Jump to content
Dogomania

~ Odeszła nagle nasza Cudna MILA - czarno-biała sunia [*]


malagos

Recommended Posts

Gusiaczku, ta sunia z wątku siostrzanego już ma plany na przyszłość :)
Siła dogomanii jest olbrzymia!
A ja ugotowałam makaron z mięsem, czekam na Tomka, aż poszczepi na wściekliznę te psy na osiedlu (dziś akcja - pamiętajcie, stawka za szczepienie wg Ministra Rolnictwa nie może przekroczyć 15 zł!) i podjedziemy do tej suni w kojcu i maleństwa. Aparat juz też spakowałam.

Edited by malagos
Link to comment
Share on other sites

Podjechaliśmy w straszną zadymkę śnieżną, z ciepłym jedzeniem w rondelku. Akurat z budynku, za którym stoi kojec (i gdzie znajduje się zakład gospodarki komunalnej i stacja pogotowia ratunkowego) wyszło 3 młodzieńców, jeden wysypywał popiół do śmietnika. Podszedł za nami do kojca. Ja przełożyłam karmę do miski, zaraz wytoczył się malec i zaczął jeść. Sunia się bała, nas, bo chłopak mówi, że jej daje jedzenie i do niego się bardzo cieszy. Wieczorem ma coś im podrzucić.
Niepotrzebnie się martwiłam :)
Aha, szczeniak to chłopczyk, okrąglutki, ma bardzo gęstą śliczną sierść.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie, przyznaje sie ,ze Was podczytuję a dzisiaj na prośbe Madzi/Nutusi wklejam:
[SIZE=3][FONT=comic sans ms][B]Szukamy osoby ze Szczecinka, woj. zachodniopomorskie do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej dla Żelki, mogłaby pojechac do DS , 26 stycznia![/B][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Aparat wyciągnęłam z kieszeni, jak malec się najadł i schował do budki, a sunia nie chciała wyjść z budy, podsunęłam wiec miskę pod samo wejście:

[URL=http://img40.imageshack.us/i/sdc17250g.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1447/sdc17250g.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img543.imageshack.us/i/sdc17251.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/5300/sdc17251.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Gusiaczku, ta sunia z wątku siostrzanego już ma plany na przyszłość :)
Siła dogomanii jest olbrzymia!
A ja ugotowałam makaron z mięsem, czekam na Tomka, aż poszczepi na wściekliznę te psy na osiedlu (dziś akcja - pamiętajcie, stawka za szczepienie wg Ministra Rolnictwa nie może przekroczyć 15 zł!) i podjedziemy do tej suni w kojcu i maleństwa. Aparat juz też spakowałam.[/QUOTE]

Buziolaki serdeczne Wam przesyłam:)
Zdjęcia obejrzałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Ziutka, a możesz wyróżnić te ogłoszenia? Proszę....... Pieniądze mam przecież na koncie, zapłacę :)[/QUOTE]
Wyróżnie...wyróżnie, bo tamte już się skończyły - kasa jak zwykle - nie przyjmę od Ciebie grosza!!!!

Link to comment
Share on other sites

O wegielkowa, wegielkowa....... Chyba ślimaka nie widziałaś, ONE nie jedzą ryżu z mięsem!

Wiecie, że dostałam (i Tomek:) ) zaproszenie na Dzień Seniora od młodzieży z gimnazjum ?.......... I dziś byliśmy...... Występy, śpiewy, jakieś gry na pianinie i flecie, jakiś kabarecik. Rany kota, człek się starzeje, bo mi się to bardzo podobało! I ciasta różne różniste były, i herbata, i towarzystwo 70 + ...... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosenka']Na tych fotkach nie było nikogo 70 + ;).[/QUOTE]

Ej, bo to nie TA impreza, tylko inna, psia.
A Ziutki nie lubię, bo znowu coś za darmochę robi, babsko jedno!!!
Ogłoszenia przez bellartiks są na "psygarnij" od dawna......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Znowu ruszylas z blogiem Gusiaczku, pozdrawiam Wszystkich:)[/QUOTE]

Wróciłam jako ten syn marnotrawny;)
Na blogowisku wszystko się zaczęło dlatego do blogowania mam ogromny sentyment.
Teraz również nadzieję, że jakaś Bidula i tą drogą może znaleźć dom ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...