Jump to content
Dogomania

Te , które przeżyły mają już super domki!!!!!!


wandul 66

Recommended Posts

Cieszę się bardzo że maluchy wracają do zdrowia:multi::multi::multi:

Przykro mi że nie wzięłam żadnego szczeniaczka z tego rodzeństwa-ale nie dysponuję pomieszczeniem w domu które nadawaloby się na izolatkę-za to w czwartek wzięłam ledwo trzymającego się na nogach malutkiego mixa jamniczka którego już wcześniej przyuwazyłam.

Z tego samego miejsca-więc bez komentarza:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie rozmawiałam z Wandzią.
Szczeniakom dupki odrzyły i psocą już w nadmiarze.

Ratujmy Wandzie i jej dom, przed zrujnowaniem i demolką.

Na dodatek cała rodzina Wandzi jest przeziębiona, a przy takim zwierzyńcu jest naprawdę bardzo dużo roboty.

Pilnie potrzebne domki dla wystrzałowych szczeniorów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paola06']Cieszę się bardzo że maluchy wracają do zdrowia:multi::multi::multi:

Przykro mi że nie wzięłam żadnego szczeniaczka z tego rodzeństwa-ale nie dysponuję pomieszczeniem w domu które nadawaloby się na izolatkę-za to w czwartek wzięłam ledwo trzymającego się na nogach malutkiego mixa jamniczka którego już wcześniej przyuwazyłam.

Z tego samego miejsca-więc bez komentarza:placz::placz::placz:[/quote]moje pomieszczenie na izolatkę , to jak wiesz łazienka , codzień rano biegnę przed córką i mężem , żeby kupy posprzątać i siki , drugie pomieszczenie to klatka w garażu , do której się wczołguje , żeby siki i kupy posprzątać!!!chyba nikt z nas nie ma profesjonalnych izolatek !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ręce mi opadają , w miejscu gdzie były chore na parwowirozę szczeniaki , są jeszcze inne , na litośc , nie wyciągajcie dorosłych , bo one nie zachorują , to szczeniaki są w największej potrzebie !!!są bardzo problematyczne , ale za parę dni będzie znowu apel , że idą do uspienia !!!![URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/25a0a9ad723e7668.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/180/25a0a9ad723e7668med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziś straciłam ukochanego psa:placz: . Nie jestem za bardzo w stanie tu pisać. Dzwoniłam do kliniki o małego, ponoc nie jest z nim lepiej, cały czas wymiotuje. Najchętniej zabrałabym go stamtąd, ale nie mam gdzie. Jutro ma pani przyjechac o yorkowatą, może akurat jej sie uda.
Wanda, zapytaj Kaśkę, czy jeśli jeszcze zdrowemu, bez objawów szczeniakowi ze schroniska poda sie surowicę, to czy on może przenieść wirusa na inne szczenięta?
Cały dzień ryczę, a te zdjęcia maluchów skazanych na smierć, jesli nikt ich nie wyciągnie, to mnie całkiem dobijają:-( .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']ręce mi opadają , w miejscu gdzie były chore na parwowirozę szczeniaki , są jeszcze inne , na litośc , nie wyciągajcie dorosłych , bo one nie zachorują , to szczeniaki są w największej potrzebie !!!są bardzo problematyczne ,

Jezeli chodzi o FLORKA ,którego wziełam w srodę-to byl w stanie ogólnego wycieńczenia,z ostra biegunką i nieżytem żołądka-nie miał dużych szans żeby dłużej żyć.
Czy te szczeniaczki jeszcze są,nie wiem -byłyśmy w środę..

A jak maluchy?Lepiej?Te łazienkowe-izolatkowe.

Link to comment
Share on other sites

jeżeli widzicie takie wątki , to podawajcie te szczeniaki , zapewniam , że roboty mam pod dostatkiem przy 4 szczeniakach !!!! czy naprawdę nie można choc tyle zrobić?????? zgodziłam się wziąść dwa szczeniaki , przyjechały 4 , roboty mam tyle samo przed świętami co wszystkie kobiety , chore dziecko i ja tez jestem chora!!!! chyba zacznę niedługo wchodzić na dogo po to tylko0 , żeby popisać , bez sprzątania w ;;mojej izolatce'' gówien po 4 szczeniakach!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wanda, mam dom dla szczeniaka. Czy jeśli wzięłabym zdrowego od ciebie, to mogę przywieźć tego z lecznicy? Jesli tak, to daj znac którego wolałabyś wydać. Ci panstwo stracili własnie dalmatynczyka, mają dom z ogrodem. może tą sunię zamiast mojego maluszka im dać, bo ona chyba będzie największa? Oni wiedzą, ze pies miał kontakt z parwo, niech sobie sami zaszczepią szczeniaka.

Link to comment
Share on other sites

sunia będzie wielkości do kolan , ma ok. 2 miesiące , wązy prawie 5 kg , byłoby super , gdyby poszła , dostała surowice , kupy normalne!!! jaaga , podaj im mój numer telefonu!!! jak pójdize , mogę wziąsc tego z lecznicy , tak jak Ci obiecałam!!!

Link to comment
Share on other sites

formica ma już w domu tego drugiego z tej aukcji , dom wariatów!!!!! to się nigdy nie skonczy!!!! miałam przyjąc kotkę do porodu , obiecałam , teraz przez bandę CZWORGA nie mogę ją zabrać , granice cierpliwości mojego TZ się wyczerpały!!co teraz będzie z tą biedną kotką???

Link to comment
Share on other sites

Wanda, jesli przywiozlabym małego do ciebie, to od razu zabiorę sunię, bo ona zamieszka w Chrzanowie. Dzis bedę wiedziecna 100%, ale ludzie raczej są zdecydowani.
Czy ten szczeniak z ostatniego zdjęcia jest z domu? Czy jest zdrowy i w jakim wieku?. może jego wzięłabym, ale nie obiecuję, bo teraz czekają mnie rundy po okolicznych schroniskach i nie wiem, czy to dobry pomysł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...