Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

[quote name='asika5']dzis na spacerze z Bursztynkiem podszedł do nas duży piękny rudy zadbany pies, nigdy wczesniej go nie widziałam
mama mi mówiła że on dziś cały dzień sie błąkał i z dziwnym zainteresowaniem patrzy na samochody ....? miejmy nadzieję, że z niego nie wyleciał. Będe monitorować, [B]gawronka[/B] też miej oczy szeroko otwarte;)[/QUOTE]
Będę czujna jak ważka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']Barszczańska - to teren budownictwa komunalnego z tzw. "marginesem społecznym". Oczywiście nie wszystkie domy są takie. Ale jeżeli Pan mieszka w bloku - to raczej tak. Gdzie ma iść pies? do bloku czy do domku z ogródkiem ?[/QUOTE]

mam podany nr mieszkania ale ponoc jest tam jakiś ogródek.Więc pewnie mieszka gdzies na parterze.

Osoba chetna zgadza sie na wizyty ,umowy itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprodex']mam podany nr mieszkania ale ponoc jest tam jakiś ogródek.Więc pewnie mieszka gdzies na parterze.

Osoba chetna zgadza sie na wizyty ,umowy itd.[/QUOTE]
Nie zaszkodzi spróbować,ale to nie moje tereny i nie mam czasu .... popytaj na innych wątkach może się uda

Link to comment
Share on other sites

kaszanko, kasiaprodex nie musi szukać na innych wątkach, bo ten wątek jest właściwy, tylko może któraś cioteczka mieszka w Starosielcach lub w okolicy i mogłaby podskoczyć na ul. Barszczańską i sprawdzić ten domek dla starego ON-ka.
Gawronko, Asia mówiła,że ten rudy piesek nie wygląda na zaniedbanego, no chyba, że Ty go dotykałaś, a Asia nie...Umaszczenie ma takie jak asikowy Bursztynek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprodex']mam podany nr mieszkania ale ponoc jest tam jakiś ogródek.Więc pewnie mieszka gdzies na parterze.

Osoba chetna zgadza sie na wizyty ,umowy itd.[/QUOTE]

czy psiak ma watek swój? podaj link jak tak

i możesz wrzucić mi na priv dane do wizyty - nic nie obiecuję ale może wyciułam chwilkę .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']
Gawronko, Asia mówiła,że ten rudy piesek nie wygląda na zaniedbanego, no chyba, że Ty go dotykałaś, a Asia nie...[/QUOTE] Nie dotykałam bo jechałam z całym czamadanem (czyt. TZ, pies, dziecko i.t.d.). jak wróciłam psa nie było. Ale widziałam na pewno , że to samiec :P Jak jeszcze raz go zobaczę to Postaram się o zdjęcie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aysel']Poradzimy jakoś :)
Najważniejsze jest teraz, żeby nigdzie nie wlazł.
Ja dopiero w piątek mogę go przewieźć do Hajnówki (nie mam prawka) a dziewczyna która do mnie napisała z kolei też nie ma prawka i nie ma jak. Będzie tam zachodzić i go karmić. Może coś się uda wcześniej wymyślić. Ja jestem totalnie unieruchomiona ;/[/QUOTE]
dziewczyno odezwij się do mnie ważna spraw

Link to comment
Share on other sites

Mam namiar na osobę (młoda kobieta), która chce niedużego młodego pieska do bloku, najchętniej samczyka. Nie wiem o niej nic więcej, zadzwoniła do mnie z ogłoszenia pytając, czy nie znam takiego psiaka, bo mogłaby wiąć takiego potrzebującego pomocy.
Mieszka na 1 piętrze i warunkiem jest by był nauczony czystości oraz miał dobry kontakt z jej biegającym po mieszkaniu królikiem. Dajcie znać, jak macie jakąś psinę na myśli, jest szansa, że trafi na dobry dom. Jakby co, wklejcie mi tu kandydata(tkę), na PW mogę podać nr telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniła do mnie jedna pani, która widziała dwa wilczury - suka i duży pies, pewnie się zgubiły. Jakby ktoś coś wiedział o poszukiwaniach, dajcie znać. A może ktoś chciałby dać im dt? Miejmy nadzieję, że zaraz ktoś je zabierze...

Link to comment
Share on other sites

Aga a może zaproponujesz tym ludziom od królika naszą Mikę? Pies idealny, jakieś 12 kg żywej wagi, 12 miesięcy. Mieszka z 6 latkiem i królikiem, który nad nią dominuje i potrafi wypędzić nawet z legowiska. Oczywiście pod nieobecność opiekunki królik rezyduje w zamkniętej klatce. Zaraz poszukam fotek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']Mam namiar na osobę (młoda kobieta), która chce niedużego młodego pieska do bloku, najchętniej samczyka. Nie wiem o niej nic więcej, zadzwoniła do mnie z ogłoszenia pytając, czy nie znam takiego psiaka, bo mogłaby wiąć takiego potrzebującego pomocy.
Mieszka na 1 piętrze i warunkiem jest by był nauczony czystości oraz miał dobry kontakt z jej biegającym po mieszkaniu królikiem. Dajcie znać, jak macie jakąś psinę na myśli, jest szansa, że trafi na dobry dom. Jakby co, wklejcie mi tu kandydata(tkę), na PW mogę podać nr telefonu.[/QUOTE]

Coś ten domek nie bardzo.. ale Pani szuka nadal, do mnie znów dzwoniła i mimo że powiedziałam, że ode mnie nie dostanie żadnego psa po jakimś czasie znów zadzwoniła. Ona nawet nie kojarzy, że już ze mną rozmawiała.

Edit. Jakaś bardzo zdesperowana w posiadani psa, bo najpierw szukała niedużego samca a teraz dzwoniła w sprawie dużej suki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Coś ten domek nie bardzo.. ale Pani szuka nadal, do mnie znów dzwoniła i mimo że powiedziałam, że ode mnie nie dostanie żadnego psa po jakimś czasie znów zadzwoniła. Ona nawet nie kojarzy, że już ze mną rozmawiała.

Edit. Jakaś bardzo zdesperowana w posiadani psa, bo najpierw szukała niedużego samca a teraz dzwoniła w sprawie dużej suki.[/QUOTE] To podobno młoda para mieszkająca w WYNAJĘTYM mieszkaniu na TBS-ach... Takim ludziom niestety nie ufam:shake:, choćby nawet mieli dobre zamiary.

Link to comment
Share on other sites

Jakby ktoś szukał samczyka yorka to znam miejsce jego pobytu. Mam nadzieję, że właściciel (nie inny amator) się odnajdzie i powie, co psiurek ma na szyi;). Znaleziony wczoraj na Produkcyjnej, na razie jeszcze nie wiadomo czy ma chip.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...