Jump to content
Dogomania

Splonela FUNDACJA CENTAURUS! POMOCY!


*zaba*

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[TABLE="width: 371"]
[TR]
[TD]numer 74567[/TD]
[TD]koszt 4,92 zl brutto[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]numer 76567[/TD]
[TD]koszt 7,38 zl brutto[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]numer 79567[/TD]
[TD]koszt 11,07 zl brutto[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]numer 91983[/TD]
[TD]koszt 23,37 zl brutto[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]numer 92585[/TD]
[TD]koszt 30,75 zl brutto[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
tam na stronie Fundacji znalazłam takie numery,na które można wysyłać sms-y na pomoc z dopiskiem KONIE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arim']tam na stronie Fundacji znalazłam takie numery,na które można wysyłać sms-y na pomoc z dopiskiem KONIE[/QUOTE]Niestety płatne SMS tylko częściowo idą na cel. Zwykle sporo z kwoty zabiera operator

Pojechało dziś kolejne auto rzeczy z Wrocławia (wczoraj już wieczorem ktoś też zawoził rzeczy): kurtki, swetry, trapery (40), jakieś inne ciuchy, leki, trochę karmy....

Edited by Nikaragua
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Niestety płatne SMS tylko częściowo idą na cel. Zwykle sporo z kwoty zabiera operator

Pojechało dziś kolejne auto rzeczy z Wrocławia (wczoraj już wieczorem ktoś też zawoził rzeczy): kurtki, swetry, trapery (40), jakieś inne ciuchy, leki, trochę karmy....[/QUOTE]

Już poszedł sms,nie pomyślałam na konto wpłacić,bo to był taki odruch-chwyciłam za telefon i poszło....A tam każda złotówka potrzebna...

Link to comment
Share on other sites

nie wiem, czy to ma sens, ale pod koniec lutego przeprowadzam się do nowego mieszkania i wtedy -dopiero wtedy, będę miała do oddania lodówkę i takie coś a la łóżko - trochę nieaktualne obicie, ale rzecz wygodna i porządna, tylko ew tapicerkę trzeba by zmienić bądź obszyć "braka". ale to dopiero za dwa miesiące, więc nie wiadomo, czy będzie potrzebne, no i transport - ja w wawie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua'] [SIZE=2][COLOR=#0000cd][B] Niestety płatne SMS tylko częściowo idą na cel. Zwykle sporo z kwoty zabiera operator [/B][/COLOR]
[/SIZE]
Pojechało dziś kolejne auto rzeczy z Wrocławia (wczoraj już wieczorem ktoś też zawoził rzeczy): kurtki, swetry, trapery (40), jakieś inne ciuchy, leki, trochę karmy....[/QUOTE]

[quote name='[B']sleepingbyday[/B];20212137] [COLOR=#000080][B]przecież zawsze mozna wpłacić bezpośrednio na konto.[/B][/COLOR][/QUOTE]

[COLOR=#000080]Lepiej może radzić wplacanie bezpośrednio na konto podane na początku wątku[/COLOR][COLOR=#0000cd], [/COLOR][COLOR=#000080]gdyż z takich wysylanych SMS dużo pieniędzy zabierają operatorzy ,jesli nie ok.polowy albo i więcej z każdej kwoty wysylanej ,bo i VAT jest zabierany z kazdej kwoty.[/COLOR]
Szkoda wpychać pieniądze bogatym operatorom,zawsze zarabiają/zdzierają dużo na takich Sms. Jesli ktoś nie ma funkcji dostępu do swego banku na kompie,to można z konta kogoś z rodziny czy znajomych wyslać przelew bezpośredni na konto Centaurusa[B][COLOR=#0000cd][SIZE=3].[/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=#0000cd][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000080][/COLOR][/SIZE]

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']...trapery (40)..[/QUOTE]
Buty co właśnie posłałam (priorytetem) to też 40 ale to boty do kolana, nieprzemakalne, ocieplane i pikowane, na extra grubej podeszwie z dużym protektorem. Myślę, że oprócz traperów się również przydadzą jak złapie mróz. Dwie pary nowych ciepłych skarpet też na pewno się przydadzą. No i rękawiczki. Włożyłam też kartkę- niech się tam Wszyscy trzymają dzielnie i nie poddają- nie są sami...

Ja też w pierwszym odruchu posłałam smsa...teraz żałuję ale już przepadło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']...oby tylko umowa była taka, że nie połowa kwoty zostanie zarekwirowana...[/QUOTE]
No oby, bo więcej ludzi tak postąpi przecież i wyśle smsa !

Wspomogę jeszcze w grosz (tym razem wyślę przelew) ale to niestety za ok 2 tyg dopiero (może się uda troszkę wcześniej).

Link to comment
Share on other sites

Kop. z fb

[U][B]Lista ludzi do kontaktu:
[/B][/U]
[B]W[B]awa[/B]:[/B] [URL="http://www.facebook.com/kabanta?group_id=399834733432922"]Kasia Kabanta Włodarczyk[/URL], Katarzyna Erbertowska, Aga Malicka, Carolina Hałubek,
W[B]rocław;[/B] [URL="http://www.facebook.com/dorota.dymytholko?group_id=399834733432922"]Dorota Dymyt-Holko[/URL], [URL="http://www.facebook.com/dorota.wisniewska.14?group_id=399834733432922"]Dorota Wisniewska[/URL], Małgorzata Bies, [URL="http://www.facebook.com/weronika.nieborak?group_id=399834733432922"]Weronika Nieborak[/URL]
[B]Katowice[/B]; Magda Makarska,
[B]Kraków[/B]; Agnieszka Szwed,
[B]Wieliczka[/B]; Jolanta Mroczek,

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z wątku wrocławskiego [quote name='mila-ada'][COLOR=#ff0000][B]Właśnie wróciliśmy z CENTAURUSA[/B][/COLOR] Zawieźliśmy różności od Poker, Nikaragui i od nas. Bardzo się ucieszyli, że są chętni, aby w sobotę im pomóc fizycznie( Brzoska + dziewczyna z FB). Jakby ktoś jeszcze był chętny do wyjazdu w sobotę to podam tel. do dziewczyny z FB, bo ma jakieś wolne miejsca w aucie. Jakby ktoś miał drewno, szafki nadające się do zamknięcia na leki czy inne większe rzeczy, to są gotowi przyjechać z taką przyczepką do przewożenia koni.
[B][COLOR=#ff0000]Najgorzej, że policja nie pozwala zabezpieczyć dachu[/COLOR][/B], bo ma takie procedury. Jutro ma zacząć się deszczowy okres i jeżeli wszystko im zaleje a potem złapie mróz, to ściany popękają i już nie będzie czego ratować.
Próbują nagłośnić sprawę medialnie, żeby policja się ugięła.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Łomatko, przecież są takie specjalne wielkie folie i widziałam po huraganach, że natychmiast zabazpieczano tym dachy, pierwsze co to przecież trzeba to zrobić...jakoś nie rozumiem zupełnie takiej decyzji Policji i mam nadzieję, że dach zostanie zabezpieczony :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Przydałby sie banerek[/QUOTE]

Zaraz zrobię jakiś szybki banerek

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237958-Splonela-FUNDACJA-CENTAURUS!-POMOCY!"][IMG]http://tiny.pl/h2h6k[/IMG][/URL]

banerek podlinkowany do tego wątku
*zaba* możesz go przenieść na początek?

Dramat, biedne zwierzaki, ech wszyscy biedni :-(
Ja wyślę na konto parę groszy, bo w tej sytuacji
szkoda każdej złotówki, którą z wysłanych sms-ów
przechwycą operatorzy.:shake:

Edited by iwstar58
Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwstar58']Zaraz zrobię jakiś szybki banerek

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237958-Splonela-FUNDACJA-CENTAURUS!-POMOCY!"][IMG]http://tiny.pl/h2h6k[/IMG][/URL]

banerek podlinkowany do tego wątku
*zaba* możesz go przenieść na początek?

Dramat, biedne zwierzaki, ech wszyscy biedni :-(
Ja wyślę na konto parę groszy, bo w tej sytuacji
szkoda każdej złotówki, którą z wysłanych sms-ów
przechwycą operatorzy.:shake:[/QUOTE]

właśnie stamtąd wróciłam.......
straszny widok - zgliszcza na tle ciemniejącego już nieba....jak w filmach grozy
nie mają prądu, warunki trudne bardzo

i cudne konie, biegający jak mróweczki zapracowani ludzie - wspaniali, sympatyczni, z uśmiechem dziękujący za skromną pomoc, choć przecież nastroje mogliby mieć złe, zwłaszcza, że zapewne docierają do nich echa "złej" opinii...
wrócę tam na pewno, wielu znajomych deklaruje pomoc, mieszkam niedaleko - tylko 11km ( sama nie myslałam, że to aż tak blisko, sądziłam, że około 20km)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Zawsze lepiej wplacic bezposrednio na konto.[/QUOTE]

ja też tak myślę, bo za sms operator pewnie sobie nieźle liczy


[quote name='Szarotka']To wspaniale, ze jestes tak blisko.[/QUOTE]

już tu paru osobom mówiłam - zorganizujemy pomoc, zbierzemy jeszcze trochę pościeli, naczynia duże na wodę im potrzebne bardzo, bo sieć wodociągowa też uszkodzona
dobrze, że mamy niedaleko, potem też przy remoncie pomożemy ( wyslę męża, jest teraz bezrobotny)

a jak uda mi się odzyskać od byłego pracodawcy męża należne zaległe wynagrodzenie, to i finansowo pomogę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...