Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

No, to koniec nadziei. Właśnie się nacieszyli... Pani 5 razy już wychodziła z psiną na dwór i tak ciężko, bo Liska nie chce biec po schodach, trzeba ją nosić... Dziwne:crazyeye:, bo ze mną wbiegła bez problemu. Jak to zwykle, 1001 powodów:cool1:.
Noooo, fajna, ale Pani pewnie pójdzie do szpitala za miesiąc (czyżby dopiero sobie przypomniała?), zresztą gdyby mieszkała niżej, albo w domu, a tak na 4 piętrze... Hmm, wczoraj wydawało mi się, że też tam mieszka, ale ona chyba o tym nie wiedziała:evil_lol:. Nie lubię takich gadek.
No nic, wznawiam akcję. Najbardziej mi szkoda p. Ani i jej męża:shake:. Ona taka chora, a jej mąż wczoraj biedak czekał na mnie prawie godzinę(!) w samochodzie i też się rozłożył.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='plinka']No to rzeczywiście maleństwo, na zdjęciach wydaje się dużo większa ;)[/quote]
no dobra przesadziłam ma 30 cm, zmierzone. Chciałabym żeby każdy tymczas trafiał z takim zaopatrzeniem jak ona: smycz, obroża, żarełko, nawet smakołyki.

[B]dreag[/B] jakbym już gdzieś to słyszała:cool1: zdaje się, że dorośli ludzie a zero myślenia i odpowiedzialności:shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Taka pogoda wszyscy chorzy :shake: u mnie w domu też wszyscy leżą :evil_lol:

Daisy śliczna :loveu: faktycznie na fotkach wygląda na dużo większą.
Jutro zrobię jej allegro.

Co to za piesek w Canwecie Aniu? Skąd o nim wiesz ?

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='jaanna019']no dobra przesadziłam ma 30 cm, zmierzone. Chciałabym żeby każdy tymczas trafiał z takim zaopatrzeniem jak ona: smycz, obroża, żarełko, nawet smakołyki.[/quote]

Super :multi: dziewczyny pytały co trzeba przygotować dla suni i widzę, że sie wywiązały z obietnicy ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]U W A G A !!!!!! [/B]
[B]Słuchajcie, znowu odzywała się ta, przed którą już wcześniej przestrzegałam.[/B]
Tel. 513...485, to jakaś wariatka (nawet tak ją teraz sobie zapisałam w pamięci telefonu:cool1:). Od dłuższego czasu wysyła do ludzi smsy z pytaniem o psa. Tym razem napisała czy jeszcze aktualne i jakiej wielkości ona jest i gdzie mieszkam (domyślam się, że chodziło o Lisę, bo wystawiłam jedno ogłoszenie bez zdjęcia na BO). Jak załapałam, że to ona, zapytałam, czy przypadkiem nie chciała Maliny, a ona, że tak, ale tak tylko pyta....:crazyeye: Ja na to, że dlaczego ciągle szuka jakiegoś psa, skoro miała wziąć ze schronu, ale już nie odpisała. Porąbana jakaś.
A przecież jakiś czas temu w końcu podała adres do sprawdzenia przed adopcją Maliny (przed czym się wzbraniała), a potem wycofała się, bo niby matka dostała zawału i musiała jechać do szpitala:roll:
Słuchajcie, dobrze byłoby jednak sprawdzić ten adres w Czarnej Białostockiej, o ile się nie mylę...
[B]Bakteria,[/B] pogadaj z tą dziewczyną, która miała wtedy do niej zajść... niech się tam rozejrzy, może coś usłyszy o babie.

A więc uwaga na smsy od takich numerów (nie podaję całego, żeby nikt się nie przyczepił-dla zainteresowanych na PW):
[B]513...485[/B]
[B]511...[/B] nie pamiętam dalej, ale z tego też wysyłała,
a dzisiaj podała, że to jej numer: [B]798...365[/B], ale smsy były z 513.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='jaanna019']Zdjęcia i tak nie oddają jej urody, bo najśliczniej wygląda jak postawi oba uszka, ma takie małe trójkąciki.
Przedstawiam Daisy:Ma 1,5-2lata, w kłębie ok 25cm (malutka), narazie jest zalękniona , ale dzieci kocha na 100%, jutro na 16 ma zabieg.
[/quote]

dodałam ja do pupili, czekam na akceptację :)

Link to comment
Share on other sites

Ja to zawsze do Was z pytaniami:oops:
Wkoncu jest konkretna osoba zainteresowana adopcja Bastera, pies juz kilka miesiecy czeka. Ale musze go wykastrowac zanim trafi do nowego domku.
Problem w tym ze po zabiegu nie moze wrocic do obecnego wlasciciela bo psiak mieszka w ...chlewie. Znacie klinike gdzie mozna psa zostawic na okres rekonwalescencji w klinice??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag'][B]U W A G A !!!!!! [/B]
[B]Słuchajcie, znowu odzywała się ta, przed którą już wcześniej przestrzegałam.[/B]
Tel. 513...485, to jakaś wariatka (nawet tak ją teraz sobie zapisałam w pamięci telefonu:cool1:). Od dłuższego czasu wysyła do ludzi smsy z pytaniem o psa. Tym razem napisała czy jeszcze aktualne i jakiej wielkości ona jest i gdzie mieszkam (domyślam się, że chodziło o Lisę, bo wystawiłam jedno ogłoszenie bez zdjęcia na BO). Jak załapałam, że to ona, zapytałam, czy przypadkiem nie chciała Maliny, a ona, że tak, ale tak tylko pyta....:crazyeye: Ja na to, że dlaczego ciągle szuka jakiegoś psa, skoro miała wziąć ze schronu, ale już nie odpisała. Porąbana jakaś.
A przecież jakiś czas temu w końcu podała adres do sprawdzenia przed adopcją Maliny (przed czym się wzbraniała), a potem wycofała się, bo niby matka dostała zawału i musiała jechać do szpitala:roll:
Słuchajcie, dobrze byłoby jednak sprawdzić ten adres w Czarnej Białostockiej, o ile się nie mylę...
[B]Bakteria,[/B] pogadaj z tą dziewczyną, która miała wtedy do niej zajść... niech się tam rozejrzy, może coś usłyszy o babie.

A więc uwaga na smsy od takich numerów (nie podaję całego, żeby nikt się nie przyczepił-dla zainteresowanych na PW):
[B]513...485[/B]
[B]511...[/B] nie pamiętam dalej, ale z tego też wysyłała,
a dzisiaj podała, że to jej numer: [B]798...365[/B], ale smsy były z 513.[/quote]

Dodałam babona na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/czarne-kwiatki-czyli-komu-nie-dawac-psa-na-kogo-warto-uwazac-117540/index26.html#post11989131"]Czarne Kwiatki[/URL] :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Zdjęcia i tak nie oddają jej urody, bo najśliczniej wygląda jak postawi oba uszka, ma takie małe trójkąciki.
Przedstawiam Daisy:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/82/0c62561b946de7ba.jpg[/IMG][/URL]
Ma 1,5-2lata, w kłębie ok 25cm (malutka), narazie jest zalękniona , ale dzieci kocha na 100%, jutro na 16 ma zabieg.
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/86/7d4ff039523f9c7d.jpg[/IMG][/URL][/quote]

Ale słodka sunieczka koniecznie muszę wpaść i ja poznać:cool3:
A imię to pewnie Julka wybrała;)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[B]jaanna019[/B] podeślij mi zdjęcia Daisy w większej rozdzielczości to zrobię jej allegro.

Słuchajcie do znajomej ktoś podrzucił szczeniaka około 3 miesięcznego a ona nie może go potrzymać i prawdopodobnie w sobotę zawiezie do schroniska :-( znacie może kogoś kto zaopiekował by się maluszkiem??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asika5']Ale słodka sunieczka koniecznie muszę wpaść i ja poznać:cool3:
A imię to pewnie Julka wybrała;)[/quote]
Nie Julka, dzieci na osiedlu tak na nią wołały, dla mnie to ona Miłka jest:cool1:, jak ją zobaczyłam to tak mi się w głowie zakorzeniło: Miłka, Miła, Milusia:loveu:
Na smyczy coraz raźniej sobie radzi, po zabiegu troszkę pewnie jej ciężej chodzić, czystość w domu utrzymuje, załatwia się tylko na podwórku, jest grzeczna, nie wydaje dźwięków, przychodzi po pieszczoty, ale na kanapę nie wchodzi - narazie, bo niechybnie ją tego nauczymy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Oto taki smierdziuszek dzis wsiadl do autobusu:
[IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb45/Ewa3/2003piesiosmrodek087.jpg[/IMG]
[IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb45/Ewa3/2003piesiosmrodek088.jpg[/IMG]
Ale naszczescie (albo i nie:lol: ) trafila na mnie;)
Od tej pory juz nie bylo bez stresowo:P Najpierw jazda autobusem potem przesiadka do samochodu, chwilka odpoczynku i marsz do salonu pieknosci:razz:
Takie cos wyszlo:lol:
[IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb45/Ewa3/2003piesiosmrodek103.jpg[/IMG]
[IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb45/Ewa3/2003piesiosmrodek124.jpg[/IMG]
[IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb45/Ewa3/2003piesiosmrodek104.jpg[/IMG]
Odkrylismy w tych klakach ze to chlopczyk:dbardzo sympatyczny, lubi ludzi inne psy i koty tez jak narazie toleruje;)
U mnie jest juz jeden tymczas, ale
od jutra Gosia sie zgodzila go przetrzymac na DT :multi:
Wiec szukamy domku dla tego sympatycznego chlopczyka:p

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Metamorfoza jak sie patrzy :evil_lol:
Śmierdziuszek ma jakieś imię ?? Na kogo namiar dawać?? Nie znalazłaś go przypadkiem w okolicach galerii białej??

Link to comment
Share on other sites

A może te dwa różne zdjęcia zamieścić w pupilach sobotnich papierowego Porannego, może ktoś na Dziesięcinach go wypuścił z bloku na spacerek... albo dał nogę za sunieczkami , może ktoś go szuka? Chociaż osobiście wątpię:-(...Ale kto to wie?....

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny!!


Widzę,że jak zwykle macie dużo roboty z "sierotami" i tymczasami dlatego nie proszę o bezpośrednią pomoc ale często odbieracie telefony od ludzi zainteresowanymi adopcją psa - więc jakby ktoś przypadkiem poszukiwał młodej suczki rasy amstaff to byłabym bardzow wdzięczna gdybyście dały mi znać:). Wczoarj koleżanka, która pracuje w Kawdracie przygarnęła tą dziewczynkę - ktoś ją przywiązał pod sklepem ok. godziny 17 więc o 21 była wiodmo, że nikt raczej po nią nie wróci. Scenariusz jak zwykle taki sam: koleżanka może przetrzymać ją pare dni gdyż mieszka w wynajmowanym mieszkaniu, a potem schronisko ale oczywiście mam nadzieję, że ktoś odezwię się na nasze ogłoszenia i do tego nie dojdzie.

Jeszcze raz z góry dziękuje z każdą informacje!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...