Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

Guest monia3a

Same dobre wieśći :multi:

Teraz trzeba w tybie ekspresowym wyeksmitować Miłkę od Ani ;) może jakieś nowe fotki Aniu uda Ci się zrobić ??

Link to comment
Share on other sites

A wiecie, że ja po cichu zawsze chciałam dyżurować w TOZie? :cool3:
Teraz niestety nie mam jak, ale za jakiś miesiąc czemu nie, jakbym się nadawała ;)


Więc póki co zrobiłam wszystkim (chyba?) psiakom ogłoszenia na bstok.pl i alegratce :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='plinka']A wiecie, że ja po cichu zawsze chciałam dyżurować w TOZie? :cool3:[/quote]

To dlaczego nic nie mówilaś :cool3:
Od jakiegoś czasu mamy braki chętnych na dyżury, zmniejszyliśmy liczbę dni do dwóch i na początku jakoś to było a teraz ja i Agnieszka jakoś ciągniemy dyżury poniedzialkowe bo niestety reszcie się nie chce :p choć muszę przyznać jak Irek był to zawsze byl na dyrzuże a jak wyjechał to lepiej nic nie mówić bo słów szkoda :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Plinka, a jak Ci poszło sobotnio - niedzielne ganianie przez tor? Jak siedziałam i patrzyłam na biegających, to muszę przyznać, że łezka mi pociekła, że my z Niką już sie nie nadajemy....:-(
Super, że zamierzasz trochę poważniakować:evil_lol: w tozie, bo ostatnio trochę się z Monią podłamałyśmy:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='beka']Piękna ta wasza Mela :)[/quote]

Mela jest śliczna w szczegolności te jej piękne oczęta :loveu:
[B]beka[/B] jakbyś słyszala, że ktoś szuka dużej suni to daj znać :)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Szukałaś może na [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/region2.php?cid=15&region=15"]mapie dogo[/URL] ??
A ten Lubań to jakie województwo??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Mela jest śliczna w szczegolności te jej piękne oczęta :loveu:
[B]beka[/B] jakbyś słyszala, że ktoś szuka dużej suni to daj znać :)[/quote]

Słyszałam :)
i wysyłam .

Dziewczyny ma prosbę.
zajrzyjcie tu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/6-malych-szczeniakow-mieszka-na-polu-potrzebna-pomoc-136258/[/URL]

szczeniaki na polu w okolicach Białegostoku :(

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='jaanna019']Pisałam do kilku osób ale mi nikt nie odpisał.:shake: Województwo Dolnośląskie przy granicy z Niemcami.[/quote]

Dziewczyny może jeszcze odpiszą, może nie były przy kompie ;)

A ten domek to dla Miłki się szykuje??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']To dlaczego nic nie mówilaś :cool3:
Od jakiegoś czasu mamy braki chętnych na dyżury, zmniejszyliśmy liczbę dni do dwóch i na początku jakoś to było a teraz ja i Agnieszka jakoś ciągniemy dyżury poniedzialkowe bo niestety reszcie się nie chce :p choć muszę przyznać jak Irek był to zawsze byl na dyrzuże a jak wyjechał to lepiej nic nie mówić bo słów szkoda :diabloti:[/quote]

Bo nikt nie pytał :cool3: My jakieś 1,5 roku temu jeszcze z Kluską tak sobie myślałyśmy o dyżurach, że fajnie by było wpadać po lekcjach no ale co tam takie dwie się będą wychylać ;)


[quote name='dreag']Plinka, a jak Ci poszło sobotnio - niedzielne ganianie przez tor? Jak siedziałam i patrzyłam na biegających, to muszę przyznać, że łezka mi pociekła, że my z Niką już sie nie nadajemy....:-( [/quote]
:-( mi też nawet nie wiesz jak przykro.. Tym bardziej, że razem zaczynałyśmy na pikniku :-(
Jakoś szybko się chyba zmyłaś w sb albo się mijałyśmy, bo nawet pogadać nie było jak ;)
A co do nas to generalnie fajnie, jestem zadowolona z mojej Kropeczki :) Była bardzo dzielna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Zrobiłam wszystkim psiakom ogloszenia w kramiku.[/quote]
ooo ja wczoraj robiłam alegratke i bstok.pl a dziś się miałam za kramik zabrać :evil_lol: uprzedziłaś mnie :evil_lol:



[SIZE=1]p.s. wrrr te przeskakujące posty :angryy:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='plinka']Bo nikt nie pytał :cool3: My jakieś 1,5 roku temu jeszcze z Kluską tak sobie myślałyśmy o dyżurach, że fajnie by było wpadać po lekcjach no ale co tam takie dwie się będą wychylać ;)[/quote]

A może wiesz co tam u kluseczki?? Tak dawno jej tu nie było, zapomniala o nas czy jak??

Link to comment
Share on other sites

Jedna osoba... Oglądali nawet, ale nie wzięli.

Ale dom ma :multi:, tak jak wspominałam kiedyś, u mojego wujka :p Siedzę cicho, bo na razie jest na okres próbny :diabloti: od wczoraj, ale wszystko w porządku. Z psem się dogadała, od razu weselszy się zrobił, troche ją ustawia jak sobie na za duzo pozwala (a ona potrafi, np. z rozpędu wskakuje mu na głowę, a to stateczny 9 letni pan :evil_lol: ), ale polubili sie. Koty gania, ale jak dogoni to nie za bardzo wie co ma robic, wiec chyba goni bardziej dla rozrywki niz zeby zjeść :diabloti: troche gimnastyki im nie zaszkodzi... Wujek zadowolony, bo juz sie wczula w swoja role i pilnuje domu. A poza tym juz od kilku tygodni meczyl mnie zeby mu jakiegos terriera znalazla, to mu znalazlam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety nie mam dobrych wieści. A właściwie tragiczne w sytuacji...
Z dt uciekł Brutusek!!!! Podczas spaceru, bo był spuszczany. Chodził przy nodze jak cień, ale widocznie coś się stało, że nabrał rozpędu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że fakt ten został ukryty i minęło juz trochę czasu:shake::shake::shake:.
Dowiedziałam sie przez ZUPEŁNY przypadek, tak chyba miało być, bo Zuza911 też nie wiedziała, zaczęlibyśmy szukać od razu. Niby zwiał wczoraj, ale pojechałam go szukać i trafiłam na kobietę z psem i dogadałyśmy się, że wie o kogo chodzi i że dziewczyna powiedziała jej przedwczoraj, że poszedł do nowego domu... A więc uciekł raczej we środę.
Nie mogę tego przeżyć - staruszek, niewidomy, nie zna terenu, blisko najruchliwsze ulice... Koszmar:-(:-(:-(!
Właśnie wróciłam z poszukiwań, ale niestety 2 godziny nic nie dały, zresztą może być już wszędzie, łącznie z wersją ściągania z asfaltu przez "Czyściocha".
Pomieszkiwał w okolicach Żabiej, blisko ostatniego przystanku na Piłsudskiego. Pobiegł podobno w stronę basenu na Włókienniczej. Objeździłam i obchodziłam ten obszar, oczywiście pobieżnie, pozaglądałam, ale nic.
A najgorsze jest to, że nikt nie powiadomił. Jak tak można zrobić, tym bardziej wiedząc o stanie psa...:angryy::angryy::angryy:

Jeszcze raz proszę i błagam, dla psów idących w nowe ręce - OBOWIĄZKOWO telefon na obrożę, przecież to nie żaden wydatek ani trudność, i obroża nie luźna, zawsze można przebić jedna dziurkę dalej. No i spuszczanie ze smyczy w pierwszych dniach, to też niezbyt udany pomysł.
A ja po dzisiejszych niusach mam dość. I to tak rzetelnie, chyba się nie nadaje, wysiadam. Oczywiście to też moja wina, bo to ja pomogłam wyciągnąć psiaka. Ot i trafił mu się lepszy los, cholera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam prośbę, kto może, niech poszuka psa w rejonie od Włókienniczej do końca Piułsudskiego i do Poleskiej z drugiej strony. Im więcej osób, tym szanse większe. To na szybkiego ogłoszenie, można zmienić, kto mógłby tam porozwieszać?

[COLOR=darkred][B]UWAGA!!!! Zaginął stary pies. Jest czarny, ma siwy pyski i jest NIEWIDOMY. Wzrost do kolan. Zagubiony sam sobie nie poradzi. Bardzo prosimy o pomoc. Na znalazceę czeka nagroda. Tel. 660636544, 507764557[/B][/COLOR]

[IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk57/ChapterOfHistory/Dogomania/uaa2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Czyżby tylko jedna jaanna019 przejęła się losem niewidomego, starego Brutuska???? Nie zauważyłam nikogo więcej.Dreag nie liczę, bo ona próbowała.Ogłoszenia się na pewno przydadzą.
Dreag, czy dom tymczasowy szuka Brutuska? Jak można było zataić tę informację?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Zrobiłam plakacik Brutusowi. Komu podesłać? Podajcie maile![/quote]

Mi oczywiście- [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Właśnie znów wróciłam:shake:. Podejrzewam, że dt nie szuka. Jaanna dzwoniła do mnie, miala się rozgladać, no i Bakteria miała podjechać w te okolice i Zuza911. Ale minęło juz 2 dni, to nie wrózy dobrze... Totalna załamka. Spotkałam sprzątaczkę to zostawiłam jej swoje namiary w razie co.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...