Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiak_kasia']No wcześniej się jakoś szczególnie nazwami hodowli nie chwaliłam :diabloti: Przed rejestracja na forum powinien się pojawiać komunikat "wszytko co tu napiszesz predzej czy później zostanie użyte przeciwko Tobie" W dużej mierze chodziło tez o moj stosunek do kopiowania ;) Także bój się Paula, bo Ty tez chcesz pieska okaleczyć :eviltong:

ale kij Ci zacna osóbko w oko, skoro nie masz jaj na tyle, żeby powiedziec mi coś w twarz to nie jestes warta mojego zainteresowania.[/QUOTE]

Ja?! Skąd! :shake:

Z facetem z Niceandlovely też gadałam trochę i w porządku jest. Fajnie, że na luzie podszedł do tego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']ej no moi staruszkowie to wcale nie są staruszkowie, ludzie po 50tce, mocno aktywni, mama zaiwania codziennie z kijkami, ojciec gra w piłkę. Także to nie są ciepłe kluchy. W dodatku piesek jest szkolony, bo ojciec od zawsze z psami, i nigdy nie było tak, żeby pies był niewychowany. Lepiej lub gorzej, ale zaden nie spedzał dnia gnijac na kanapie i żrąc.

Oni by chcieli coś w miarę łatwego, ale nie ecie pecie, no i żeby kłaka zbytnio nie miało. No i ma byc średnie w kierunku małe. No ale czas zweryfikuje, bo póki co jest ruda menda ;)
[/QUOTE]
A to przepraszam! Sądziłam po swoich rodzicach (i generalnie ich znajomych, to raczej spokojne jednostki).

W pinczerach trzeba zwrócić uwagę na charakter rodziców, najlepiej pojechać i poznać, bo bywają z tym (niestety) problemy. :-) Ale walczymy z tym, walczymy. :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']A to wszystko Twoja wina :lol:
Przyznaj się, jestes w zmowie :evil_lol:[/QUOTE]
No dobra przyznaje się to ja , rozwalam po cichu konkurencje , takiego ładnego rotta mogę mieć tylko JA :evil_lol:
Faktycznie lepiej czasami przemilczeć swoje dalsze plany i nie wymieniać hodowli , jak widać na dogo bywają dziwni ludzie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Ja?! Skąd! :shake:

Z facetem z Niceandlovely też gadałam trochę i w porządku jest. Fajnie, że na luzie podszedł do tego.[/QUOTE]

No jasne jasne, teraz chcesz się tu wybielić, ale nie mysl sobie, info do hodowcy juz poszło :diabloti:

[quote name='N&N']A to przepraszam! Sądziłam po swoich rodzicach (i generalnie ich znajomych, to raczej spokojne jednostki).

W pinczerach trzeba zwrócić uwagę na charakter rodziców, najlepiej pojechać i poznać, bo bywają z tym (niestety) problemy. :-) Ale walczymy z tym, walczymy. :-)[/QUOTE]

No sami sobie wybiora, wiec kto wie, może jeszcze zawita jakies niskopodłogowe kudłate cuś. Póki co jeszcze jest czas. Ale dzięki za info i spostrzeżenia. Zawsze warto wiedziec wiecej :)

[quote name='FredziaFredzia']Jakiś tam plan mam, ale do tego jeszcze dużo czasu. ;)
Kasia, serio?![/QUOTE]

Serio serio :loveu: Oluś już mi napisał, że przejmuje jego schedę jeżeli o fejm idzie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]Kasia,[/B] do usług. Jak powszechnie wiadomo, najlepsze pinczerki na świecie mam ja. :eviltong: Najpiękniejsze i najmądrzejsze (po Pańci). :cool1:

Jak macie dalekosiężne plany to lipa. Planuję ostatni miot w przyszłym roku (tym miotem osiągnę wszystko, co chciałam, a jak nie, to trudno).

Link to comment
Share on other sites

a ja w temacie moich kochanych DA. Psy idealne na moje oko, fota w linku, bo jest, ekhem kontrowersyjna. Uprzedzam, że ludziki o słabych nerwach i mające małe pojęcie o rasie nie powinny jej ogladać :diabloti:
[url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=526689430751053&set=a.488736514546345.1073741828.476368902449773&type=1&theater[/url]

cud mniód i orzeszki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']a ja w temacie moich kochanych DA. Psy idealne na moje oko, fota w linku, bo jest, ekhem kontrowersyjna. Uprzedzam, że ludziki o słabych nerwach i mające małe pojęcie o rasie nie powinny jej ogladać :diabloti:
[URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=526689430751053&set=a.488736514546345.1073741828.476368902449773&type=1&theater[/URL]

cud mniód i orzeszki :loveu:[/QUOTE]
Sweeetaśne:loveu:
Te mi się podobają! nie wydają się takie "wąskie" jak większość które widziałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='N&N']Bardzo szerokie łby i klaty.:happy1: Piękne.

Wydaje mi się, że jednak delikatniejszej budowy piesie widywałam.:hmmmm:[/QUOTE]

[quote name='gops']Sweeetaśne:loveu:
Te mi się podobają! nie wydają się takie "wąskie" jak większość które widziałam.[/QUOTE]


no to sa psy pracujące. Siła rzeczy są ciut jednak większe niz wystawowe. Dwa, że na logikę piesek cienki w klacie, w starciu z rozjuszonym dziczkiem ma marniawe szanse, wiec do roboty są wybierane tez konkretne osobniki, plus trening, plus odpowiednie żarcie. No i mamy taki efekt :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']no to sa psy pracujące. Siła rzeczy są ciut jednak większe niz wystawowe. Dwa, że na logikę piesek cienki w klacie, w starciu z rozjuszonym dziczkiem ma marniawe szanse, wiec do roboty są wybierane tez konkretne osobniki, plus trening, plus odpowiednie żarcie. No i mamy taki efekt :cool3:[/QUOTE]

Ja mam nadzieję że Magnus będzie miał taki łep :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']no to sa psy pracujące. Siła rzeczy są ciut jednak większe niz wystawowe. Dwa, że na logikę piesek cienki w klacie, w starciu z rozjuszonym dziczkiem ma marniawe szanse, wiec do roboty są wybierane tez konkretne osobniki, plus trening, plus odpowiednie żarcie. No i mamy taki efekt :cool3:[/QUOTE]
I takie są świetne , bardzo mi się podobają .
Moglyby wszystkie takie być :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Ja mam nadzieję że Magnus będzie miał taki łep :loveu:[/QUOTE]

Magnus się super zapowiada. Póki co jest w wieku "wszystko rośnie po swojemu" ale jak juz urosnie to całkiem możliwe, że bedzie wygladał podobnie. Jak Marlena bedzie dbać o jego kondyche, to w ogole bedzie miodzio :loveu:

[quote name='gops']I takie są świetne , bardzo mi się podobają .
Moglyby wszystkie takie być :lol:[/QUOTE]

No teoretycznie takie powinny własnie być, nie za szerokie, ale też nie chuderlawe. Niestety dużo ludzi zapomina, że poza tym coby piesek był bialutki, to fajnie jeszcze gdyby był zdolny do wykonywania pracy, do której został stworzony.

Aczkolwiek jest tez i opozycja, gdzie ludzie nad pieskami pracują mocno i to widac. Dlatego z hodowli w polsce mogłabym wziac psa tylko z 2, no może 3 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Magnus się super zapowiada. Póki co jest w wieku "wszystko rośnie po swojemu" ale jak juz urosnie to całkiem możliwe, że bedzie wygladał podobnie. Jak Marlena bedzie dbać o jego kondyche, to w ogole bedzie miodzio :loveu:[/QUOTE]

To jest etap kocham wszystko i wszystkich - CIOCIU CHCĘ NA RĄCZKI :evil_lol: Btw wczoraj skubany znów urósł :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kasia, nie bój nic! O mnie też niektórzy piszą i podsyłają sobie niepokojące wiadomości a od czasu do czasu mimo "opinii" :razz: dostaję propozycję jakiegoś szczeniaka na współwłasność czy coś :) Więc możemy wznieść wirtualny toast za dołączenie do zacnego grona tych zuych :loveu: :diabloti:


[quote name='N&N']
evel, byłaś w ten weekend w Puławach? Spotkałyśmy się jak wychodziłaś z parku, a ja szłam biegać? Pytałaś o ratlerki? Tak mam jakieś skojarzenia....[/QUOTE]

Byłam, ale nie łaziłam nigdzie. W ten weekend będę również, być może nawet z Zu jak mi się będzie chciało z nią jechać pkp ;) wtedy prawdopodobnie się poszwędamy trochę, zwłaszcza że ma być ładna pogoda niby :)

Link to comment
Share on other sites

Kurde, a pisałam tym hodowcom, żeby na mnie nie naskarżyli... :shake:
:diabloti:


[quote name='asiak_kasia']a ja w temacie moich kochanych DA. Psy idealne na moje oko, fota w linku, bo jest, ekhem kontrowersyjna. Uprzedzam, że ludziki o słabych nerwach i mające małe pojęcie o rasie nie powinny jej ogladać :diabloti:
[URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=526689430751053&set=a.488736514546345.1073741828.476368902449773&type=1&theater[/URL]

cud mniód i orzeszki :loveu:[/QUOTE]

Hmm, w jaki sposób DA pracują? Dozwolone to jest w ogóle w Polsce?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...