Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

[quote name='psi']Że [B]cukierek84[/B] mi nie odpuszcza ;) więc postanowiłam go odnaleźć więc to jest osoba o nikach [B]lilia84[/B], [B]julka62,[/B] [B]cukierek36 ,rembud11, chinata201[/B] oraz i tu niespodzianka [B]iwona173[/B] okazuje się moją...... sami zobaczcie...... :roll:



a to numery których używa najczęściej (a ma ich sporo) podam cztery ,które łatwo prześledzić w necie [B]797 255 109[/B], [B]511 066 922[/B], [B]535 682 325[/B], [B]505 560 038 [/B]najczęściej używa imienia [B]Iwona [/B]oraz [B]Kamil [/B]nazwisko też znam ale nie podam :eviltong:
[B]
Dziwny jest ten świat ;)[/B][/QUOTE] A ja znam adres tych "cukierków".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bbgm']Znam "cukiereczki" .Ania oni mieszkają w bloku na Towarowej,ale mogą mieć i inne mieszkania i domy,bo to bardzo dziwni ludzie.Yorczka Kissy York Fan była od nich...[/QUOTE]

[QUOTE][h=2][/h] [INDENT] A to źle skojarzyłam ale podobna sytuacja czyli pseudo +salon jest obok mojej pracy. [/INDENT]

[/QUOTE]

zamykam temat by coś [B]nie fajnego [/B]się przypadkiem [B]urodziło[/B]

Link to comment
Share on other sites

Proszę o wypowiadanie się, wyrażenie zdania, pomoc w rozwiązaniu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/212942-***-podlaska-S-K-A-R-P-E-T-A-na-pilne-wydatki-****-ZAPRASZAMY-****?p=19243993#post19243993[/url]
[quote name='jaanna019']Proponuję rozwiązanie skarpety. W obecnej sytuacji nie widzę możliwości aby skarpeta nadal funkcjonowała w tej formie. Poproszę innych userów o wypowiedź w tym zakresie.
Moja propozycja jest następująca: pieniądze zostaną podzielone na podlaskie psy. Proszę zgłaszać tu kandydatów w potrzebie. Następnie poprzez głosowanie ja, dreag i kaszanka podejmiemy decyzję, które psy otrzymają pomoc i w jakiej wysokości. Proszę żeby przy wyborze kierować się potrzebami i sytuacją konkretnego psa.
Jednocześnie przypominam o zwrocie kwoty jaką wyłożyłam na zakup obroży dla Nero, którą to obiecałyśmy sfinansować z funduszu skarpety i którą zakupiłam za swoje pieniądze.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

POMÓŻCIE ZAREAGOWAĆ!!

[LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK ! Organizacje prozwierzęce, policja i wszyscy inny! PROSIMY O INTERWENCJE!!!! Jakiś kretyn wystawia zdjęcia swojego psa po walkach chwaląc się przy okazji następnym bulem!!!!! [/FONT][/COLOR][/LEFT][URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.360289474036757.82539.100001671220361&type=3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie mam już konta na fb, więc nie mogę odczytać informacji, ani obejrzeć zdjęć. Prawdopodobnie nie są to zdjęcia sielankowe, więc nawet nie żałuję, że ich nie widzę. Chciałabym jednak czynnie zareagować na zasygnalizowany wyżej proceder. Będę zatem w pogotowiu. Pierwsze co mi przychodzi do głowy, to przekazanie tej informacji miejscowemu TOZowi. Ewidentnymi dowodami są treści publikowane na fb owego popapranego gościa.

Link to comment
Share on other sites

Sprawę tego gościa z fb już prowadzi Policja. Zainteresowanie jest ogromne więc wierzę, że zajmą się ta sprawą poważnie choćby ze strachu przed opinią publiczną. Dowiedziłam się o tym psie wczoraj wieczorem, szkoda, że tak nagłośniono wszystko bo już zdążył usunąc zdjęcia ale są zrzuty ekranu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Poczytajcie - szok normalnie, okrucieństwo w najgorszej postaci.
[URL]http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/gizycko-58-latek-ciagnal-za-samochodem-psa-na-lancuchu-kundelek-zostal-ciezko-ranny_263744.html[/URL][/QUOTE]

Żeby w końcu ktoś zasądził najwyższy wymiar kary za takie bestialstwo.

Link to comment
Share on other sites

Mnie zastanawia jeszcze jedno. Czy naprawdę nikt nie widział wcześniej że gość robi coś takiego? Czy dopiero ci przejeżdzający żołnierze jako jedyni zareagowali? Wiem od jednego z nich ( narzeczony mojej kuzynki ) , że samochód tego zwyrodnialca mijali inni kierowcy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66'] Wiem od jednego z nich ( narzeczony mojej kuzynki ) , że samochód tego zwyrodnialca mijali inni kierowcy.[/QUOTE]



a już miałam podejrzenia - ze to kłamliwy reportaż ?? Naprawdę znasz ten temat z autopsji ?? :( co on chciał udowodnić??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Mnie zastanawia jeszcze jedno. Czy naprawdę nikt nie widział wcześniej że gość robi coś takiego? Czy dopiero ci przejeżdzający żołnierze jako jedyni zareagowali? Wiem od jednego z nich ( narzeczony mojej kuzynki ) , że samochód tego zwyrodnialca mijali inni kierowcy.[/QUOTE]


Powszechnie panująca znieczulica i zasada nie mieszać się aby nie mieć kłopotów... a potem dochodzi do tragedii, nie tylko z udziałem zwierząt... człowieka w potrzebie też mija się odwracając głowę...

Link to comment
Share on other sites

Nie ogladalam zdjec ,ani reportazu.Nie chce sie denerwowac.
Dam natomiast przyklad akcji policji ,ktora odbyla sie kilka lat temu w malej wiosce we woj.poznanskim.W gospodarstwie rolnym odbywaly sie walki psow.Pod gospodarstwo przyjezdzaly luksusowe auta i tam systematycznie psy w walkach tracily zycie.odebrano o ile pamietam kilkanscie psow ,kilka uspiono.Ludzie we wywiadach do dziennikarzy mowili ,ze nic nie wiedza nic nie slaszeli,tylko widzieli uwiazane na lancuchach pittbulterriery.to dla nich normalka.Zabrane psy umieszczono w pobliskim schronisku z ktorego psy znikly(w gazetach nic nie napisano)

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ceris']Nie mam już konta na fb, więc nie mogę odczytać informacji, ani obejrzeć zdjęć. Prawdopodobnie nie są to zdjęcia sielankowe, więc nawet nie żałuję, że ich nie widzę. Chciałabym jednak czynnie zareagować na zasygnalizowany wyżej proceder. Będę zatem w pogotowiu. Pierwsze co mi przychodzi do głowy, to przekazanie tej informacji miejscowemu TOZowi. Ewidentnymi dowodami są treści publikowane na fb owego popapranego gościa.[/QUOTE]
[url]http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120615/BIALYSTOK/120619598[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie szuka takiego fajnego piseka w typie yorka, trochę wyższy niz standard, w dwóch obróżkach... Oj ludzie, ludzie...:roll:.
[url=http://naforum.zapodaj.net/8c9f3da707db.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8c9f3da707db.jpg[/img][/url]

Link to comment
Share on other sites

dreag, znalazłam takie ogłoszenie moze to tego szukają...
[COLOR=black][B]Zaginął York[/B][/COLOR]
Dnia 19.05.2012 ok godz 9 na osiedlu wygoda zaginął York. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt 511287642. Osoba która znajdzie pieska zostanie wynagrodzona

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...