Jump to content
Dogomania

Te , które przeżyły mają już super domki!!!!!!


wandul 66

Recommended Posts

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

akurat,własnie mam na przechowaniu jednego,którego ktoś wyrzucił z samochodu na szosę w Dolnośląskiem.Bydlaki:mad::mad::mad:,szkoda słów.I tak trzeba im podziękowac,że nie przywiązali do drzew albo nie utopili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']akurat,własnie mam na przechowaniu jednego,którego ktoś wyrzucił z samochodu na szosę w Dolnośląskiem.Bydlaki:mad::mad::mad:,szkoda słów.I tak trzeba im podziękowac,że nie przywiązali do drzew albo nie utopili.[/quote]


Zaczyna się wysyp kociaków i szczeniaków?!:angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

MALUCHY nadal u mnie , kupy są prawie oki , ale jak dam coś innego niż ROYALA , zaraz jest domieszka krwi. Suczka dostała kolejną dwakę surowicy i wygląda na to , że zdążyliśmy zapobiec parwo też u niej . Cały czas widzę tego biedaka , który nie przeżył , ale skoro 4 miały już nie żyć , to utrata jedenego może nie jest taka tragiczna!!!ALE BOLI JAK HOLERA!!!

Link to comment
Share on other sites

Byłam u Wandzi parę dni temu maluszki są przecudne!!! Najpierw troszkę sie obawiały,ale jak juz się przekonały,że ze mnie dobry człowiek :eviltong: to dały się obydwa wpakować na ręce i leżały grzecznie i tak słodko jak maskotki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alicy']Byłam u Wandzi parę dni temu maluszki są przecudne!!! Najpierw troszkę sie obawiały,ale jak juz się przekonały,że ze mnie dobry człowiek :eviltong: to dały się obydwa wpakować na ręce i leżały grzecznie i tak słodko jak maskotki[/quote]cieszę się , że Twój komp już oki , dzięki ALu , za pomoc , nie pisałam na wątku , ale ALA biegiem zostawiła wszystko , żeby przywieżc do mnie zainteresowane suczką dwie panie z Katowic- jakież były zniesmaczone , bo chciały sukę yorka
:mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

NIE MAM NOWYCH FOTEK , TE SĄ JESZCZE Z PIERWSZEGO DNIA , JAK PRZYJECHAŁY , te chore szczeniaki to wulkany energii , dzisiaj rano mnie wystraszyły wymiotami , ale były dziwnie białe- za chwilę zrozumiałam , co się stało - córka zostawiła na pralce papier toaletowy , a cała banda trojga się nim poczęstowała!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...