Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Amber']Na wegetarianizmie też biorą, bo powstają niedobory z tego co czytałam. Jedną z przyczyn jej niedoboru jest zwykły stres... No, chyba, że wszyscy wegetarianie żyją w utopijnej tęczowej krainie, gdzie nie ma stresu i złych ludzi.

Mnie nikt nie przekona, że wp.... sztucznych tablet jest zdrowsze od porządnego kawałka mięska :loveu:[/QUOTE]

Amber, ale to już byo powiedziane, że niedobory mogą powstawać u wszystkich, zarówno u tych jedzących mięso, jak i u wege. Ja mam wyniki nastolatki:evil_lol:, a nigdy w życiu nie brałam i nadal nie biorę żadnych suplementów, tabletek i innych ustrojstw, a uwierz, że moja sweet praca funduje mi takie stresy, że ostatnie co można powiedzieć o moim życiu to to, że żyję w tęczowej krainie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Nie wiem z Szurą można normalnie na ten temat pożartować ,bez fochów ,agresji itd.A Motylek no ni cholery nie ma [B]dystansu.[/B][/QUOTE]

no mówię, straszna choroba-kij ;)

[quote name='Rinuś']ojej jak tutaj ciekawie, prawie tak samo jak ostatnio u mnie w robocie :diabloti:[/QUOTE]

no Kasieńko, witamy w moich skromnych progach :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czekunia']Amber, ale to już byo powiedziane, że niedobory mogą powstawać u wszystkich, zarówno u tych jedzących mięso, jak i u wege. Ja mam wyniki nastolatki:evil_lol:, a nigdy w życiu nie brałam i nadal nie biorę żadnych suplementów, tabletek i innych ustrojstw, a uwierz, że moja sweet praca funduje mi takie stresy, że ostatnie co można powiedzieć o moim życiu to to, że żyję w tęczowej krainie.[/QUOTE]
A jakie badania robiłaś?

Link to comment
Share on other sites

Z tym robieniem syfu na dogo to w ogóle bomba. Nie wiem na ilu wątkach coś czasem napiszę... max 10? Dogo ma chyba trochę ich więcej? A jak piszę na jakiś ogólnych to (staram się) syfu nie robić tj. wkleję obrożę na obrożowym itp. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Z tym robieniem syfu na dogo to w ogóle bomba. Nie wiem na ilu wątkach coś czasem napiszę... max 10? Dogo ma chyba trochę ich więcej? A jak piszę na jakiś ogólnych to (staram się) syfu nie robić tj. wkleję obrożę na obrożowym itp. :eviltong:[/QUOTE]

ale jaki syf robimy? Bo nie pojmuje? Dyskusja na forum to syf? A że nie każdy się zgadza, ma inne zdanie, i nie włazi sobie w doopsko to syf?
No sory, ale chyba mam odmienne pojęcie syfu. Już pominę fakt, że gdyby to były wątki na mega serio i poważnie. Nikt nie idzie do PwP i nie wali tekstów, ze motylek nie je mięsa i jest bebe, a anusi pieski są idealne...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dlatego każdą dyskusję offtopową z wątku ogólnego staram się przenieść do mnie (na szczeniakach już nie mam zamiaru się odzywać), coby tego syfu właśnie nie robić...

Ale jak ktoś uparcie nie chce otworzyć "galerii" na swoje wynurzenia, tylko spamuje po innych watkach to jest dobrze :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']A jakie badania robiłaś?[/QUOTE]

A ja sobie dopiero odpiszę, a co:diabloti:, bo widzę, że towarzystwo przycichło.
Amber, robiłam m.in.:
cholesterol HDL i LDL, glukozę, GGTP, tarczyca TG i TSH, aspaty i alaty, morfologię, żelazo, OB... wymieniać dalej? I np. ciekawostka: żelazo teoretycznie przez niejedzenie mięsa powinnam mieć obniżone, a wręcz przeciwnie - mam lekko podwyższone.

Także ten... nie zawsze czarne jest czarne;)

Link to comment
Share on other sites

No tak, tylko np. z krwi nie wyjdzie ci zawsze wszystko, ponieważ stężenie niektórych pierwiastków w niej jest stałe, kiedy w tkankach mamy jego niedobory. I wychodzi to dopiero "w praniu" kiedy zaczynamy się źle czuć. Oczywiście, że twierdzę, że masz niedobory, ale badania krwi nie zawsze prawdę powiedzą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...