Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

[B]Zapraszam na bazarek z filmami na DVD:)[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213410-FILMY-DVD-na-Jaśka-do-10-IX-g.-20?p=17500575#post17500575"][B]http://www.dogomania.pl/threads/213410-FILMY-DVD-na-Jaśka-do-10-IX-g.-20?p=17500575#post17500575[/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']Najpier jaaanna pisała, ze jakieś problemy na BO teraz ty? A ja dodawałam to wszystko po staremu było. Wysłałaś smsa na ten numer - u mnie zawsze od ręki przychodził kod, wklepywałam i poszło.[/QUOTE]

Na starym BO wszystko jest OK, kody normalnie przychodzą na SMS, wpisuje się i już. Ale na tym nowym (ogloszenia.bialystokonline.pl czy jakoś tak) płaci się przez jakieś payu.pl czy platnosci.pl i żadne kody nie wracają na SMS-a, trzeba po prostu mieć otwartą stronę z transakcją w zakładkach i co jakiś czas sprawdzać czy zaktualizowało, potem automatycznie przenosi do ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bakteria']Na starym BO wszystko jest OK, kody normalnie przychodzą na SMS, wpisuje się i już. Ale na tym nowym (ogloszenia.bialystokonline.pl czy jakoś tak) płaci się przez jakieś payu.pl czy platnosci.pl i żadne kody nie wracają na SMS-a, trzeba po prostu mieć otwartą stronę z transakcją w zakładkach i co jakiś czas sprawdzać czy zaktualizowało, potem automatycznie przenosi do ogłoszenia.[/QUOTE]

Strasznie to wszystko skomplikowane :shake:

Link to comment
Share on other sites

Fundacja Psi Uśmiech organizuje piknik[B][FONT=verdana]26.08.2011[/FONT][/B]
[FONT=verdana]Zapraszamy do wzięcia udziału w "Pikniku na trawie", organizowanego w ramach projektu "Aktywni dla społeczeństwa". Dom Kultury Zachęta, godzina 17.00.[/FONT]:

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli w Domu Kultury Zachęta to blisko "Zwierzaka" róg Piastowskiej i Chrobrego(zdaje mi sie, zę dokładnie Piastowska 11), na osiedlu Piasta.

Mam wtyki w Zachęcie ale nikt mnie jeszcze nie powiadomił, ze taką imprezę ortganizują :mad::mad:;)

Jutro wypytam o szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

Jadę sobie koło mojego przystanku...
Patrzę:crazyeye:, a tu pani podciera du... swojej kilkuletniej córeczce,
która wlaśnie nasr....:mad: przy samym przystanku, choć wokoło łąka pełna krzaków,
wystarczyło kilka kroków...:roll:

To tak a'propo kultury ludzkiej...:oops:
[SIZE=4]Nie psiej:diabloti:![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']Jadę sobie koło mojego przystanku...
Patrzę:crazyeye:, a tu pani podciera du... swojej kilkuletniej córeczce,
która wlaśnie nasr....:mad: przy samym przystanku, choć wokoło łąka pełna krzaków,
wystarczyło kilka kroków...:roll:

To tak a'propo kultury ludzkiej...:oops:
[SIZE=4]Nie psiej:diabloti:![/SIZE][/QUOTE]
Hmm ...a u nas przy bloku tabliczki "Sprzatnij po swoim psie" a tu proszę jaka kultura, w tej sytuacji powinna być "sprzatnij po swoim dziecku"...ale co tu gadać często widzę jak dzieci pod krzakami robia swoje potrzeby pod blokiem:roll:

Link to comment
Share on other sites

Dzieci to dzieci, często nie mają czasu zajśc do domu za potrzebą i dlatego :)

Ale matka z dzieckiem i kupa na betonie - to gruba przesada, powinna mandat dostać - bo zwierzęta i dzieci to istoty boskie u nich więcej duszy niż ciała, ale ludzie dorośli to umysł, a ten powinien być analityczny, zasady wszystkim znane, wiec nie mam pojęcia co ta kobieta robiła !!!!

Link to comment
Share on other sites

Mój TŻ, będąc na spacerze z psem, kiedyś zwrócił uwagę kobiecie wysadzającej dziecko na kupę tuż obok placu zabaw. Ta oczywiście rzuciła się do niego z gębą, że przecież pies też załatwia się na podwórku. Na to mój ze stoickim spokojem: "Mój pies przynajmniej nie załatwia się tam, gdzie się bawi" :) Powiedział to trochę dosadniej, ale że to publiczne forum, to "nie śmiem" cytować dokładnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Mogę już chyba napisać (tzn postaram się, bo diabeł trikolor gryzie mi ręce i włazi na klawiaturę:))
MAJA JEDZIE JUTRO DO DOMU!
Domek czeka na nią od tygodnia. Wizyta wypadła bardzo pomyślnie (dziękuję jeszcze raz Pani Zofii :)). Państwo są jak najbardziej przygotowani na przyjęcie trzeciej córeczki (tak o niej mówią). Maja zamieszka w Bytomiu, w domu z ogrodem i dwiema dziewczynkami.
Straszyłam, straszyłam i się nie rozmyślili. Maja będzie dalej szkolona.
Wszystko wygląda idealnie i mam nadzieję, że się nie rozczaruję...
Nie będę pisać jak bardzo się denerwuję. Nie mam pojęcie jak ja się z tym szatanem rozstanę :(
Moja mordunia diabliczkowa kochana...
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ys3uCC4LTYc/Tk97q9DLyPI/AAAAAAAAAhY/Xl0SsnRm_b0/s640/P8202668.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']Asia ale daleko wyprawiasz Maję - chyba, zeby do Ciebie już nie wróciła :D. A tak od siebie - nie płacz po niej bo ja po Soni płakałam i doba nie minęła i była spowrotem u mnie :)[/QUOTE]
To źle płakałaś chyba. Może za mała wprawę w płakaniu miałaś? To trzeba wiedzieć jak płakać. Ale najlepiej w ogóle nie płakać tylko się cieszyć. Ja po mojej Belce tak płakałam, że Ula śmiała się ze mnie pół drogi. A to w marcu było.dzisiaj Belcia jest gwiazdą prasy podlaskiej i nadal u swojej pańci :D

Link to comment
Share on other sites

Witam:)To my z moją sunią Piękną byłyśmy u nowych państwa Majeczki.Nie płacz Asiu!Majuchna będzie miała wspaniałe życie.Wierzę w to ale jak będzie trzeba odwiedzę psinkę z przyjemnością.Zresztą państwo miło zapraszali:)Oby wszystkie psiaki były tak oczekiwane jak ona!

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj mam kolejnego tymczasowicza i po obejrzeniu relacji owego stworzenia z moim męźem stwierdzam, że po raz kolejny dt będzie najprawdopodobniej ds :)

Nie wklejam zdjecia bo to kotka, a wątki są psie.

Mam prośbę - kto robi banerki - bo chciałabym, żeby na skarpetę ktoś zrobił, może więcej osób będzie chętnych chociaż zajerzeć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myszorek']Witam:)To my z moją sunią Piękną byłyśmy u nowych państwa Majeczki.Nie płacz Asiu!Majuchna będzie miała wspaniałe życie.Wierzę w to ale jak będzie trzeba odwiedzę psinkę z przyjemnością.Zresztą państwo miło zapraszali:)Oby wszystkie psiaki były tak oczekiwane jak ona![/QUOTE]
Słyszałam jak państwo wypytywali "a jaką miseczkę kupić, a co do jedzenia..." :) (tzn. odpowiedzi Asi słyszałam). Chociaż to jeszcze przed wizytą było. Będzie dobrze :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myszorek']Witam:)To my z moją sunią Piękną byłyśmy u nowych państwa Majeczki.Nie płacz Asiu!Majuchna będzie miała wspaniałe życie.Wierzę w to ale jak będzie trzeba odwiedzę psinkę z przyjemnością.Zresztą państwo miło zapraszali:)Oby wszystkie psiaki były tak oczekiwane jak ona![/QUOTE]

Żebyś słyszała Pana jak do mnie dzwonił. Pytał,czy ma zabrać gumową wycieraczkę z podłogi samochodu, czy zostawić, jak będzie Majce wygodniej. Pytał w ogóle o milion rzeczy. Bardzo na nią czekają.

[B]Kaszanka[/B] ja zawsze ryczę jak psa oddaję. No może prawie zawsze. Jutro jadę zawieść Maję z Tztem, więc nie mogę za mocno ryczeć, bo powie, że następnego tymczasa już nie weźmiemy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuanna']Słyszałam jak państwo wypytywali "a jaką miseczkę kupić, a co do jedzenia..." :) (tzn. odpowiedzi Asi słyszałam). Chociaż to jeszcze przed wizytą było. Będzie dobrze :fadein:[/QUOTE]My po jutrze wyjeżdżamy na wakacje(oczywiście z naszą sunią) ale nie wykluczone,że po powrocie odwiedzimy Majeczkę.Jak by co damy znać:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...