Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

[quote name='natija']a ja za 3 tygodnie mam 3 tygodnie urlopiku:loveu::diabloti:[/QUOTE]

Ja mam teraz dwa :loveu: a potem jeszcze na przełomie sierpnia/września jakieś 2-3 :loveu: chociaż to zależy od MMŻ, który całe wakacje pracuje, jakby to miał być ostatni rok pracy w jego życiu, idiota jeden... :diabloti:

[quote name='asiak_kasia']no to pewnie ma więcej końcówek ;) i pewnie z różnymi wielkościami i kształtami :evil_lol:



ja teoretycznie wg planu urlopowego tez pod koniec lipca mam urlop 2tyg.
Ale cholera to wie, bo niby nasz dział jest na wylocie :roll:[/QUOTE]

Aaaa... i od kształtu zależy też, na co uciska... mądre! :cool3:
To kciuki za urlop trzymam!

[quote name='Amber']Dopiero teraz przeczytałam wątek szczeniakowy i... :mdleje:

a_niusia chyba uważa, że wszyscy mają pękać z ciekawości co się u niej dzieje, jakiego psa sobie kupiła, z jakiej hodowli są itp. Mi to wisi i powiewa w stopniu najwyższym. Gordony interesują mnie tak samo jak wspinaczka wysokogórska...

Ale już zepsucie jej rozrywki i wydobycie info, które jest dostępne publicznie, to... węszenie :lol:[/QUOTE]

Amber, ale jak może cię nie ciekawić, jakiego koloru kupkę zrobił papiś aniusi?! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czuć to byś się mogła źle gdybyś napisała te (niesamowicie tajne info) na dogo w wątku szczeniakowym :diabloti:

A tak to tylko ty wiesz ;). Ale dla a_niusi nawet jedna nieproszona osoba to za dużo ;)

Tak to już jest, że wpisując np. moje imię i nazwisko wylatują wszelakie katalogi wystawowe. Jest racja, że jak ktoś nie chce to nie musi pisać info o hodowli, ale nie nazywałabym węszeniem jak już ktoś to info znalazł. Szczególnie od osoby, która robi wszystko aby ona i jej idealne psy były stale na językach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Dopiero teraz przeczytałam wątek szczeniakowy i... :mdleje:

a_niusia chyba uważa, że wszyscy mają pękać z ciekawości co się u niej dzieje, jakiego psa sobie kupiła, z jakiej hodowli są itp. Mi to wisi i powiewa w stopniu najwyższym. Gordony interesują mnie tak samo jak wspinaczka wysokogórska...

Ale już zepsucie jej rozrywki i wydobycie info, które jest dostępne publicznie, to... węszenie :lol:[/QUOTE]

noo, to, że wcale to nikogo nie ciekawi, potwierdza to, że Kasia aż musiała sobie to wygooglać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']noo, to, że wcale to nikogo nie ciekawi, potwierdza to, że Kasia aż musiała sobie to wygooglać :cool3:[/QUOTE]

Aniusia potrzebuje adwokata? Really? :grins:

Kasiu jestem w szoku jak mogłaś. Tak perfidnie węszyć.. Nie spodziewałam się tego po Tobie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Aniusia potrzebuje adwokata? Really? :grins:

Kasiu jestem w szoku jak mogłaś. Tak perfidnie węszyć.. Nie spodziewałam się tego po Tobie :shake:[/QUOTE]

Widocznie obrończynię uciśnionych są wśród nas:diabloti::evil_lol:

Strach pomyśleć czego się może dowiedzieć O NAS aaaaaaaaaaaaaaaaaaa:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Dla mnie po prostu zabawne jest robienie tajemnicy z ogólnodostępnego info. Tak jakbym nie chciała wam powiedzieć jak się nazywa nasz prezydent :eviltong:[/QUOTE]

Jesteś w posiadaniu takich informacji i nie chcesz się nimi podzielić? No jak możesz? :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']oohh to w takim razie tutaj jest wielu adwokatów, bo wiele osób, że tak to ujmę, staje po czyjejś stronie, bo uważa tak za słuszne ;)[/QUOTE]

Zwyczajnie nie sądziłam, że Aniusia..

Same szoki przeżywam na Dogo ostatnio :shake:

Link to comment
Share on other sites

Aga serio, mnie mało obchodzi skad ona ma pieski. Natomiast, skoro wszem opowiada, że są one z ROSJI, co leży BARDZO w kręgu mojego zainteresowania, to sobie poszukałam tych informacji, które MNIE interesują. Mam google, mam paluszki i na tyle "oleju" w glowie, żeby sobie poradzić bez proszenia się o wyjawienie tejże tajemnicy.

I wierz mi, nie potrzebuje adwokatów, sama sobie świetnie radzę. ;) Natomiast nie mam wpływu na to, że jest grono osób, które uważa podobnie jak ja. No sry, wybacz, że smiem myśleć podobnie do innych i nie jestem outsiderem.


Oluś na prezydenta! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Zwyczajnie nie sądziłam, że Aniusia..

Same szoki przeżywam na Dogo ostatnio :shake:[/QUOTE]

Nie rozmawiaj z weganką ,brak białka zwierzęcego powoduje spustoszenie w móżdżku i zaburza postrzeganie świata i logiczne patrzenie na pewnie rzeczy:lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Aga serio, mnie mało obchodzi skad ona ma pieski. Natomiast, skoro wszem opowiada, że są one z ROSJI, co leży BARDZO w kręgu mojego zainteresowania, to sobie poszukałam tych informacji, które MNIE interesują. Mam google, mam paluszki i na tyle "oleju" w glowie, żeby sobie poradzić bez proszenia się o wyjawienie tejże tajemnicy.

I wierz mi, nie potrzebuje adwokatów, sama sobie świetnie radzę. ;) Natomiast nie mam wpływu na to, że jest grono osób, które uważa podobnie jak ja. No sry, wybacz, że smiem myśleć podobnie do innych i nie jestem outsiderem.
[/QUOTE]

taaak. lubisz molosy, ale sprawdzasz, skąd są rosyjskie gordony. ale przynajmniej się przekonałaś, że szczeniaczek istnieje, a nie jest pożyczony od sąsiada, co nie? ;)

myślę, że aniusia też nie potrzebuje adwokatów. i że tak samo nie ma wpływu na to, że uważam tak, jak ona ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]I wierz mi, nie potrzebuje adwokatów, sama sobie świetnie radzę[/QUOTE]
Jak jesteś same to źle, bo znaczy, że nie masz racji, bo NIKT się z tobą nie zgadza.
Jak masz "KWA" to też źle, bo wtedy nie masz własnego zdania.

Nie dogodzisz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Nie rozmawiaj z weganką ,brak białka zwierzęcego powoduje spustoszenie w móżdżku i zaburza postrzeganie świata i logiczne patrzenie na pewnie rzeczy:lol::evil_lol:[/QUOTE]

Moja teściówka pracuje w szpitalu jako dietetyczka. Od prawie 30lat. Ma takich przypadków sporo...przykre, ale ludzie sobie sami kuku robią. :roll:

[quote name='Instant']Nooo, to chyba właśnie zapewniłaś sobie ciekawy dzień w pracy :diabloti:[/QUOTE]
hell jeah!


[quote name='motyleqq']taaak. lubisz molosy, ale sprawdzasz, skąd są rosyjskie gordony. ale przynajmniej się przekonałaś, że szczeniaczek istnieje, a nie jest pożyczony od sąsiada, co nie? ;)

myślę, że aniusia też nie potrzebuje adwokatów. i że tak samo nie ma wpływu na to, że uważam tak, jak ona ;)[/QUOTE]

oo sory, wybacz. Nie wiedziałam, ze wolno się interesować tylko jedną grupą psów. :-( Już nigdy nie wyjdę poza schemacik, bo nie wolno.

[quote name='Amber']Jak jesteś same to źle, bo znaczy, że nie masz racji, bo NIKT się z tobą nie zgadza.
Jak masz "KWA" to też źle, bo wtedy nie masz własnego zdania.

Nie dogodzisz ;)[/QUOTE]

no cóż, w końcu większość bab...Widocznie kijki mają złe wymiary :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']No tak, nikt nie chce być łamany kołem albo pogoniony seterkiem :shake:[/QUOTE]

no proszę Cię...jak one są strózujące to pewnie też i obronne. Boję się o swoje życie :placz:

[quote name='Okamia']Ej no ludzie! Ja chcę czytać książkę a nie mogę - wasze dyskusje są takie interesujące :evil_lol:
Ja zostałam dopuszczona do tej wielkiej tajemnicy :multi:

BTW - Kasiuniu mi sobota pasuje :loveu:[/QUOTE]

Masz farta, że akurat rozmawiałyśmy :cool3: btw jak się czujesz jako wtajemniczona? :diabloti:


i jupi jej jej :loveu: będą fociszki? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Moja teściówka pracuje w szpitalu jako dietetyczka. Od prawie 30lat. Ma takich przypadków sporo...przykre, ale ludzie sobie sami kuku robią. :roll:
[/QUOTE]

ciekawe, że jest sporo przypadków 'tradycyjnie' odżywiających się osób, które również robią sobie kuku. albo umiesz zdrowo jeść, albo nie i nie ma to nic wspólnego z tym, czy jesz produkty odzwierzęce, czy nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Masz farta, że akurat rozmawiałyśmy :cool3: btw jak się czujesz jako wtajemniczona? :diabloti:


i jupi jej jej :loveu: będą fociszki? :cool3:[/QUOTE]

Czuję się lepsza o tą wiedzę :diabloti:

No aparat wezmę - zobaczymy tylko ile razy będę musiała kliknąć Nelunię - chodź myślę, że jak polata luzem w kaganie z Polą to później będzie ok ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...