Jump to content
Dogomania

CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bahlsa']A jak Zamość i Merlinek?
Pani odezwała się?[/QUOTE]


Tak, dzwoniła wczoraj do Elizy i właśnie otrzymałam obszernego maila. Jednak elisse musi mi pomóc, bo nie potrafię nic mądrego odpisać, nie słysząc pani. Oczywiście pani nie może przyjechać ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Taaa, bo koń potrzebuje opieki, dziecko ma delikatne i "wysokiego ryzyka", mąż i teściowa pracują ... a my leżymy i pachniemy ...[/QUOTE]

:shake: szkoda słów. skoro pani taka zajęta, to niech psa nie bierze, bo może dla niego czasu nie starczyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='1izabelka1']piękne zdjęcia :), Morelka ma do tego cudowny charakter ,jest bardzo zrównoważona ,łagodna i spokojna ktoś zyska wspaniałego psa .Jeszcze Sarunie na podwieczorek poproszę :)[/QUOTE]

Zaraz powstawiam foto, tylko muszę się ciut odrobić.

[B]Izabelko, spójrz proszę na tekst z I strony o Morelce i zmień co trzeba :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

ogólnie to wszystko jest napisane taki właśnie ma charakter ,tylko tyle że teraz już nie przeprasza że żyje:) cieszy się przewraca się na brzuszek ,macha tym swoim ogonkiem i pobryka nawet na podwórku .Może można by było zmienić że przebywać może zarówno z dużymi jak i malutkimi psami czy suczkami , może w Medorze była sprawdzona na koty ale tak ją obserwując to się zastanawiam czy by miała coś do kota , ona na tym swoim podwórku była z kaczkami dużymi ,małymi więc chyba bardziej była tą rodzącą niż polującą ,no ale pewności nie mam .Może dodać że nowy właściciel zyska na prawdę wspaniałego przyjaciela ,cudna psica :)

Link to comment
Share on other sites

Panią z Zamościa zdyskwalifikowało to,że chciała gwarancji iż Merlin nie ucieknie jej ruszając w pogoń za sarną,bo jej była afganka Dzesi nie goniła zwierzyny. Nikt takiej gwarancji nie da.Ja mam afgany od 19 lat i każda z nich jeśli tylko ma możliwość to ruszy za sarną,zającem,wabikiem na coursingu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...