Jump to content
Dogomania

Te , które przeżyły mają już super domki!!!!!!


wandul 66

Recommended Posts

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malenstwo odeszlo mi na reku,niebylo szans na jego uratowanie:placz:

Doslownie godzine temu odeszly 2, 1 dniowe osierocone yoreczki:placz: 3 sczeniaczek walczy !! szukam dlaniego mamki,albo osobe ktora odchowywala takie malenstwa za pomoca pipety.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny z miau ko da i Terenia zaoptrzyły mnie dzisiaj w Royala dla towarzystwa i oczywiście coś futrzestego też , ale o tym potem !!!! Kupki piesie robią całkiem ładne , choć reszty opisu Wam daruje. Może będzie dobrze!!! Trzymać kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']SIEDZE I RYCZE , JAK POMYŚLĘ O TYCH , KTÓRE TAM ZOSTAŁY !!!! Nie wierzę , że żyją [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/20b7dee1b7f2dcda.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/75/20b7dee1b7f2dcdamed.jpg[/IMG][/URL][/QUOT

To w co wierzysz????

Jak widziałaś je na zdjęciach,i tak bylo Ci ich żal - to mogłas po nie podjechać.

Szczeniory trafiły w czwartek do wlasnych domków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paola06'][quote name='wandul 66']SIEDZE I RYCZE , JAK POMYŚLĘ O TYCH , KTÓRE TAM ZOSTAŁY !!!! Nie wierzę , że żyją [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/20b7dee1b7f2dcda.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/75/20b7dee1b7f2dcdamed.jpg[/IMG][/URL][/QUOT

To w co wierzysz????

Jak widziałaś je na zdjęciach,i tak bylo Ci ich żal - to mogłas po nie podjechać.

Szczeniory trafiły w czwartek do wlasnych domków.[/quote]
Paola zastanów się co piszesz otóż Wandzia i tak dużo zrobiła wzięła 4 chore ze schroniska, które szły do uśpienia, przeczytaj najpierw wątek i pisz:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Te na zdjęciach trafiły do schronu w środę-te z parwo siedziały od soboty.
Niestety w srodę już żadnego z TAMTYCH nie było:(
We wtorek wywiozłyśmy resztę.
Te na zdjęciach nie trafiły do pomieszczeń objętych parwo.
I należy mieć nadzieję że są zdrowe,szybko znalazły nowe domki.

Link to comment
Share on other sites

Szlag mnie trafił na post Paoli - może byś kobieto zastanowiła się do kogo tak piszesz. Może zobacz ile psów i kotów, chorych i kalekich wyciąga Wanda ze schronów - a potem pisz te super komentarze.
A może lepiej pohopac i pokrytykować.

Trzymaj się Wandul, a my staramy sie pomóc tym które są i wierzę że mają szanse.

Link to comment
Share on other sites

a teraz z dobrych wiadomości , jutro przyjedzie domek z Mysłowic oglądać szczeniaki , wiedzą o chorobie i leczeniu , przyjadą o 19 00 , sądze , że będzie wtedy też formica , podamy kolejną dawkę surowicy - dzisiaj się to nie udało , bo Kasi przedłużyły się zabiegi w lecznicy!!!!!!!!!! domek nie wie , którego chce , przyjeżdzają oglądać!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']a teraz z dobrych wiadomości , jutro przyjedzie domek z Mysłowic oglądać szczeniaki , wiedzą o chorobie i leczeniu , przyjadą o 19 00 , sądze , że będzie wtedy też formica , podamy kolejną dawkę surowicy - dzisiaj się to nie udało , bo Kasi przedłużyły się zabiegi w lecznicy!!!!!!!!!! domek nie wie , którego chce , przyjeżdzają oglądać!!!![/quote]
super wieści, maluchy zdrowieć i ładnie się zaprezentować proszę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paola06'][quote name='wandul 66']SIEDZE I RYCZE , JAK POMYŚLĘ O TYCH , KTÓRE TAM ZOSTAŁY !!!! Nie wierzę , że żyją [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/20b7dee1b7f2dcda.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/75/20b7dee1b7f2dcdamed.jpg[/IMG][/URL][/QUOT

To w co wierzysz????

Jak widziałaś je na zdjęciach,i tak bylo Ci ich żal - to mogłas po nie podjechać.

Szczeniory trafiły w czwartek do wlasnych domków.[/quote]przywiozłaś mi 4 , weż może choć jednego , jak jestes taka mądra - post wcześniejszy skasowalam , bo mam odrobinę kultury - czego i Tobie życzę!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paola06']Te na zdjęciach trafiły do schronu w środę-te z parwo siedziały od soboty.
Niestety w srodę już żadnego z TAMTYCH nie było:(
We wtorek wywiozłyśmy resztę.
Te na zdjęciach nie trafiły do pomieszczeń objętych parwo.
I należy mieć nadzieję że są zdrowe,szybko znalazły nowe domki.[/quote]radzę poczytać na temat parwowirozy - jest zakazna przez dwa lata - przenosi się ją nawet na butach , już widzę pracownika , który zmienia obuwie w boksie z kwarantanną!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaki w schronisku są umieszczane cały czas w tych samych pomieszczeniach. Niestety, te chore były już chyba we wszystkich klatkach w obu. Co dnia widziałam je w innej. Parwo jest bardzo zaraźliwą chorobą, więc te następne też mogły to załapać. Nawet jesli trafiły do nowych domów, to mogą chorować.
Wanda jest jedyną osobą na której mogę zawsze polegać, jesli chodzi o zabranie jakis biedaków schroniskowych na tymczas. To poważna osoba o wpaniałym sercu i nigdy nie odmawia w potrzebie swojej pomocy. Zdjęcia porobic, czy podbijac wątek jest łatwo, ale miec w domu pod opieką chore zwierzęta, to już inna sprawa. Ludzie przeważnie mają dość, jeśli zabiorą jednego psa do siebie i mają go leczyć oraz szukać mu domu. Ich zapał wygasa. Wanda nigdy nie zawodzi. Przecież czas, który poswięca na opiekę nad zwierzętami i pieniądze, które w to wkłada, mogłaby równie dobrze poświecic na swoje prywatne potrzeby i sprawy, ale tego nie robi. Sądzę, ze nikt, kto nie zrobił dla zwierząt w potrzebie tyle co Wanda, nie powinien jej krytykować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Szlag mnie trafił na post Paoli - może byś kobieto zastanowiła się do kogo tak piszesz. Może zobacz ile psów i kotów, chorych i kalekich wyciąga Wanda ze schronów - a potem pisz te super komentarze.
A może lepiej pohopac i pokrytykować.

Trzymaj się Wandul, a my staramy sie pomóc tym które są i wierzę że mają szanse.[/quote]

Wczoraj szlak mnie trafił, więc wolałam nie pisać... Dziś jestem jeszcze bardziej nabuzowana... to tylko zacytuję i się pod tekstem Supergogi podpiszę.
:angryy: :angryy: :angryy: UWAGA! JESTEM NASTAWIONA AUTODESTRUKCYJNIE, ale chętnie komuś dokopię, jeśli się będzie napraszał...

Link to comment
Share on other sites

JAAGA nie ma gdzie dać szczeniaka który wciąz jest w lecznicy , koleżanki z Katowic mają teraz okazję się wykazać , o ile się nie mylę PAOLA06 ma tylko jednego psa na tymczasie , cóz to jest w porównaniu z moimi czteroma !!!! Florek to nie szczeniak , pora poniańczyć szczeniaka , zwłaszcza , jak się to obiecało!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Szczeniak rzeczywiście szuka domu tymczasowego, ale ja nikogo do robienia dobrych uczynków nie zmuszam. Już czuje się lepiej, zaczął jeść i pić. Dzwonią do mnie zainteresowani nim ludzie, ale powinien jeszcze przez kilka dni pobyć w domku tymczasowym, zanim trafi do stałego. Rozmawiałam z Moną4, ale ona ma maleńkiego yorkusia na odkarmianiu i nie moze zabrać tego z kliniki. Dla szczeniaczka oczywiscie dałabym specjalistyczne jedzonko, żeby nie obciążać osoby, która nim zaopiekowałaby się. Maluch uniknął śmierci w schronisku, Dzielnie przetrwał 10 dniowe leczenie, a teraz nie ma się gdzie podziać:shake: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...