Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

Wczoraj miałam kolejny telefon od osoby zainteresowanej adopcją Lizy - sunia z Bielska podlaskiego - obecnie szczęsliwa warszawianka... Dzwoniący zainteresowani są sunią/pieskiem w podobnym typie, jeżeli są takie pieski w dt, hotelikach to ogłaszajcie...ja podaję wszystkim namiary na DOGO
Mam numer telefonu do Pana który zainteresowany jest podobną suczką...

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/207/terus.jpg[/IMG]

Chciałabym powiedzieć Wam, że Teruś ma już swój wymarzony domek. Oczywiście mieszka w mieszkaniu, ma do dyspozycji łóżeczko i kilka par kolan. To kochany pieszczoch, który w minutę zauroczył swojego nowego pana. Pan jest z Terka bardzo zadowolony, a Teruś zakochany w panu po uszy :)
Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w tej adopcji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza71']ja mam taką torebkę do noszenia po moim yorku, czy może być? jak się zapnie zamek to wystaje tylko główka[/QUOTE]

Idealna by była !
Będę w Białymstoku 5 lipca ale bardzo późno wieczorem a później 10 lipca w dzień. Odezwę się do Ciebie bliżej 10 lipca ok?
Dziękuję bardzo !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']
Chciałabym powiedzieć Wam, że Teruś ma już swój wymarzony domek. Oczywiście mieszka w mieszkaniu, ma do dyspozycji łóżeczko i kilka par kolan. To kochany pieszczoch, który w minutę zauroczył swojego nowego pana. Pan jest z Terka bardzo zadowolony, a Teruś zakochany w panu po uszy :)
Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w tej adopcji :)[/QUOTE]
To super wiadomość: happy end:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83'][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/207/terus.jpg[/IMG]

Chciałabym powiedzieć Wam, że Teruś ma już swój wymarzony domek. Oczywiście mieszka w mieszkaniu, ma do dyspozycji łóżeczko i kilka par kolan. To kochany pieszczoch, który w minutę zauroczył swojego nowego pana. Pan jest z Terka bardzo zadowolony, a Teruś zakochany w panu po uszy :)
Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w tej adopcji :)[/QUOTE]

Bardzo się cieszę i lubię czytać takie niusiki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gratuluję i trzymam kciuki. Mój a właściwie nasz Silwer z Radys dziś już też śpi w swoim domu :) Dostał dom "po znajomości" w rodzinie gdzie jest już jeden psiak adoptowany ode mnie 1,5 roku temu :)

Edit: no i zapowiada się dom dla Yumi, o ile na własne oczy zobaczę ogrodzenie to już w czwartek zamieszka u tych państwa których numer dałaś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']A może wiecie kto jeszcze chciałby terierka.? No może w typie terierka, ale cudny tak ogólnie. Jest taki jeden do kochania. Fajny jest.[/QUOTE]

Tobiś ( w typie terierka ) z watku bielskiego też od wczoraj jest warszawiakiem.
Fajnie, tyle piesków znalazło swoich ludzi. Oby tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

Dla tych co nie mają fb:

Szukamy Urwisa! Tak wabi się (inf. obroża) psina, która zaginęła wczoraj wieczorem w okolicach Zambrowa. Uczestniczył w dużym wypadku samochodowym. Ostatnio był widziany na szrocie gdzie pobiegł za autem swojego pana. Sprawa jest ważna - właściciel czeka w szpitalu na dobre wieści. Pomóżcie w poszukiwaniach. Dziękuję.
kontakt 511067351

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1648/a55c34083bc916ce.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1665/b9bb17a99de4cd83med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Widzieliście artykuł w piątkowej "Wyborczej"? Pan Cimoszewicz radośnie namnożył kilkanaście szczeniaków i teraz równie radośnie szuka kilkunastu (!) kundelkom cyt. "z dobrym rodowodem" od swoich psów ([B]w tym podobno jedna suka adoptowana z Hajnówki???[/B]) właścicieli... Doceniam p. premiera za dobre serce i za zlitowanie się nad bezdomnymi psiakami, bo podobno wszystkie jego psy są przygarnięte, ale osoba tak wykształcona i wrażliwa na krzywdę bezdomnych zwierząt nie wpadła na to, że pies + suka może = szczeniaki?! :angryy::angryy: I weź tu wymagaj od przeciętnego Kowalskiego sterylizacji suki i kastracji psa jak z góry taki przykład idzie... Ech...

"[B]Wiosną zaczęły się amory i Lex został tatą 7 szczeniąt z Lady i 5 z Lizą. Niestety Lily też niedługo będzie mamą. Nie ma innego wyjścia, wszystkie suczki i Lex zostaną wysterylizowane, ale mamy problem ze szczeniakami. Dobrzy ludzie wzięli 4. Zostało 8, a przybędą nowe.[/B] Wszystkie są naprawdę wspaniałe. Jedne większe, drugie mniejsze. Poza jedna brązowa suczka, pozostałe są czarne. Żywe jak rtęć. Rosną w oczach i rozkosznie rozrabiają. Gdyby znaleźli się zainteresowani chcący mieć bystrego wesołego psiaka, chętnie podaruję."[LEFT][COLOR=#000000]
Więcej... [URL]http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,12074796,Szczenieta_z_dobrym_rodowodem__Wez_psiaka_od_premiera.html#ixzz202Bb23Cc[/URL]
[/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

O opłaty najprościej będzie spytać się w informacji, kiedyś było 50% ceny biletu opiekuna, nie wiem jak jest teraz. Teoretycznie każdy kierowca powinien zabrać psa pod warunkiem, że ma kaganiec i jeśli nikt w autobusie nie ma nic przeciwko. W praktyce wszystko zależy od kierowcy, jak Ci się trafi burak to nie weźmie i koniec. Generalnie chyba nie ma żadnych ustaleń odgórnych w PKS-ach. W PKP po prostu wykupujesz bilet na psa i to wszystko. A w PKS-ach loteria..

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia parafialne:

ZAGINĘŁA:
suka shih-tzu na Słonecznym Stoku w czasie burzy. Suka ma 10 lat, jest świeżo ostrzyżona.

ZNALEZIONO:
sukę owczarka środkowoazjatyckiego w okolicy Krasne Folwarczne (czipa i tatuażu brak). Suka 2-3 letnia.

suczkę rudą, z ciemniejszą mordką i białymi skarpetkami, niedużą, około roku - pilnie szuka DT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']w pksach normalnych to czy kierowca zależy od pozostałych pasażerów, jeśli się nie zgodzą to nie jedziecie ;)
w pksach pośpiesznych jest zakaz psów.[/QUOTE]Wiecie co, to chyba tylko u nas takie durne zakazy. Byłam mile zdziwiona w Czechach - tam praktycznie wszędzie można być z psem/psami. Policja chodzi, nawet nie patrzy, dla nich to normalka. Zero reakcji na psy. A wyobrażacie sobie u nas;)? Ludzie spacerują po centrum np. Pragi z 2, 3, 4 psami - i spoko. Tam psów jest CAŁA MASA. Jestem naprawdę pod wrażeniem:). Żadnego psa nie widziałam w kagańcu, często nawet bez smyczy... Nikogo to nie dziwi i negatywnie nie absorbuje, nie to co u nas, zaraz jakieś gadki, patrzenie ze wstrętem czy odsuwanie się lub wręcz darcie się! Co prawda żadnej kupy na chodniku... Kulturalnie woreczki na odchody z koszami w newralgicznych punktach.
Psy mogą wchodzić też np. do parków narodowych -pełno tam ludzi ze swoimi zwierzakami. A u nas?... Pierwsze, co dziś zobaczyłam wchodząc do takiego, to ZAKAZ WSTĘPU Z PSAMI! Żal gadać. Zacofanie totalne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...