góry hotelik ze szkoleniowcem Psia Sfora i nie mając wyjścia trzeba tam sunię wieźć. To też dobry hotelik, sprawdzony i polecony, koszt wynosi 450 zł (pobyt, karma, szkolenie). Ja przed chwilą po sunię jechałam, ale zawróciłam z drogi - u nas jest straszna śnieżyca, białe drogi, robi się gołoledź, więc to byłoby szaleństwo (prawie 200 km w 2 strony), a koleżanka wyprosiła u Pani przetrzymanie suni do jutra. Ale miałam dzień:( Z dobrych informacji to taka, że uzyskałam w gorzowskim TOZ-ie zgodę na dofinansowanie suni w kwocie 200 zł miesięcznie. Więc mamy w tej chwili łącznie 400 zł deklaracji stałych, trochę wpłat jednorazowych (zaraz sprawdzę ile), więc sunia jest prawie zabezpieczona:)

Edited by koelka
edit
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...