Jump to content
Dogomania

KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(


gosia7

Recommended Posts

[quote name='gosia7']dzwonilam do 4łapy-tel. nie odpowiada. Może ktoś jeszcze spróbuje,pomoże? Muszę teraz biec do weta z b.chorą,białaczkową kotką (ostre zapalenie pęcherza).

Nie daję rady ogarnąć wszystkiego. Ogłoszenia aktywowałam.[/QUOTE]
Niech ktoś zadzwoni i ponegocjuje ja też teraz gnam do weta z chorą sunią.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny a jak Wy sobie wyobrażacie dojazdy tak daleko do psa, trzeba będzie ogłaszać,robić zdjęcia. ja nie dam rady przemierzać pół Polski,choćbym chciała. W domu moje stado czeka,pracuję na pełen etat. Wsadzić go daleko i czekać na cud? Kto to wszystko opłaci niemalże dożywotnio,bo z kiepskim kontaktem, to na to pewnie wyjdzie... Młode psy czekają,a co dopiero starszy,zwykły?

Do bliskiego dt mogę podjechać,dostarczyć karmę,zabrać do weta,robić zdjęcia,ale tyle km nie dam rady gnać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia7']dziewczyny a jak Wy sobie wyobrażacie dojazdy tak daleko do psa, trzeba będzie ogłaszać,robić zdjęcia. ja nie dam rady przemierzać pół Polski,choćbym chciała. W domu moje stado czeka,pracuję na pełen etat. Wsadzić go daleko i czekać na cud? Kto to wszystko opłaci niemalże dożywotnio,bo z kiepskim kontaktem, to na to pewnie wyjdzie... Młode psy czekają,a co dopiero starszy,zwykły?

Do bliskiego dt mogę podjechać,dostarczyć karmę,zabrać do weta,robić zdjęcia,ale tyle km nie dam rady gnać.[/QUOTE]
Staram się pomóc, padło pytanie o hoteliki to szukałam. Nie znam Twojej sytuacji i z serca podsuwam, to co znalazłam.

Link to comment
Share on other sites

Izolują tylko te agresywne,wszystkich dużych odizolować się nie da z powodu przepełnienia.
Są takie,które żyją tam po 12 lat i im się udaje.Są też takie,którym się nie udaje,taka jest smutna prawda.
Nowy pies=ryzyko. Oczywiście nie twierdzę że jemu by się nie udało,bo chyba lepsze schronisko niż ulica.
W ostateczności gosia mogłabyś go chyba tam odwiedzać i zabierać na spacery,promować i ogłaszać
ale są plusy i minusy.Jak nie będzie wyjścia innego to chyba to jedyne przed zimą rozwiązanie.

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że na ten moment schronisko wcale nie musi być złym wyborem. Nie będziesz Gosia siedziała i obgryzała paznokcie z nerwów.
Sambo, u Was jest tak jak w Krakowie 2 tygodnie kwarantanny? Jeśli tak, to przez ten czas psiak byłby w pomieszczeniu, gdzie jest ciepło, odizolowany od innych psiaków. Ja też stanęłam przed takim wyborem w przypadku Mariana. Trafił na 2 tygodnie na kwarantanne i w ciągu tych dwóch tygodni udało mi się coś pokombinować wiedząc, że psiak bezpieczny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Wydaje mi się, że na ten moment schronisko wcale nie musi być złym wyborem. Nie będziesz Gosia siedziała i obgryzała paznokcie z nerwów.
Sambo, u Was jest tak jak w Krakowie 2 tygodnie kwarantanny? Jeśli tak, to przez ten czas psiak byłby w pomieszczeniu, gdzie jest ciepło, odizolowany od innych psiaków. Ja też stanęłam przed takim wyborem w przypadku Mariana. Trafił na 2 tygodnie na kwarantanne i w ciągu tych dwóch tygodni udało mi się coś pokombinować wiedząc, że psiak bezpieczny.[/QUOTE]
Też tak myślę... Ulica to samochody i źli ludzie.......no i te mrozy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Głowa pęka od myślenia... :roll::roll:[/QUOTE]

mnie już tak boli,że mi niedobrze:nerwy:

a czy,gdyby znalazł się niedrogi hotel ktoś jeszcze mógł wesprzeć deklaracjami...:???: mamy jedną stałą 10zł i 100zł jednorazowej (bardzo dziękuję)

Link to comment
Share on other sites

najgozej jest ze moze wpasc pod samochod...w tamtej okolicy na alei krakowskeij sa teraz roboty drogowe, kierowcy sa zestresowani, nie patrza pod kola. na kwarantannie ma 2 tyg w cieplym pomieszczeniu. probelm jest taki ze duze psy po skonczonej kwarantannie najczesciej trafiaja w odlegla czesc schronisia, gdzie malo kto zaglada... on jest nei najmlodszy,zwiedzajacym schronisko nei latwo go bedzie dojrzecz wsrod 2 tysiecy psow...
najbardziej sie boje ze juz ze schroniska nie wyjdzei.ze wszyscy o nim zapomna.... ze zostanei sam zapomniany tam juz na zawsze.... to jest wielki dylemat... ale z drugiej strony ta ulica , mrozy, glod i niepewny los....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia7']mnie już tak boli,że mi niedobrze:nerwy:

a czy,gdyby znalazł się niedrogi hotel ktoś jeszcze mógł wesprzeć deklaracjami...:???: mamy jedną stałą 10zł i 100zł jednorazowej (bardzo dziękuję)[/QUOTE]
[B]A ja też deklarowałam 10 zł i w takim razie wpłacę za 10 miesięcy z góry- to mamy 210 zł w skarbonce..
Ciotki rozsyłajcie wątek a FB działa?[/B]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia7']dzwonilam do 4łapy-tel. nie odpowiada. Może ktoś jeszcze spróbuje,pomoże? Muszę teraz biec do weta z b.chorą,białaczkową kotką (ostre zapalenie pęcherza).

Nie daję rady ogarnąć wszystkiego. Ogłoszenia aktywowałam.[/QUOTE]

Oddzwoniłam na telefon podałam jakie warunki w hotelu, miała Pani z którą rozmawiałam przysłać mi zdjęcie psa na maila,ale nie było więc myślałam,że zrezygnowała.Bardzo rzadko się zdarza zebym nie odbierała telefonu,dziś pechowo się wyładował.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amadorka']Oddzwoniłam na telefon podałam jakie warunki w hotelu, miała Pani z którą rozmawiałam przysłać mi zdjęcie psa na maila,ale nie było więc myślałam,że zrezygnowała.Bardzo rzadko się zdarza zebym nie odbierała telefonu,dziś pechowo się wyładował.[/QUOTE]
Szukamy ratunku, pies koczuje na ulicy w niebezpiecznym miejscu. Dziewczyna robi co w ludzkiej mocy...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amadorka']Już widziałam zdjęcia bo teraz wątek znalazłam,strasznie szkoda psiaka ale niestety nie mogę byc BDT płacę duży zus i inne opłaty i mam swoje przygarnięte bidy oprócz psów hotelowych ,myślę że cena dla psów w potrzebie nie jest wygórowana.[/QUOTE]
Jasne zbieramy, mamy już 210 zł:)
Nie wiem jaki byłby koszt za tego biedaka, nawet imienia nie ma:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...