Jump to content
Dogomania

Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy


Ladymonia0610

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do soboty postaram się uporządkować cały wątek.
W niedziele zabrałam 2 szczeniaki na dt. Niestety jeden piesek się troszkę rozchorował.
Opis wizyty z wczoraj(14.01.2013r) Pies zabrany wczoraj z interwencji.Od wczoraj brak apetytu , nie spożywa wody , osowiałość , ciężki oddech. Wymiotów i biegunki brak.
Opis badania: Błony śluzowe różowe, powiększone węzły chłonne podżuchwowe . Lekki obrzęk gardła.
Temp.39,4. Brzuch lekko bolesny.
Wykonano test w kierunku parwowirozy-wynik negatywny.

Podano leki i kroplówkę.

Wczoraj zapłaciłam 50zł (za leki) + Advantage 21zł. Razem 71zł

Dzisiaj również byłam z Felkiem u weta.
Opis wywiadu: Jest poprawa , pije i je. Pojawiły się wymioty w nocy i nad ranem.
Diagnoza :Zapalenie gardła.
Oczywiście dostał antybiotyki.
Dzisiaj zapłaciłam 22zł za leki

Zdjęcie postaram się wkleić szybko:)

Link to comment
Share on other sites

nasza Iga i Rubi ok
dużo jedzą i cały czas koopy walą ,najlepiej co 3,5h trzeba z nimi wyjśc to wtedy czysto jest,dziś zostały same na 2 godz i mieszkanie zasikane :/
Jutro wracam do pracy ,strach pomyśleć co zrobią w domu przez 8h jak zostaną same

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Wszystkie psiaki zabrane są na dt. Musimy zaczekać aż fochu skontaktuje się z Asią z Tozu i będziemy mieć wszystko dokładnie rozpisane.
Moje podrostki mają 3 miesiące. Jeden to wariat a drugi spokojny i dzikusek.[/QUOTE]

O DT wiem, chodziło mi, kto je zaadoptuje? Ludzie nie chcą brać ani starszych, ani szczylków...

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] SZUKAMY POMOCY WSZĘDZIE DLATEGO PRZEPRASZAM ZA WTRĄCENIE
Witam,
bardzo prosimy o jakąkolwiek pomoc, ogłaszanie, udostępnianie na fb...cokolwiek...

[URL="http://www.jpgkim.pl/zwierzak-mieszaniec-28122012-jedlicze-ul-sienkiewicza,38.html"]http://www.jpgkim.pl/zwierzak-miesza...ewicza,38.html[/URL]

"Przechowalnia", krótki przystanek w oczekiwaniu na transport do olkuskiej umieralni, a tam maleńki, chory piesek oczekujący na cud:

[IMG]http://img1.aukcjoner.pl/gallery/011972478/1_f.jpg[/IMG]

[IMG]http://img1.aukcjoner.pl/gallery/011972478/2_f.jpg[/IMG]

Piesek ma czas do końca miesiąca, jeżeli go stamtąd nie wyciągniemy pojedzie do olkuskiej mordowni, bo psy nie jadą tak jak tam jest napisane do Mielca, tylko do Olkusza, bo ..Olkusz przyjmie wszystko, chociaż od dawna nie ma prawa.
Piesek jest starszy (przynajmniej tak wygląda), malutki i chory, ma jakieś problemy ze skórą, w tamtych fatalnych warunkach (wielka, nieocieplona i nieszczelna buda) i minusowej temperaturze może nie dotrwać do wyjazdu...
Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli Mikropsy umieszczą informacje o psince na swoim fb, a pozostali Dogomaniacy wszędzie, gdzie się da.
Może jakimś cudem znajdzie się gdzieś chociaż dom tymczasowy dla biedaka.
Z góry serdecznie dziękujemy.

[COLOR=#0C0202][FONT=Arial]Kontakt w tej sprawie: 602 236 994

U pieska był wet, jutro dowiemy się może co mu jest. Dostał leki i przenieśli go do "stolarni". Przynajmniej ma trochę cieplej.[/FONT][/COLOR]
[/INDENT]

[INDENT] Ostatnio edytowane przez JaMnIŚ_Jogi ; Wczoraj o 19:00 [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Przypominam, że trwa bazarek cegiełkowy na karmę dla tych biedaków. Gdyby jeszcze ktoś mógł kupić małą cegiełkę...[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238313-Tragedia-ludzi-i-zwierz%C4%85t-!-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-18-01-2013-godz-20-00/page5[/url]

Link to comment
Share on other sites

można dać ogłoszenie na jakimś forum ogłoszeniowym tablica pl alegro że są do oddania kozy ja sam planuję na wiosnę kupić kozę i tam szukałem ale nic nie było z mojej okolicy :roll: chętnie sam bym przyjął bo miejsce mam i plany mam już od jesieni :cool3:nie musi być młoda ani piękna jestem chętny do pomocy a kozę chcę rekreacyjnie bo ja bez zwierząt to studnia bez wody - do niczego!;)psów już niestety nie jestem w stanie przyjąć ale porozsyłam wątek jeśli można?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Cioteczko fochu, wybacz, że jeszcze dziewczynek nie ogłosiłam, ale ślęczę nad książkami, jutro o 11.30 mam egzamin, ogarnę bazarek i wieczorem zasiądę do ogłoszeń:modla:[/QUOTE]
nie ma problemu :)
ja na spokojnie też im kilka ogłoszeń zrobię
foty szczyli jutro wkleję

Link to comment
Share on other sites

Piszę szybko ponieważ brak czasu...Był telefon w sprawie szczeniaka Kropka! W sobotę jedziemy sprawdzić dom.. Blisko mojego miasta.
W sobote jadę również do psiaków- mam dt dla suczki dorosłej tylko muszę odnaleźć jakaś bide w sobote która na cito musi jechać....
Kochani martwi mnie tylko jedna rzecz -wiem pieniądze nie są najważniejsze ale kurde jest mi starsznie mało. Tak sie wydaje 300zł od Kundelkowej Skarbonki i 100 od mojej sąsiadki ale już ile poszło na leczenie i nadal będzie szło. Pomożecie jakoś zbierac kase?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...