Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

[quote name='monia3a']Dzwoniła do mnie właścicielka Pundelka i powiedziała, że chce go oddać bo ... [SIZE=1]tylko ciekawe dlaczego dzwoni do mnie :p [/SIZE]
Pies ponoć niszczy jak zostaje sam w domu a Pani musi do pracy chodzić itp jak się nie znajdzie DT to psiak pojedzie do schroniska :-( macie jakiś pomysł ??[/quote]


Jaki on jest do dzieci i innych psów ?
Jak nie jest agresywny może mogłabym go do siebie wziąć, ale dopiero w nast. tygodniu jak już wolne świąteczne będzie, bo póki co całymi dniami mój dom tez jest pusty ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Dzwoniła do mnie właścicielka Pundelka i powiedziała, że chce go oddać bo ... [SIZE=1]tylko ciekawe dlaczego dzwoni do mnie :p [/SIZE]
Pies ponoć niszczy jak zostaje sam w domu a Pani musi do pracy chodzić itp jak się nie znajdzie DT to psiak pojedzie do schroniska :-( macie jakiś pomysł ??

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za ogłoszenia :loveu: Tak w ogóle to to już nie jest Morda, tylko Saba :roll: brzydko, ale na takie reaguje- tak się chyba wcześniej nazywała.

Ja swego avatarka też czasem nie widzę, a czasem się pojawia. Twego dreag akurat nie widzę, ale wczoraj jeszcze był...

Ta kobita od pundelka to tak już zdecydowana na amen, że wywala? Nie jest w stanie zapewnić mu więcej ruchu, zajęcia? 15 minut jakiejś nauki komend by go wyciszyło.. Go pewnie energia roznosi. A w DT tak nie szalał?

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Na stronie będzie miała imię Mordka więc jakby ktoś dzwonił to będziesz wiedziała o kogo chodzi :lol: w sobotę zdejmuję szwy dla mojej Kiary więc będę miała na zbyciu kaftanik pooperacyjny i jeśli będzie potrzebny to zapraszam.

Pundelek w DT był zaledwie jeden dzień i pojechał więc Gabryśka nie miała okazji sprawdzić. Ogólnie jest bardzo pokojowo nastawiony do wszystkich i wszystkiego tylko nie umie zostawać sam :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Lisa z przebojami wczoraj pojechała do nowego domu :multi:
Pierwszy raz Pani ja zabrała i przywiozła po jakimś czasie bo ... okazało się, że teściowa nie zgadza się na psa :razz: babka nie porozmawiała z rodzinką i postawiła przed faktem dokonanym i pies musiał zniknąć :shake:
Ale na szczęście znalazł się drugi chętny domek i mam nadzieję, że maleńka już z niego nie wróci...


Ponawiam pytanie: czy ktoś może przygarnąć Pundelka ?? kobita wywiezie go do schroniska bo nie ma kto zostawać z nim w domu :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Lisa z przebojami wczoraj pojechała do nowego domu :multi:[/quote]
Bałam się napisać, żeby nie zapeszyć, choć nie jestem przesądna:p.
To juz 3 raz.... Oby ostatni. Pani Ania mówi, że fajne kobitki ją wzięły, obeznane i same wyskoczyły z potrzebą sterylki po cieczce, więc będzie dobrze!:loveu:

A co do pudla- Iza coś mówi, że może wziąć, to niech baba potrzyma do środy, jak wzięła... A podpisała umowę? Jeśli tak, niech nie straszy, może by ją tak postarszyć...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='dreag']A co do pudla- Iza coś mówi, że może wziąć, to niech baba potrzyma do środy, jak wzięła... A podpisała umowę? Jeśli tak, niech nie straszy, może by ją tak postarszyć...:angryy:[/quote]

Aga bądź rozsądna, Iza może wziąść na czas ferii światecznych a co później ?? poza tym to jest jeszcze cały tydzień a wiesz sama doskonale, że jeśli ktoś nie chce psa to jak nie odwiezie do schroniska to wywali lub wywiezie i tyle widzieliśmy psa...poza tym jak ten psiak musi się tam czuć, niechciany, niekochany :-(
Jak chcesz z nią pogadać to dam Ci jej numer i postraszysz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='dreag']A Bogna- też nic z tego?[/quote]

Bogna też może na 2-3 dni a to jest ostateczność bo nie będzie to dobre dla Pundelka odsyłanie go z domu do domu :-(

[quote name='dreag']Może, jak się ukaże w Pupilach, to ktoś go weźmie? Wrzuciłaś go?[/quote]

Wysłałam ale nie było już miejsca w wydaniu papierowym więc będzie najwcześniej za tydzień :shake:

Link to comment
Share on other sites

No kuźwa się zrobiłam:placz: pies z Canwetu z obserwacji na wściekliznę - Cygan wylądował u mnie, miał być jedną noc do jutra i jutro iść do domu, ale ma zapalenie moszny i musi zostać na leczeniu, a potem dopiero można szczepić, mam przerąbane:placz: bo ten nowy dom na wsi i nie mają jak codziennie z nim do weta latać, udupiłam się na dobre dwa tygodnie. Biedny psiak jajka go tak bolą że nie może się położyć i cały czas pojękuje:-(

Link to comment
Share on other sites

Pójdę z nim jeszcze dziś do "naszej" lecznicy, może w Canwecie przesadzili, a tak serio to mieli go u siebie 2 tygodnie, żeby takich jaj nie zauważyć:shake: opuchnięte, czerwone, wylizane prawie do krwi:angryy:. O Miłkę były dwa telefony, bezpośrednio po pupilach, jednak to najskuteczniejsza metoda, mieli oddzwonić i nie oddzwonili:shake:

Link to comment
Share on other sites

Jaanno019, czy byłaś z Cygankiem w lecznicy na Wesołej? Tam na pewno mu pomogą! W canwecie ja leczyłam swego psiunia na zapalenie siusiorka i nigdy więcej tam nie wrócę!!!! Był w lecznicy Canwetu dwa tygodnie i nie zauważono,że ma problemy z moszną?:angryy::mad: Biedny psiak...Biedna, "uziemiona" jaanna019:-(...

Link to comment
Share on other sites

Byłam w naszej lecznicy, na Wesołej nie ma tragedii, w Canwecie stwierdzili stan zapalny moszny z wysiękiem, tyle że u nas wysięku nie stwierdzili, Cygan dostał antybiotyk w tabletkach, to nowy dom da radę aplikować, więc jutro psiak jedzie do domu:cool3: uuuffff, bo już myślałam:oops: dwa samce i jedna suczka na moich "salonach" to za dużo, szczególnie kiedy jeden samiec jest agresywny do psów:shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Co lecznica to lecznica ;)
Cieszę się, że jakos się ułożyło bo już zastanawiałam się gdzie przewieść Miłkę abyś nie miała kłopotu.

O mojego Drako nikt nie dzwoni :shake: chyba pójdę się zastrzelę :p

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Pundelek dziś jedzie do mam nadzieję swojego ostatniego już domku :multi:
Pani bardzo kocha pudelki i pudelkowate ale życie jej ułożyło się tak, że ma sunię chow-chow ( wysterylizowaną ) i ślepego spaniela tybetańskiego. Jak zobaczyła Pundelka to zakochała się od pierwszego wejrzenia, wczoraj była z córką i widziała go, jest zachwycona. Ma dom z ogrodem i dużo podwórka do biegania :) odbiera dziś wieczoram bo Pundel pojechał dziś na wieś z byłymi właścicielami.
Nowa Pani bedzie chłopaka kastrować jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Bialystokonline :)

Piesek już od 15 u nowej Pani a ja dostałam już dwa telefony z zachwytami :roll: kotów się boi, z pieskami dobrze jak narazie, córka wniebowzięta - przygotowała dla niego posłanko i cały czas chodzi z nim i go zabawia. Myślę, że będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

A Saba vel. Morda już po sterylce... Niby się cieczka zbliżała, a się okazało, że miała w brzuchu dużą liczbę kinder niespodzianek :roll: Kto by się spodziewał... Taka młoda :shake: Co się dzieje z tą dzisiejszą młodzieżą ?! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...