Jump to content
Dogomania

Rino ma swój wymarzony dom:):):):)


ewu

Recommended Posts

[quote name='sonek666']Odebrałam wiadomość od Lili i jestem no i zapraszam na bazarek dla Rinooo :p
Wskazane podnoszenie i rozsyłanie gdzie się da ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237489-KSIĄŻKI(-Trucicielka-Moore-Kava)-FILMY-i-MUZYKA-dla-RINA-do-26-12-godz-20-00-)?p=20148630#post20148630[/URL][/QUOTE]
Bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lobaria'][B]ewu[/B], widze, że zdjęcia wstawiasz już bez problemu. :) Uważam, ze wydarzenie na fb pomoże, ale potrzeba więcej info - skąd psiak został zabrany, gdzie teraz przebywa itd

[B]iwonamaj[/B], zrób wydarzenie, plizzz - ja nie wiem, w co łapcie wsadzić...[/QUOTE]
Napiszę na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria'][B]ewu[/B], widze, że zdjęcia wstawiasz już bez problemu. :) Uważam, ze wydarzenie na fb pomoże, ale potrzeba więcej info - skąd psiak został zabrany, gdzie teraz przebywa itd

[B]iwonamaj[/B], zrób wydarzenie, plizzz - ja nie wiem, w co łapcie wsadzić...[/QUOTE]
Elu kochana to moja córka wstawiła bo jest u mnie, ja dalej ciemna masa w temacie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Uzupełnione...
Czy ktoś może zostać współ- adminem, bo mam ostatnio sporo wydarzeń i pomału nie ogarniam...[/QUOTE]

To może ja ale powiedz mi jak to zrobić...

[quote name='Sarunia-Niunia']Jestem i ja... muszę teraz lecieć, ale wrócę i poczytam...
Może uda mi się jakoś pomóc.... wydarzenie na fb, jakieś ogłoszenia....
Będę wieczorem....[/QUOTE]

Zapraszam później :)

[quote name='Vilena']Rino opuścił ....? Nic Cioteczka LILI nie dała znać!
Dobre wieści![/QUOTE]

Jest bezpieczny :)

[quote name='Enigma79']Proszę o przesłanie danych do przelewu, postaram się przesłać dla biedaczka jakiś grosz.[/QUOTE]

Wszytko wysłane, dziękujemy :)

[quote name='b-b']Jestem na zaproszenie. Teraz nie pomogę :(...może jakiś bazarek po NR...ale tylko wtedy jak zdobędę gdzieś fanty bo kolejkę obiecanych bazarków mam już sporą.[/QUOTE]

Bazarki też bardzo ważne było by cudnie...

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Zapisuję. Jak on schudł przez te kilka tygodni... :([/QUOTE]

Cześć Kochana :loveu:

[quote name='Poker']lili8522 mnie zaprosiła.biedny maluch.Nie mają co jeść w tym........ czy moze on chory jest
On ma iść do hoteliku czy do PDT"?[/QUOTE]

Dziękuję za przybycie, Rino sobie nie radził miał depresje
jedzie do hoteliku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Napiszcie konkretnie na co zbieracie.Stałe deklaracje czy leczenie.Ile stałych deklaracji potrzeba?[/QUOTE]

Są potrzebne stałe deklaracje na utrzymanie go w hotelu 12 zł za dobę u Kasi Przystał

[quote name='danal1983']dzieki za zapr, udostepnilma fb, narazie nie moge pomoc finansowo , jestem spłukana. Jutro postaram sie zrobic bazarek i bede rozsylac wątek[/QUOTE]

Dzięki za przybycie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...