Jump to content
Dogomania

Zefirek to czy Huragan? Młody sznaucerek z Nowego Targu MA DOM


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 537
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

obciełam Kocyka całego nożyczkami i nie było problemu a drwedy i filce miał nie mniejsze i potrafił warczeć ale miał trochę miejsca gdzie można było ciąć między skórą a filcem,skóra mu tak bardzo nie odchodziła i nie [B]wiercił się jak nakręcony[/B] a wszystko to miał i robił Kurdupel

Link to comment
Share on other sites

Ja szukałam doku Silverkowi i tez go kastrowałam (dla mnie pierwszy raz tez to byl) to 2 godziny na necie sprawdzalam czy aby na pewno tak to ma wygladac - jakby dalej mial jajca tylko bordowe! zejdzie po 2 tygodiach a po 1 mc nie bedzie juz widac ;) a kołnierza nie ruszaj! "opiekun" Silvera tez mi mowil ze piesek wyglada jak bidok i nie mogl lezec wiec mu go skrócił -i ja rano szybko do weta bo pies wylizał szwy, a ostrymi koncami kolnierza pocharatal caly brzusiol i te jajca-niejajca..

Link to comment
Share on other sites

I ja zaglądam do mojego ulubieńca. Nie zdejmuj mu prosze kołnierza. Mój maluch miał zbyt krótki kołnierz, a że sam wygimnastykowany jak kociak, dostał się do tych szczątków swoich klejnotów i coś skaleczył. W każdym razie wywiązał się stan zapalny na mosznie, krwiak, potem jeździliśmy tydzień na codzienne zastrzyki i czyszczenie krwiaka. Teraz na szczęście to tylko przykre wspomnienie.

Link to comment
Share on other sites

Jak już położył się na podłodze przy materacu i zasnął to później zdjęłam mu kołnierz, Ja mam bardzo lekki sen i każde mlaśnięcie i łażenie po pokoju mnie budzi. O 4 siedział pod drzwiami,więc może pić bo cały dzień nie pił ale nie chciał wyjść z pokoju(niebywałe).Tak łaził i siedział do 5 i poszedł spać.Mam go na oku to jest bez kołnierza.Często siada,czasami nagle tam go pociągnie,bo tak śmiesznie drgnie i siada. Taki zagubiony jeszcze jest,że dzisiaj i tylko dzisiaj pozwoliłam wejść mu na materac. Mordziasta obraziła się za to ale później dała sobie wytłumaczyć. Zostawiłam mu kawałek filcu pod lewym uchem i jeszcze w kilku miejscach trzeba będzie trochę wyciąć bo nie daje się rozczesać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']NO!!!! bo mnie już czasem czarna rozpacz ogarnia :lol: i na brak fotek ogłoszeniowych u Sandy wataszkowej też[/QUOTE]

Byłam, przeczytałam.Zdjęcia będą jak będą.W domu wychodzą ciemne, a na dworze nie ogarnę 3 psów i aparatu, przykro mi bardzo.Poczekaj na weekend.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Byłam, przeczytałam.Zdjęcia będą jak będą.W domu wychodzą ciemne, a na dworze nie ogarnę 3 psów i aparatu, przykro mi bardzo.Poczekaj na weekend.[/QUOTE]

a może nie będa potrzebne :eviltong: ale i tak poczekam poczekam bo i co innego robić :lol:


Wilczy - jak będzie ładna pogoda to może uda się i przyjedzie daria_ldz porobić zdjęcia Zefirkowi w weekend - pasi Ci?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...